Zde, právě zde se dozvíte Kdy a Kde můžete potkat nás.

A protože vytváření všemožných nadpisů a dalších stránek zabírá víc času než je záhodno a akcí je přece jenom víc, než by jeden si myslel, místa, které hodláme navštívit se zde budou objevovat v podobě řekněme méně oku lahodící, budou však aktuální a rzchle reagující na případné změny.
NAROZENINOVÝ SABATH

By se měl uskutečnit někdy začátkem října (tuším druhý týden) a jeho náplní není nic menšího, než masakr při oslavách narozenin Bratrů Azalina a Čůčoráda.
Plánuje se bečka Temné Hory (máme z té poslední lehce světlé svědomí) a jelikož je na chatě už nová aparatura, hodláme jitentokrát zbořit decibely.
Count má v plánu turnaj na Carracingovém automatu u Varga, Azi taktéž přislíbil převapení, takže nudou se rozhodně nebude rodit.LOUĎA'S METAL FEST aneb Rozlučkový večírek

2.10.1999 se v BRNĚ, v klubu BROOKLYN (hned u hlavniho)
nádraží za Čedokem odehraje něco, na co se bude ještě dlouho vzpomínat. Louďa nám na čas mizí pryč za hranice (všedních dnů) a tak se s námi, s Vámi a s těmi ostatními hodlá pořádně rozloučit.
od 20:00 za posraných 50 kaček vám zahrají:

ISACAARUM,
URSCHULLUM
PARASOPHISMA
ABSURD CONFLICT

Otevřeno bude až do rána, bude se hrát na přání i z vlastních CD a pivo poteče proudem.
Otevřeno bude už asi od 18:00, takže přijďte klidně dřív.....DRACON 99'

3.12. - 5.12. 1999
hotel Santon (u přehrady), Brno

...a tam se, jako každý rok již od nepaměti, sejdou Temní Kapucíni se svými přáteli.Vyslechnout co nového ve světě SF & F se za ten rok událo, přednášky mysl zvelebující navštívit, na VIPaky odporné se podívat, nové čtivo nakoupit, pokoj (jako loni) lehce vomitnouti, zešedivět (zdá se, že letos by měl na starosti výběr filmů Azalin, tak se BUDE rozhodně nač těšit) a letos a to bude novinka oproti dřívějšku, nejeden čajový dýchánek uspořádat.

Pro případné zájemce o bližší informace o této akci doporučuji navštívit oficiální stránku.

Dracon 99'
Zpět