Národ Klause nevolil.

 

A tak dalo její vedení hlavy zatím ne na špalek ale jen dohromady.A najednou už to vědí co dělali před pár týdny špatně.To jen dokazuje že ODS ve skutečnosti není tím tahounem který diktoval tempo kampaně, jak se nám pokoušeli  vsugerovat někteří komentátoři, kterým výjimečně a jen pro tuto příležitost sami klausovci rádi uvěřili. Už od ekonomických balíčků z roku 1996 je ODS ve vleku událostí a jen reaguje na údery zprava zleva a často i na „přátelskou palbu“ z vlastních řad.

           A to se musí změnit. Bouchli pěstí do stolu nejpomazanější hlavy strany a na příští kampaň najali hvězdu silného kalibru. Maximální pozornost na zájmy ODS má strhnout snad nejznámější outdoorový performer , nejtřeskutější dobyvatel vysílacího času USÁMA BIN LÁDIN. V poslední době proskočili zprávy, že démonický mozek nejen že pohrdl nabídkou nechat se od Američanů zabít ale že připravuje novou operaci s takzvanou špinavou atomovou bombou. Je to pravda jen z části. Ládin skutečně žije a podle kruhů nepříliš vzdálených vedení ODS se schovává na pomezí Karlína a Žižkova v domě některého z Klausových věrných.Podrobnosti o operaci Špinavá bomba se nám podařilo zjistit díky hackerovi který se skrývá pod přezdívkou P-YEN-KAWVA.Ten se totiž nedávno naboural do počítače Ivana Langera a stáhl z něj návrh plakátu ODS pro podzimní volby.Studio UGLY-ORCA ho pro vás exklusivně uveřejňuje na svých stránkách.

 

 

 

 

 

Tisková oprava a rozhovor.

 

Nedávno jsme uvedli, že plakát ODS který můžete vidět na této stránce získal hacker zvaný P-YEN-KAWVA. Bohužel zde došlo k omylu nejedná se o mezinárodně stíhaného hackera P-YEN-KAWVU ale o pana Josefa Pěnkavu, vedoucího restaurace U zmrzlýho tchoře.Ten totiž nalezl tento materiál za opravdu kuriosních okolností ve svém vlastním podniku v Libni.

 

Pane Pěnkavo můžete nám říci jak se vám dostal do rukou tento plakát?

 

No to bylo takhle koncem června v neděli na večer když mě vpadlo do lokálu asi deset fakt divnejch maníků.

 

Co vám na nich bylo nápadné?

 

No takový hosti k nám normálně nechoděj, měli kvádra a kravaty a i když je měli většinou povolený tak vypadali spíš jako ňáký manažeři nebo co a takový spíš choděj do Růžový laguny, to je najt klub tři ulice pod náma.A ten nehlučnější ten byl vopravdu divnej.

 

Proč?

 

No takovej holobrad , brejličky a tak , vypadal dost jako buzík ale taky jako ten typ co by ho dost na…lo, kdyby ste si to vo něm myslel, choval se jako chlapák když na mě křiknul:DNESKA PIJEM ČERNÝ  A NOS TO SEM DOKUT NEBUDEM POD STOLEM…..ÁMEN. Já se z hostama nehádam když nedělaj velkej čurbes, takže sem ji to začal normálně nosit ale dával jsem si na ně bacha, protože se my zdáli dost na...ný a mohli by s nima bejt potíže.

 

 

Z čeho jste tak usuzoval?

 

Dost se hádali. Byl tam jeden tomu říkali myslim Kocour nebo tak nějak a tenhle Kocour je pořád popichoval: Já vám to řikal už dávno aby ste to udělali jako já a vydělávali si jinak a takový podobný kecy na ně měl a ostatní mu zase pořád předhazovali nějaký knihkupectví nebo co ale ten Kocour se jim jen smál.Zdálo seš mi že jim krachnul jejich podnik nebo co a voni že teď zapíjej žal.Taky si myslím že v tom krachu byli nějaký restituce nebo něco takovýho protože pořád nadávali na šlechtice furt, že blbec Lobkovic debil Švarcmberk a zemani jim leželi v žaludku snad všichni.A taky na strarýho pořád nadávali takže si myslim že v tom jejich podniku to ředitel ved nějak šejdrem.

 

Byly hodně podnapilí?

 

Asi se jim zdálo že dost ne protože je napadlo, že by si to černý mohli něčím říznout a ptali se jestli mám čivas regál, řek sem jim že se podívám a šel sem se zeptat Franty to je koumák a v pětavosumdesátým vyhrál nějakou křížovkářskou soutěž, ten se vyzná a ten mě řek at jim to říznu myslivcem a počítám si za to stopadesát korun. Tak sem jim řek že jo a natočil sem jim to a voni to do sebe lili jak zjednaný. Ani tý ceně se nedivily i když jinak pořád remcali že to tu mám drahý a že v práci chlastaj mnohem levnějc ale to byl asi nějakej nesmysl, protože mluvily vo takovejch cenách, za který jsem točil naposled v roce 1973.

 

O čem ještě mluvili?

 

No víte já nemám čas poslouchat co všechno hosti semelou ale jeden z nich takovej prcek říkali nu nějak jako že když je špatný počasí něco jako psí počasí ale jedním slovem jestli mi rozumíte, tak tenhle prcek psí počasí do mě vrazil když šel z hajzlu a řek mi :Vašek to posral nám a vám malejm podnikatelům taky. To mě dost vytočilo nesnášim když hosti dělaj nepořádek na hajzlu byl sem se tam podívat a nic tam nebylo, jak říkam magoři.

 

 

A kdy odešli.

 

 

Těsně před zavíračkou to zabalili a na cestu jim ten Kocour každýmu poručil flašku becherovky ,že prej jestli se to nenaučej chlastat tak nebudou mít brzo co do huby, moc sem tomu nerozuměl ale byl sem rád že se toho bechera zbavím ,poslední dobou to nikdo nechce chlastat.

 

Jak to?

 

 

Nevím, dřív si to sem tam nějakej chlap dal i když se mu vostatní smáli, že to pijou jen báby, ale dneska to nechce ani ten bezdomovec co mi chodí skládat uhlí, vyžírá prej popelnice ale nechce aby si o něm mysleli že je nějakej buran  a ať mu dám radši rum.

 

A ten plakát?

 

Ten tam zůstal pod stolem když odešli, chtěl jsem to vyhodit ale Franta mi řek že na toho fousatýho je vypsaná nějaká vodměna, že je to nějakej velkej tunelář nebo co a ať to  vemu na policii.Tam se mě ptali jestli u mě byl i ten fousatej to sem řek že ne toho bych si zapamatoval, leda by se voholil a to bych ho zase nepoznal,tak se mě ptali jestli mluvili česky a to je jasný že česky, protože, cikáni mě do lokálu nesměj.

 

 

Co na to policie?

 

Nic, že prej je zajímá jen ten fousatej jmenuje se Láďa nebo tak něco  a až ten přijde tak at jim zavolám jinak z vodměny nebude nic. Tak sem si řek že to vemu sem k vám jestli za to něco nekápne.

 

 

Bohužel ne.

 

Tak to je teda na h…o!

 

Děkuji za rozhovor.

 

Na hlavní stránku

 

 

  

 LITERÁRNÍ TERORISMUS na http://binarniladin.bloguje.cz

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *