motelvelkyrybnik@post.cz Motel Velký Rybník

Chystáte se pozvat své obchodní partnery na reprezentativní oběd nebo večeři? Proto jsme pro Vás připravili možnost objednání reprezentativní tabule. Stačí pouze telefonická či osobní objednávka.

Zvažujete kde ubytovat své obchodní kolegy, přátele a ostatní návštěvy? Pro ně poskytujeme velice komfortní ubytování v atraktivním prostředí kopcovité Vysočiny.

Plánujete uspořádání firemního školení? Připraveny jsou samostatné salonky se školící kapacitou 40 a 15 osob. Vybavení: projektor, projekční plátno, flipchart, zatemňovací závěsy.

Přemýšlíte o uspořádaní rodinné oslavy či svatby? Dle individuální poptávky a dohody připravujeme slavnostní tabule v luxusním provedení.


Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

Finále mistrovství republiky v mezinárodní dámě se po třetí v řadě konalo o víkendu 6. až 8. února 2009 opět v Motelu Velký Rybník. Již po devatenácte získal titul mistra republiky Jiří Sysel. Více informací a fotogalerie na:
http://damweb.rajce.idnes.cz/2009_01_MR_MD_finale/#


Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto

Koncem listopadu roku 2004, se v Motelu Velký Rybník odehrála světová premiéra nového vozu Škoda Octavia Combi 4x4. Celkem si tento vůz přijelo vyzkoušet více jak 300 novinářů z 22 zemí světa, včetně vrcholového managementu automobilek Škoda Auto a VW.

Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto Foto
Motel Velký Rybník ..:: © 2008 Jan Dvořák ::..