TOPlist

        
 
Výroba a prodej gelových svíček - NIKOLA ANDREEV
NOVINKY:
Hledáme odběratele !!! Hledáme odběratele !!!                     Hledáme odběratele !!! Hledáme odběratele !!!
 
 
středa - 5. května  2004
TIP: Jak si připravit svou vlastní gelovou svíčku
Každý z vás si nyní může udělat svou vlastní gelovou svíčku, podle vlastní fantazie. Co k tomu budete potřebovat? Stačí vám trocha fantazie, malinko zručnosti a především vhodná skleněná nádoba, knot, gel a eventuálně nějaká dekorace. Dekorace je závislá hlavně na tom, jaký máme gel a jaký typ svíčky máme na mysli ( např. moře, koření, květy atd. ). Ale svíčky mohou být samozřejmě i bez jakékoli dekorace. Gel si můžete koupit buď ve vybraných drogeriích nebo u firem, které gel prodávají. My nabízíme gelové náplně v sáčcích, v balení 100 nebo 200 g. No, ale vraťme se k samotné výrobě svíčky. Gel umístíme do vhodné nádoby ( hrnec, skleněné varná konvice apod. ) a rozehřejeme. Je nutné, abychom rozehřívání gelu z bezpečnostních důvodů neustále sledovali. Mezitím si připravíme nádobu, do ní umístíme dekorace a ukotvíme knot a potom nalijeme gel, který se zahřátím roztopil. Necháme ztuhnout a naše svíčka vlastní výroby je na světě. HODNĚ ZDARU!!!
středa - 5. května  2004
Novinka - gel v sáčku
Připravili jsme pro vás novinku - náhradní gelovou náplň. Každý z vás si nyní může udělat svou vlastní gelovou svíčku. Nabízíme ji v různých barevných i aromatických provedeních za velmi příznivou cenu.Baleno v sáčcích po 100 a 200 g. Nahlédnout na náš nový produkt můžete tady.
středa - 5. května 2004
Nové typy gelových svíček
V rubrice GELOVÉ SVÍČKY si můžete prohlédnout fotografie námi nabízených svíček. Po kliknutí na obrázek se Vám fotka automaticky zvětší. Ceny si můžete prohlédnout v CENÍKU.

 

 

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *