Co se nám přihodilo v roce 2000

Novější komentáře
30. prosince 2000

Tak jsme se vrátili ze soustředění s Mirkem Brožovským. Zdokonalovali jsme basic a pár nových variací, ale především základní principy. Bylo to vyčerpávající, ale užitečné. Teď to hlavně nesmíme zapomenout a 20. 1. 2001 na lize ukážem, co umíme.

10. prosince 2000

V neděli se konala klubová soutěž, ve které soutěžili pouze páry našeho klubu TŠ ASTRA PRAHA. Soutěž se konala v rámci 6. plesu TŠ ASTRA PRAHA v Pražské Lucerně. Na soutěž v LATINĚ se přihlásilo pouze 11 párů a 8 postupovalo do finále. My jsme postoupili bez větších problémů. Ve finále jsme skončili na 7. místě. Ve STANDARDU to bylo o trochu lepší. Přihlášeno bylo asi 18 párů, do semifinále postupovalo 12 a do finále opět 8 tanečních párů. Do finále jsme postupovali dokonce na 1. až 2. místě. Ve finále jsme skončili na velmi pěkném " bramborovém " 4. místě. V kombinaci STT*LAT jsme se umístili na 3. místě.V průběhu večera jsme ještě měli vystoupení s naší formací SOUTH PARK.

8. prosince 2000

Při surfování po internetu, jsem narazil na pěknou stránku o tancování, takže jsem přidal odkaz na ní do sekce odkazy.

2. prosince 2000

V pátek večer měla Astra vystoupení se svojí formací SOUTH PARK na plese Českého Telecomu. Já s Radkou jsme se nezúčastnili, takže se musela formace obejít bez nás. Zvládli to dobře a v kritických bodech zkušení tanečníci zakryli mezeru po našem chybějícím páru. Zřejmě asi netušíte, co následovalo po předtančení formace ? Samozřejmě jako na každé významější akci následoval velký raut.

30. listopadu 2000

Radka bohužel onemocněla a tak se nebudeme moci zúčastnit nedělního IDSF v Hradci Králové.

25. listopadu 2000

Další liga je za námi a nedopadla nejhůř. Do Liberce jsme s M. Lupačem daorazili jako jedni z prvních, takže jsme měli
spoustu času na vyzkoušení parketu, namakeupování, atd. Na této lize jsme jeli několik sestav, které jsme trenovali teprve týden, ale docela se povedly. Do dalšího kola nám chybělo pět křížků. Takže jsme si zatancovali jedno kolo
a jeli domu.

19. listopadu 2000

Nedělní vstávání bylo o poznání přijemnější, neboť jsme se mohli pořádně vyspat až do 8.30 hod. Do Športovej haly
Na Pasienkoch jsme dorazili zase jako jedni z prvních. Ve 13.00 byl nástup všech párů na taneční parket,
který sice byl dostatečně velký pro tancování, ale při nástupu se tam všech 104 párů skoro nevešlo. První kolo pro nás a Michala Lupače skončilo neúspěšně, takže jsme museli do RE-DANCE. Robert Šmítek postoupil přímo. V opravném kole jsme s Michalem vybojovali postup (já jsem přidal i velký pád při quickstepu) a mohli jsme si zatančit mezi 94 nejlepšími páry. V tomto kole jsme s Michalem Lupačem skončili shodně na velmi pěkném 79. - 85. místě (z celkového počtu 122 tanečních párů ). Robert Šmítek skončil jen o pár míst před námi na 65. - 66. místě. Do Prahy jsme dorazili krátce po 10 hodině večerní zcela vyčerpáni z náročného víkendu.

18. listopadu 2000

Je právě 6 hodin ráno a výprava tří tanečních párů z klubu TK ASTRA PRAHA vyráží směr Vídeň. Cesta probíhala za mírného podřimování cestujících. Do Vídně jsme dorazili jako jedni z prvních, takže jsme mohli zabrat šatnu, kterou jsme si vybrali. V 9.45 začínala soutěž IDSF do které nastoupilo 151 tanečních párů z různých států světa (byli tam Italové, Švédové, Japonci, Rakušané, Němci, Slováci, ...) Přímo do druhého kola se z "astráckých" párů neprotančnil nikdo, takže jsme se ve 14.10 sešli v RE-DANCE. Ještě před RE-DANCE jsme se účastnili tradiční
Vídeňské soutěže ve Vídeňském valčíku. Všichni, kteří tančili hlavní soutěž IDSF, byli nasazeni do čtvrtého kola, takže i my jsme nastupovali přímo mezi 101 párů kvalifikovaných do tohoto kola. Bohužel se nám nepodařilo postoupit
do dalšího kola skončili jsme na 69. - 83. místě. Ale zpět k RE-DANCE. Zkusili jsme zatančit jak nejlépe dokážeme, ale ani tak to nestačilo na postup do dalšího kola a konečné umístění na 117. - 119. místě nám, při prvním startu na soutěžích IDSF, přišlo dobré. Po příjezdu do Bratislavy jsme se navečeřeli a šli se poučit ze svých chyb,
které nám natáčel náš štáb (Vojta Potůček, Libor Makrlík a pan Šmítek).

17. listopadu 2000

Dnes odjíždíme do Bratislavy, kde budeme ubytováni pro tento víkend. Odtud pak v sobotu jedeme do Vídně, abychom se zúčastnili naší první soutěže IDSF.

8. listopadu 2000

Trochu jsem poupravil fotogalerii, aby se nenačítalo tolik fotek na jednu stránku. Snad se vám to bude líbit.

6. listopadu 2000

Zase po dlouhé době jsme se vydali na soutěž v latině. Neměli jsme to daleko, protože se konala v Praze na Jarově. Pořadatelem byl náš taneční klub TŠ ASTRA PRAHA. Letos nepřijelo tolik párů jako minulé roky, ale i tak to byla dobrá
soutěž. Radku sice ještě bolel kotník, ale snažila se to nedat na sobě znát. Tančili jsme oba v novém oblečení, které nám dodalo dobrý pocit. Bohužel jsme nepostoupili až o finále a skončili na 10. - 12. místě z 15 semifinalistů.

28. října 2000

V sobotu jsme se vydali do Ústí nad Labem znovu, abychom se zúčastnili pohárové soutěže tříd A,M . Protože se zároveň s pohárovou soutěží konal EVROPSKÝ POHÁR LATINSKÝCH FORMACÍ, bylo tam opět hodně diváků. Postoupili jsme do druhého kola jako 7.-10. , ale ve druhém kole jsme skončili na 19. místě.

27. října 2000

V pátek jsme se zúčastnili Mistrovství České Republiky ve formacích s naší formací nazvanou SOUTH PARK. Tento rok bylo pořádáno MČR v jiné sportovní hale než minulý rok. Sice menší, ale bylo tam vyprodáno, takže atmosfera soutěže byla skvlělá. Naše formace byla tak trochu jiná než ty ostatní, prostě byla bláznivá. Ohlas u diváků podle aplausu měla. Soutěže standardních formací se zúčastnilo 5 formací a do finále postupovaly 4 týmy. Naše formace postupovala do finále jako 1.-3. společně s formací TK Proxima Olomouc a TŠ TK KROK Hradec Králové. Ve finále jsme svedli boj o první tři místa.


Pořadí Klub Název formace
1. TK PROXIMA OLOMOUC BARVY PODZIMU
2. TK ASTRA PRAHA SOUTH PARK
3. TK TŠ KROK HRADEC KRÁLOVÉ BROADWAY
4. TK METRONOM PRAHA LES MISÉRABLES
5. TK CHVALETICE ILUZE


24. října 2000

Konečně se mi podařilo zprovoznit Knihu hostů, takže už nám můžete nechávat vzkazy.

10. října 2000

V sobotu jsme plánovali, že už snad budeme moci jet na ligu do Kamenice, ale bohužel to budeme muset ještě odložit. Dnes jsem přidal několik fotek z našich předtančení na Šakalí léta párty a různých plesech s naší 4formací.

26. září 2000

Jen co přestal Radku bolet krk, tak si zvrkla kotník a udělala si výron, takže nás asi teď na latině neuvidíte. Budeme se snažit, abychom stihli natrenovat aspoň na ligu do Kamenice.

22. září 2000

Zítra jsme sice měli jet na soutěž, ale Radka má bohužel zablokovaný krk, takže nás uvidíte až za 14 dní v Ústí nad Labem nebo v Příbrami, to ještě nevíme. Dnes jsem také byl na poslední zkoušce nového latinského oblečení, takže až pojedem na soutěž, určitě uděláme nějaké nové fotky.

16. září 2000

V sobotu jsme absolvovali Taneční ligu, v pořadí již osmou. Konala se v DK Ústí nad Labem, který byl oproti běžné soutěži nižších tříd velmi pěkně vyzdoben. Ve standardních tancích bylo původně přihlášeno 33 tanečních párů. Byly zde taneční páry ze Slovenska, Polska, Německa a samozřejmě z České Republiky. K vlastní soutěži však nastoupilo 45 párů. V prvním kole byly páry rozděleny do 6 skupin, my jsme tančili ve třetí skupině (spolu s L. Kubalcem, P. Bičem, párem ze Slovenska a dalšími dvěma páry z České Republiky). Z prvního kola(45 párů) postupovalo 24 do druhého kola. Kromě nás, skončili v prvním kole i někteří další zástupci našeho klubu. Postoupil pouze pár M. Brožovský - V. Velíšková. Semifinále a finále standardu i latiny probíhaly v rámci večerního programu, na kterém vystupovali i hosté večera Petr a Eva Bartuňkovi (Mistři světa v latiskoamerických tancích v kategorii Senior).

29. srpna 2000

Dnes Radka odjíždí na dovolenou na Krétu, tak doufám, že bude mít hezké počasí a nerozšíří se tam nynější ničivé požáry.

21. srpna 2000

Včera jsme se vrátili z jednoho soustředění a ve středu odpoledne odjíždíme na další soustředění, tentokrát ale na soustředění formací. Doufám, že na začátku září budu mít pár fotek ze soustředění.

10. srpna 2000

Dnes odjíždíme na desetidenní soustředění do Hubálova u Mnichova Hradiště, kde budeme trénovat standard (s Mirkem Brožovským a Janou Pastorkovou) a latinu (s Petrem a Evou Bartůňkovými).

25. července 2000

Konečně jsem se dostal zase po dlouhé době do školy na internet a přidal jsem fotky z velkolepého plesu - Vídeň tančí v Praze. Kromě jiného jsem se pustil do malování našeho bytu - třeba se dám na malování pokojů místo EKONOMIE.

10.července 2000

Dnes slaví Radka svoje narozeniny, takže jí přeji všechno nejlepší.

Zprovoznil jsem také další dvě stránky (bohužel zatím nejsou připravena tlačítka, ale to nebude dlouho trvat). První je stránka pro našeho sponzora. Zatím sice žádného nemáme, ale nabízíme možnost jeho prezentace. Další stránka je ta, kterou si zrovna prohlížíte. Najdete zde různé komentáře k soutěžím, kterých jsme se zúčastnili, i komentáře k jiným událostem, jako je např. uvedení WAP verze našich stránek do zkušebního provozu. Přidal jsem také navigační lištu, abyste se nemuseli pořád vracet na úvodní stránku. Anglická verze je již také na spadnutí.

30. června 2000

Tak jsem tak seděl ve škole, surfoval po internetu a neměl, co dělat. No a tak jsem začal programovat WAPovou verzi našich stránek. Celá realizace bude trvat několik týdnů. Další zprávou je, že naší knihu hostů jsme měli uloženou na školním serveru a ten se bohužel na konci semestru maže, tzn., že jsme přišli o všechny dosavadní záznamy. Nová kniha hostů už je připravená, jen ji umístit na server, který podporuje PHP.

18. června 2000

Bohužel jsem při cestě do Sokolova nastydnul a tak budeme trénovat asi až v sobotu.


17. června 2000

Dnes jsme se zúčastnili Taneční ligy v Sokolově. Jako na každé soutěži, tak i na této, jsme chtěli dopadnout, co nejlépe. Bohužel nám nepřálo štěstí. Tancovalo se nám docela dobře, parket byl dobře upravený, ale v 5. skupině s námi tančilo několik tanečně vyspělejších párů (Dvořák Pavel, Činčura Jinřich, Kubalec Libor a Šmítek Robert). Kromě Libora Kubalce se dostali všichni až do finále. Přesto jsme se nevzdávali a vybojovali jsme 12 křížků. Bohužel to stačilo jen na 28. místo ze 30 párů.


12. června 2000

Dnes jsme měli vystoupení na " Šakalí léta party " v hotelu HOLLIDAY INN v Praze 6 - Dejvicích. Bylo to 6 minutové show na motivy filmu Šakalí léta. Na začátku se mi sice trochu klepala kolena, ale zvládli jsme to skvěle. Po předtančení následoval zahradní raut.Komentáře k roku 2001

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *