RYCHLÉ ŠPUNTY CUP

 

HISTORICKÝ PŘEHLED VÍTĚZU:

 

Počet vítězů jednotlivých turnajů od 1. turnaje v roce 1993 do 25. Turnaje v roce 1999:

 

1.          FIALA                                45                                                                        23.-26. ZAHRADNÍČEK              5

2.          PÝCHA                               35                                                                                    VANĚČEK                         5

3.          HLUBUČEK                       21                                                                                    KOLIANDR Z.                  5

4.          NEČÁSEK                          18                                                                                     LEEB                                  5

5.-6.      KUDLÁČEK M.                15                                                                        27.-29. KREUZER                         4

             KUDLÁČEK P.                  15                                                                                     MIŠÍK                               4

7.-8.     BOHUSLAV                       12                                                                                   KLEČKA                             4

             VEVERKA                          12                                                                       30.-34. KUSKO                               3

9.-10.    JURAŠEVSKÝ                   11                                                                                   VESELÝ                               3

             HORÁČEK                         11                                                                                    ŠŤASTNÝ                          3

11.        TEMR                                 10                                                                                    SEDLMAIER                      3

12.-14.  VANÍČEK                            9                                                                                    SEDLÁČEK                        3

              HAUER                               9                                                                        35.-39. SEMECKÝ                          2

              PANČÍK                              9                                                                                    ŠTICHA                              2

15.-16.  ŠANDA                               8                                                                                    VÁŇA                                 2

             PAROULEK                        8                                                                                     KOLIANDR M.                 2

17.-20.  SVOBODA                          7                                                                                     HOREŠOVSKÝ                 2

              SCHEJBAL                         7                                                                        40.-44.  ŠEBESTA                          1

             ŽILÍNEK                              7                                                                                     MRÁČEK                           1

             STRÝČEK                            7                                                                                    BAKEŠ                                1

21.-22.  PAKANDL                          6                                                                                     FEIGL                                 1

             BRÁZDA                             6                                                                                      SIMON                              1

Propozice VIII. ročníku

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *