prodejna s dětským, dámským i pánským (značkovým a sportovním) zbožím  Anička - Naše SuperStar

Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web    WWW stránky zdarma.

Clarins / francouzská kosmetika

Počítadlo

TOPlist

::::::  zlomí se už konečně ta série bez vítězství?   :::::::    uvítáme vaše připomínky i materiály k uveřejnění zde  *  pište na adresu: emw@seznam.cz    :::::::

přehrávání hudby zastavíte stisknutím Esc(ape), nebo tlačítka Zastavit (v liště prohlížeče)

home  -  rozhovory   -   fotogalerie   -  kontakty  -  návštěvní kniha  -  CHAT  HC Slovan Louny  -

strana 6_aktuální  /  další zápasy najdete zde

4. 2. 2007

Opět jsme prohráli s nejtěžším soupeřem - sami se sebou...

HC KRALUPY NAD VLTAVOU  -  HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)

5  :  1  (1 : 0,  2 : 1,  2 : 0)

sestava našeho týmu: bude doplněna   branky / asistence: Krippner (Kopřiva)

střely na branku 26 : 60!!!

Kdo neviděl tento zápas, neuvěří tomu, že v Kralupech opět prohrál ten lepší. V první třetině jsme hráli převážně v útočném pásmu, ale stačila využitá přesilovka domácích, a prohrávali jsme. Obraz hry se nezměnil ani ve druhé části, ovšem po chybě v obraně přihře 4 na 4 a po úspěšné přesilovce soupeře jsme ve 27. minutě prohrávali již 0 : 3. Pak se konečně radovali i naši chlapci, když zpoza branky přesně přihrával Kopřiva a Kripner konečně překonal výborného domácího brankaře.

Ve třetí třetině další chyba obrany a pak i další využitá přesilovka soupeře uzavřely účet na konečných 5 : 1 pro domácí. Výsledek tedy jednoznačný, ovšem na ledě to vypadalo zcela jinak - poměr střel 60 : 26 v náš prospěch hovoří za vše. Ovšem když většina střel směřuje doprostřed branky a k tomu občas přidáme nějaký ten "dloubáček", nemůžeme se radovat z úspěchu. Potěšila alespoň snaha. Výkon našich chlapců nakonec ocenili trenéři domácích, kteří řekli, že tentokrát prohrál lepší a že sport je i někdy nespravedlivý... -ls-

Viděl jsem už druhej zápas v Kralupech a dost podobnej tomu prvnímu... Byli jsme aktivnější a měli převahu, kluci bojovali, snažili se, přehrávali a přestříleli soupeře (jako v mnoha zápasech týhle sezony) - ale z šancí i těch nejvyloženějších prostě nedávali góly a tak nakonec bohužel zase prohráli. Navíc ještě tak jednoznačnym výsledkem... * Je mi vás všech MOC LÍTO!!! Hokej mám rád a dívám se na něj v různejch podobách a na různejch úrovních = od sídlištního :O) přes školní a ligovej, extraligu, NHL a repre - mnoho let - ale to snad neni ani možný, že by občas nepadnul nějakej "ušmudlanej" alespoň gól do branky soupeře, že by jeden tým (navíc právě ten, kterýmu tolik fandim) měl tolik zápasů takovou smůlu a tolik se trápil v koncovce... To přece nemůže trvat věčně! -ew-