prodejna s dětským, dámským i pánským (značkovým a sportovním) zbožím  Anička - Naše SuperStar

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web    WWW stránky zdarma.

Clarins / francouzská kosmetika

Počítadlo

TOPlist

::::::  zlomí se už konečně ta série bez vítězství?   :::::::    uvítáme vaše připomínky i materiály k uveřejnění zde  *  pište na adresu: emw@seznam.cz    :::::::

přehrávání hudby zastavíte stisknutím Esc(ape), nebo tlačítka Zastavit (v liště prohlížeče)

home  -  rozhovory   -   fotogalerie   -  kontakty  -  návštěvní kniha  -  CHAT  HC Slovan Louny  -

strana 7_aktuální  /  další zápasy najdete zde

7. 3. 2007

Zasloužená výhra v derby po dlouhých týdnech čekání...

HC BANÍK MOST  -  HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)

4  :  5  (2 : 3,  2 : 0,  0 : 2)

sestava našeho týmu: bude doplněna   branky / asistence: 1. Havlík (Weinhold), 4. Kripner (Weinhold), 6. Kružík, 50. Ulrych ( Kružík,Suchý), 58. Kružík   :::   Vyloučení 8 : 10, využití 1 : 0, oslabení 1 : 0

V Mostě se hrálo dle tradičního scénáře, naštěstí  pro nás se tentokrát měnily role.. Když již v čase 0 : 40 svítilo na mosteckém ukazateli skóre  1 : 0 pro domácí, vypadalo to na brankový příděl. Naštěstí po následujícím vhazování gólově zakončil Weinholdovu akci důrazný Havlík. Ve 4.minutě šikovný Weinhold připravil další gólovku, tentokrát pro Kripnera a ten mířil přesně. A když se v 6. minutě individuálně prosadil střelec zápasu Kružík, měnili domácí trenéři za stavu 1 : 3 nejistého brankáře. Ze šesti střeleckých pokusů na tři nestačil. O minutu později jsme dostali příležitost odskočit na tříbrankový rozdíl při početní výhodě 5 na 4. Zbytečně jsme však dlouho drželi puk ve vlastním pásmu. Důrazný soupeř se jej zmocnil a v oslabení upravil účet první třetiny na 2 : 3. * Druhá třetina byla ve znamení častého vylučování. Dostali jsme 7 příležitostí prohlédnout si, zda mají domácí na trestné lavici uklizeno. Most nás v této části hry taky jednoznačně přestřílel a zákonitě přišel pro nás již tradiční obrat v zápase. Za to že jsme v této části obdrželi pouze 2 branky, musí chlapci hodně poděkovat brankáři Hrbkovi. * Ve druhé přestávce za stavu  4 : 3  jsme rozebírali důvody, proč téměř všechny zápasy hrajeme tak, jako ten dnešní. Jednoznačné vedení, poté slabá chvilka, ve které v krátké době inkasujeme zbytečné branky, pak hráči poleví a v závěru pak dostanou zbytečné góly. Odpověď jsme sice nenašli, ovšem v závěrečném dějství nám sami hráči dokázali, že když se chce, tak to jde. Nepolevili, bruslili a vytvářeli si šance na vyrovnání. V 50. minutě si vyzkoušel kapitán Ulrych, jak mu jdou „golfáky“ a když puk skončil počtvrté v mostecké síti, uznal že jdou..Zbývalo dlouhých 10 minut do konce zápasu, ve kterých jsme se modlili alespoň za remízu. V 58. minutě se však vydal na sólo přes celé hřiště Kružík a zavěsil přesně. Překvapivou výhru 5 : 4 jsme udrželi i při závěrečné power-play hostů. Podržel nás především Hrbek, který si do statistiky v zápase připsal tentokrát neuvěřitelných 45 zákroků. A tak jsme konečně viděli na mosteckém ledě vítězný tanec a překvapilo nás, že jej naši chlapci nezapomněli  Vždyť naposledy měli tuto příležitost 2. prosince 2006 po zisku skalpu Mariánských Lázní… -mz-

statistiku utkání stahujte zde (doplníme)   celkové statistiky týmu najdete zde   (doplníme)