REJSTŘÍK I., II. a III. DÍLU

Jan Halada: LEXIKON ČESKÉ ŠLECHTY, 1994

   
Absolonové z Ledské II/11 Boříkovští z Košumberka III/19-20
z Adlaru I/11 Bořitové z Budče III/20-21
Albínové z HelfenburkuII/11-13 z Boskovic I/25-26
Aldringenové II/13-14 Boubínští z Újezda III/21-22
z Althanu III/ 11 Bradlečtí z Mečkova III/22-23
Amchové z Borovnice II/14-15 Bradští z Labouně III/23-24
Andělé z Ronovce II/15-16 Brandisové III/24-25
Auerspergové I/11-13 Brandlínští ze Štěkře III/25-26
Baderští z Újezda II/16-17 Branišovští z Branišova III/26
Bachofenové z Echtu III/12 Broumové z Miřetic III/26-27
Balbínové z Vorličné I/13-14 Bruntálští z Vrbna I/26-27
z Baršova III/12-13 Bryknarové z Brukštejna III/27-28
Baršové z Kamenice II/17 Březští z Ploskovic III/28-29
Bartodějští z Bartoděj II/18 Břízští z Březí III/29-30
Bavorové ze Strakonic I/14-16 Bubnové z Litic I/27-28
z Bechyně II/18-19 Budkovští z Budkova II/30
Bechyňové z Lažan I/15-16 Budovcové z Budova I/28-29
Bejčkové z Nespečova II/19-20 Bujakovští z Knurova III/30
Bejšovcové z Bejšova II/20-21 Bukovanští z Bukovan II/30-31
Belcredi I/16 Bukovští z Hustířan III/30-31
Belvicové z Nostic II/21-22 Bukůvkové I/29-30
Benedové z Nečtin I/16-17 z Bůnau III/31-32
Beníkové z Petrsdorfu III/13-14 Buquoyové I/30-31
Berbekové z Kunvaldu II/22-23 z Buřenic III/32-33
Berbisdorfové z Berbisdorfu II/23-24 Buzičtí z Buzic III/33-34
z Bergova I/17-18 Byšičtí z Byšic II/31-32
Berchtoldové z Uherčic I/18-19 Bzenští z Prorubě II/32-33
Berkové z Dubé I/19-20 Caltové z Kamenné Hory II/33-34
Beřkovští ze Šebířova I/20-21 Caretto de Millesimo II/34-35
Běšinové z Běšin I/21 Cecinkarové z Birnic II/35-37
Běškovcové z Běškovic III/14-15 Cedvicové z Cedvic III/34
Betenglové z Nayenperka III/15-16 Cellerové z Rozenthalu III/35
z Biberštejna I/22 Cetenští z Cetně II/37
z Bílé III/16-17 Cidlinští ze Sluh III/36
z Bílkova I/22-23 Cikánové z Čermné II/38
Bilští z Kařišova II/24 Cikánové ze Slupska III/36-37
Bírkové z Násilé III/17-18 Cílové ze Svojšic II/38-39
Bítovští z Bítova I/23-24 z Cimburka I/31-32
Bítovští z Lichtemburka II/25 Clam-Gallasové I/32-34
Bítovští ze Slavíkovic II/26 Clary-Aldringen I/34
Blektové z Útěchovic III/18 Colloredové I/34-35
Blíživští z Blíživi III/19 Colonové z Felzu II/39-40
Bohdanečtí z Hodkova II/27-28 Coudenhoveové I/35-36
Bohuchvalové z Hrádku II/28-29 Cukrové z Tamfeldu II/40-41
Bohušové z Otěšic II/29 Čabeličtí ze Soutic II/41-42
Boryňové ze Lhoty I/24-25 Čakovcové z Bohušic III/37-38

 

 

 

 

Čáslavové z Podolí II/42-43 z Götzu III/51-52
Častolarové z Dlouhévsi II/43-44 Granovští z Granova III/52-53
z Častolovic II/44-45 Griespekové z Griespeku I/50-51
Čejkové z Olbramovic I/36-37 z Gutštejna I/51-52
Čejkovští z Čejkov II/45-46 Habartičtí z Habartic III/53
Černčičtí z Kácova II/46~7 Hadové z Proseče III/54
Černínové z Černína III/38 Hájkové z Libočan II/61-63
Černínové z Chudenic I/37-38 Hamzové ze Zábědovic III/54-55
Čertorejští z Čertorej III/38-39 Hanikýřové ze Semína III/55-56
Číčovcové z Číčova III/39-40 Harantové z Polžic a Bezdružic I/52-53
Dačičtí z Heslova I/38-39 Harbuval-Chamaré III/56-57
Dašičtí z Barchova III/40-41 z Hardeka II/63-64
Daunové III/41-42 Harrachové I/53-54
z Deblína III/42-43 z Hartigu II/64-65
Desfoursové I/39~0 Hartmannové z Klarštejna II/65-66
Deymové ze Stříteže I/40-41 Hášové z Újezda III/57-58
Dietrichsteinové I/41-42 Haugvicové z Biskupic I/55-56
Dlouhoveští z Dlouhévsi II/47-48 Henigarové ze Seeberka III/58-59
Dobranovští z Dobranova III/43 z Herbersteina III/59-60
Dobrohostové z Hostouně III/43-44 Herštejnští z Herštejna II/66-67
Dobrohostové z Ronšperka II/48 z Hertenberka III/60
z Dobrušky III/44-45 Heřmanští ze Sloupna III/61
Dobřenští z Dobřenic I/42-43 Hlaváčové z Vojenic III/61-62
Dobříkovští z Malejova II/49 Hložkové ze Žampachu I/56
Dohalští z Dohalic I/43-44 Hodějovští z Hodějova I/5&57
z Dolan III/45-46 Hodičtí z Hodic I/57-58
z Donína I/44 Hofmannové z Grůnbtihelu a ze Střechova iI/67~8
Doudlebští z Doudleb II/49-50 Hochhauzarové z Hochhauzu III/62-63
Doupovcové z Doupova I/45 Holarové z Práchně II/68-70
Dráchovští z Dráchova II/51 Homutové z Harasova III/63-64
z Dražic I/45-46 Horčičtí z Prostého III/64
Drnovští z Drnovic II/51-52 Horčičtí z Tepence III/65
Dubanští z Duban III/46-47 Horňatečtí z Dobročovic III/65-66
z Dubé II/52-53 Hostačovští z Petrovic III/66-67
Dubští z Třebomyslic I/46-47 Houskové ze Zahrádky III/67
Dubští z Vitiněvsi III/47 Hozlaurové z Hozlau II/70-71
Dvorečtí z Olbramovic I/47-48 Hrabáňové z Přerubenic II/71
z Eggenbergu II/53-55 z Hradce I/58-59
Elsnicové z Elsnic II/55 Hradištští z Hořovic III/67-68
Fellnerové z Feldeggu II/55-57 Hrobčičtí z Hrobčic I/60
Fictumové I/48-49 Hrubí z Jelení III/68-69
Fremutové z Krásného Dvora III/47~8 Hruškové z Března II/71-72
Fremutové a Miřkovští ze Stropčic II/57-58 Hruškové z Trkova III/69-70
Fruweinové z Podolí II/58-59 Hrušovští z Hrušova III/70-71
z Frymburka II/59 Hrzánové z Harasova I/60-61
z Fulštejna III/48-50 Hubáčkové z Kotnova III/71
Fürstenberkové I/49 Hubrykové z Hennersdorfu III/71-72
Gerštorfové z Gerštorfu I/50 Hýzrlové z Chodů I/61-62
Glacové ze Starého Dvora III/50-51 Chanovští z Dlouhévsi II/72-74
Globnarové z Globenu II/60 Chlumčanští z Přestavlk II/74-75
z Golče II/60-61 Chlumové z Chlumu II/75
   
Chobotští z Ostředka III/72-73 Kokořovcové z Kokořova III/92
Chorynští z Ledské II/76-77 z Koldic II/90-91
z Chotěmic III/73-74 Kolichrejtárové z Kolichrejtu III/92-93
Chotkové I/62-63 Kolovratové I/75-77
Chotouchovští z Nebovid III/?4-75 Konecchlumští z Konecchlumí II/91-92
z Choustníka I/63-64 Koňasové z Vydří III/93-94
Chroustenští z Malovar III/75-76 Kopidlanští z Kopidlna I/77
Chrtové ze Rtína II/77-78 Kordulové ze Sloupna II/92-93
Chřepičtí z Modliškovic II/78 Korkové z Korkyně II/93-94
Chuchelští z Nestajova III/76 Kořenští z Terešova I/77-78
Chvalovští z Ledec II/79 Kostkové z Postupic I/78-79
z Illburka III/76-77 Kotulínští z Kotulína III/94-95
Jankovští z Vlašimi I/64-65 Koučové z Kouče III/95-96
Janovští z Janovic I/65-66 Kounicové I/79-80
Jeníkové z Bratřic III/77-78 Kozelkové z Hřívíc III/96-97
Jeníkové Zásadští z Gamsendorlu II/79-80 Krabicové z Veitmile I/81
Jeníškové z Újezda I/66-67 Krajířové z Krajku I/81-82
Jenšíkové z Ježova I/67 Králové z Dobré Vody II/94-95
z Jenštejna I/68 Kraselovští z Kraselova III/97-98
Jezberovští z Olivové Hory III/78-?9 z Kravař I/82-83
Ježovští z Lub II/81-82 Kravařští ze Šlevic III/98
Kábové z Rybňan II/82-83 Krčínové z Jelčan II/95-96
z Kadova 11/83-84 Krocínové z Drahobejle II/96-97
Kafuňkové z Chlumu III/79-80 Kropáčové z Krymlova III/98-99
z Kaisersteinu III/80-81 Kruliš-Randové I1I/100
Kalenicové z Kalenic II/84-85 Křinečtí z Ronova II/97-98
Kamberští z Kamberka III/81-82 Kunašové z Machovic II/98-99
Kamýčtí ze Lstiboře III/82-83 Kunešové z Lukavce III/101
Kamýčtí z Pokratic III/83 z Kunovíc I/83-84
Kaničtí z Čachrova II/85-86 z Kunštátu I/84-85
Kaplířové ze Sulevic I/68-69 Kustošové ze Zubřího II/99-100
Kapounové ze Svojkova I/70 z Labouně II/100-101
Kaprové z Kaprštejna III/84 z Lamberka II/101-102
Karlíkové z Nežetic III/84-85 Lamingerové z Albenreuthu II/102-103
Karlové ze Svárova I/70-71 Lamotte z Frintropu III/102
Karvinští z Karviné III/85-86 z Landštejna I/86
Kdulincové z Ostroměře III/85-87 Lapáčkové ze Rzavé III/102-103
Kekulové ze Stradonic I/71-72 Lažanští z Bukové I/86-87
Kelblové z Gejzinku III/87-88 z Ledeburu III/103-104
Keruňkové z Lomu III/88-89 z Lemberka III/104-105
Kestřanští a Údražští z Kestřan II/86-87 Leskovcové z Leskovce I/87-88
Kfelířové ze Zakšova III/89-90 Leslie III/105-106
Kinští I/72-74 Lhotští z Ptení III/106-107
Kladenští z Kladna II/87-88 Lickové z Rýzmburka II/103-104
z Klebelsbergu a z ThumburgtxIII/90-91 Liechtensteinové I/88-89
z Klenové I/74 Lichnovští z Voštic I1I/107-108
z Klinštejna II/88 z Lichtemburka I/89-90
Klusákové z Kostelce II/89 z Lipé I/90-91
Kobylkové z Kobylího II/89-90 Lipovští z Lipovice II/104
Kocové z Dobrše I/75 Litíčtí ze Šonova II/104-105
Kočovští z Kočova III/91 Litoborští z Chlumu II/105-106
   
z Lobkovic I/91-93 Odkolkové z Újezdce II/121-122
Lokšanové z Lokšan I/93-94 Ojířové z Očedělic II/122-123
Lorečtí ze Lkouše II/106-107 Okrouhličtí z Kněnic II/123-124
Loubští z Lub II/107-108 Onšovští z Onšova III/124-125
z Ludanic I/94-95 Oppersdorfové z Oppersdorfu I/107-1D8
Lukavečtí z Lukavce II/108-109 Opršalové z Jetřichovic II/124
Lukavští z Lukavice III/108-109 Osečanští z Osečan III/125-126
Lukavští z Řeneč III/109-110 Osovští z Doubravice III/126-127
Malesičtí z Poutnova III/110-111 Ostromířští z Rokytníka II/125
Malešičtí z Černožic III/111-112 Ostrovcové z Kralovic II/125-126
Malovcové z Malovic I/95-96 Ostrovští ze Skalky III/127
Markvartové z Hrádku I/96-97 Otmarové z Holohlav II/12&127
z Martinic I/97-98 z Ottersdorfu III/128-129
Martinkovští z Rozseče III/112 Ottové z Losu I/108-109
Maternové z Květnice II/109-110 z Paaru I/109-110
Mateřovští z Mateřova III/ 113 Pachtové z Rájova I/ 110-111
Mazancové z Frymburka III/113-114 Palffyové z Erd&du III/129-130
Mazaní ze Slavětína II/110-111 Panští ze Střezetic III/130
Měděncové z Ratibořic II/111 Paradisové III/130-131
Mehlové ze Střelic III/115-116 z Pardubic I/111-112
Merklínští z Merklína III/115-116 Parishové ze Senftenbergu III/131-133
Měsíčkové z Výškova II/111-112 Paškové z Vratu III/133-134
Metternichové I/98-100 Pecingárové z Bydžína II/127-128
Meziříčtí z Lomnice I/100 Pechancové z Kralovic III/134
z Michalovic I/ 101 Pekové z Římku III/ 135
Michnové z Vacínova I/101-102 Pergarové z Pergu III/135-136
z Miletínka a z Pardubic II/112-113 Perglárové z Perglasu II/128-129
z Miličína II/113-114 Pernklové ze Šenrajtu III/136-137
Minkvicové z Minkvic III/116 z Pernštejna I/112-114
Mírkové ze Solopisk II/114-115 Pešíkové z Komárova II/129
Mitrovští z Nemyšle II/ 115-116 Petřvaldští z Petřvaldu I/ 114-115
Mladotové ze Solopisk I/102-103 Pětipeští z Chyš a Egerberka I/115-116
Moravičtí z Roudnice III/11&117 Pfefferkornové z Otopachu III/137-138
z Morzina II/116-117 Piccolomini III/138-139
Mošaurové z Valdova III/117-118 Pikhartové ze Zeleného Údolí III/140
Mračtí z Dubé II/117-118 z Pirkštejna II/130
Mrázové z Milešovky III/118 z Písnice III/140-141
Muchkové z Bukova II/118-119 Plachý z Třebnice III/141-142
Mulcové z Valdova III/118-119 Platejsové z Plattenštejna III/142-143
Munkové z Ejvančic III/119-120 Pluhové z Rabštejna I/116-117
Myslíkové z Hyršova III/120 Počepičtí z Počepic II/131
Myškové ze Žlunic II/119 Podmokelští z Prostiboře III/143
z Náchoda I/103-104 Podstatští z Prnsinovic I/117
Náchodští z Neudorfu III/ 121 z Pohnání III/ 143-144
Nebílovští z Drahobuze II/120 Popelové z Vesce II/131-132
Nekšové z Landeka I/104-105 z Pořešína III/144-145
Netoličtí z Eisenberka III/121-122 Posadowští z Posadowa III/145-146
Netvorští z Březí III/122-123 z Ptitting~ III/146-147
z Neuberka III/123-124 Pouzarové z Michnic III/147-148
Nosticové I/106-107 Prnsinovští z Víckova I/118
Obytečtí z Obytce II/120-121 Prnskovští z Prnskova III/148-149
   
Předbořští z Předboře III/149-150 Sezimové z Ústí I/139-140
Předenicové z Předenic III/150-151 Schafgotschové III/168-169
Přehořovští z Kvasejovic I/118-119 Schwarzenberkové I/140-142
Přepyští z Rychmberka II/132-133 Skálové ze Zhoře III/172-173
Přibíkové z Otaslavic III/151-152 Skrbenští z Hříště I/142
Příchovští z Příchovic I/119-120 Skuhrovští ze Skuhrova II/143
z Questenberka III/152-153 Slachové z Hřivic III/143
z Rabštejna III/153 Slavatové z Chlumu a Košumberka I/142-144
Račínové z Račína II/133-134 Slavíkovci ze Slavíkova III/174
Radečtí z Radče I/122 Slavkovští ze Šonova 11I/174-175
Radkovcové z Mirovic III/154 Sluzští z Chlumu II/143-144
Ráječtí z Mírova II/134-135 Smiřičtí ze Smiřic I/144-145
Rajští z Dubníce I/123 Smíškové z Vrchovišf III/175-176
Rašínové z Rýzmburka I/ 123-124 Smolíkové ze Slavic III/ 176
Redernové I/124-125 Smrčkové z Mnichu III/177
Rendlové z Oušavy I/125-126 Sobětičtí ze Sobětic I/145-146
Renšpergárové z Renšperku II/135-136 Sobkové z Kornic II/144-145
Robmhapové ze Suché I/126-127 Sokolové z Mor III/177-178
Rodovští z Hustířan II/136-137 ze Solhauzu III/179-180
Rohanové I/127-128 ze Sovince I/146-147
Rotlevové III/154-155 Sporckové I/147-148
Rottalové III/155-156 Stadionové I/148-149
Roubíkové z Hlavatec III/156-157 Stařímští z Libštejna II/145-146
z Roupova I/1Z8-129 Stehlíkové z Čenkova III/180
Rozdražovští z Rozdražova II/138 Steinbachové z Kranichsteinu III/181
z Rožmberka I/129-132 Stošové z Kounic II/146-147
z Rožmitálu I/132-133 Strachovští ze Strachovic III/181-182
Ruthartové z Malešova II/138-139 Strakové z Nedabylic I/149-150
Rútové z Dírné III/157-158 Stránovští ze Sovojovic III/182-183
Růžkové z Rovné III/158-159 ze Stráže I/150-151
Rychnovští z Rychnova III/159-160 Strojetičtí ze Strojetic II/147-148
z Rýzmburka I/134 Střelové z Rokyc II/148-149
Řepičtí ze Sudoměře I/135 Studenečtí z Pašiněvsi III/183-184
Řesanští z Kadova III/160 Sudkové z Dluhé III/184
z Říčan I/135-136 Sudové Řenečtí z Řeneč III/185
Říkovští z Dobřic III/161 Světečtí z Černčíc III/186
Řísničtí z Řísnice III/162 Sylva-Tarouccové I/151
Sádlové z Kladrubce II/140 Syrakovští z Pěrkova III/186-187
Sádlové z Vražného III/162-163 Šanovcové ze Šanova III/187-188
Sadovští ze Sloupna III/ 163-164 Šarovcové ze Šarova II/ 149-150
Sakové z Bohuněvic II/140-141 ze Šelmberka I/152
Salavové z Lípy III/164-165 Šercerové z Malého Mlýna II/150-151
Salmové I/136-137 Šicové z Drahenic III/188-189
Satanéřové z Drahovic III/165 Širntyngárové ze Širntyngu III/189-190
Sedlečtí od Dubu III/166 Šiškové z Jamolice III/190-191
Sedlečtí z Újezdce II/141-142 Škopkové z Bílých Otradovic II/151
Sedlničtí z Choltic I/137-138 Škopkové z Dubé III/191-192
Sekerkové ze Sedčic I/I38-139 Šlechtové ze Všehrd I/152-153
Selmičtí z Cítova III/166-167 Šlejnicové ze Šlejnic II/152
Sendražští ze Sendražic II/142 Šlikové I/153-155 ~
Serényiové z Kis Serenu III/167-168 Šmerovští z Lidkovic III/192-193
   
Šmohařové z Rochova III/193-194 Višňové z Větřní II/163
Šofmanové z Hemrlesu III/194 Vitanovští z Vlčkovic II/163-164
Španovští z Lisova I/155-156 Vítové ze Rzavé III/210-211
Špetlové z Janovic III/195 z Vlkanova II/164-165
Špulířové z Jiter III/196 Vlkové z Kvítkova II/165-166
Štampachové ze Štampachu I/156 Voděradští z Hrnšova III/211-212
Štefkové z Koloděj II/153 Vojkovští z Milhostic III/212-213
ze Šternberka I/157-158 Vojslavští z Vojslavic III/213-214
Šturmové z Hiršfeldu III/ 196-197 Voračičtí z Paběnic I/ 175-176
ze Šumburka II/153-154 Vořikovští z Kunratic I/176-177
ze Švamberka I/158-160 Vrabští z Vrabí II/166-167
Švábenští ze Švábenic I/160 Vratislavové z Mitrovic I/177-178
Švihovští z Rýzmberka I/160-161 Vraždové z Kunvaldu I/178-179
Talackové z Ještětic II/155 Vrchotičtí z Loutkova II/167-168
z Talmberka I/161-162 z Vrtby I/179-180
Tejnové z Tejna II/156 z Vřesovic I/180-181
Tejřovští z Einzidle II/156-157 z Vunšvic III/214-215
Těmínové z Těmic II/157-158 Vyntířové z Vlčkovic II/168-169
Tetourové z Tetova I/162-163 Walderode z Eckhausen III/215-216
Thunové I/163-164 Wallisové II/169-170
Thurn-Taxisové I/164-165 Záborští z Brloha II/216-217
Točníkové z Křimic II/158-159 Zádubští ze Šontálu II/170-171
Trautenberkové z Trautenberku II/159-160 Zahrádečtí ze Zahrádek II/171-172
Trauttmansdorffové I/165-166 Zajícové z Hazmburka I/181-182
Trčkové z Lípy I/ 166-167 Zalužanští ze Zalužan III/217-218
Trmalové z Toušic II/ 160-161 Zapští ze Zap I/ 182-183
Trnkové z Křovic II/ 161 Zárubové z Hustířan I/ 183-184
Tučapové z Tučap III/197-198 Zásmučtí ze Zásmuk I/184
Tucharové ze Šoberova III/ 198-199 ze Zástřizl I/ 185
Tuněchodští z Poběžovic III/199-200 Závišové z Osenice III/218
Tunklové z Brníčka I/167-168 Zejdlicové ze Šenfeldu I/185-186
Tvorkovští z Kravař III/200-201 Zelendárové z Prošovic II/172-173
Údrčtí z Údrče I/ 168-169 Zilvárové z Pilníkova II/ 173-174
Újezdečtí z Červeného Újezda III/201-202 Zmrzlíkové ze Svojšína I/186-187
Úličtí z Plešnic III/202-203 Zoubkové ze Zdětína II/174-175
Valdštejnové I/169-171 Zručtí z Chřenovic III/219-220
z Valečova II/162 Zvolští ze Zvole II/175-176
Valovští z Úsuší III/203-204 Žabkové z Limberka III/220-221
Vamberští z Rohatec III/204 Žákavští ze Žákavy II/176-177
Vančurové z Řehnic I/171-172 Žalkovští ze Žalkovic III/221-222
z Vartemberka I/172-173 Žampachové z Potštejna I/187-188
Velemyšlští z Velemyšlevsi III/204-205 Žd'árští z Chrástu III/222-223
Velenští z Mnichova III/205-206 Žd'árští ze Žd'áru I/188-189
z Veleslavína III/206-208 ze Žeberka II/177
z Velhartic I/173-174 Žehušičtí z Nestajova II/178-179
Vernierové z Rougemontu III/208-209 Želečtí z Počenic II/ 179-180
Vesečtí z Vesce III/209 Želenští ze Sebuzína III/223-224
Veseličtí z Veselice III/210 ze Žerotína I/189-191
Věžníkové z Věžník I/174-175 ze Žirotína II/180-181
Vidršpergárové z Vidršpergu I/175 Žižkové z Trocnova I/191-192
* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *