Intecom

Informace InteCom-cz - platíme za surfování.
 Co je InteCom-Viewbar ?
 • Viewbar je reklamní pruh zobrazen ve spodní části monitoru. V tomto pruhu se zobrazují různé reklamy. Na demu Viewbaru uvidíte, jak bude Viewbar vypadat. Můžete na něm vyzkoušet, jak bude fungovat.
 Jak to funguje ?
 • Nejprve musíte provést registraci. Po registraci stáhnete Viewbar (krátký program). Pak stačí když Viewbar spustíte, a už Vám naskakují peníze. Samozřejmě musíte být připojení na Internet. Ve Viewbaru poběží reklamy různých firem. Právě za zobrazení těchto reklam na Vašem monitoru budete placeni. Přímo ve Viewbaru uvidíte kolik peněz právě vyděláváte. Samozřejmě můžete kdykoliv z našich stránek sledovat stav Vašeho konta. Vše můžete předem ihned vyzkoušet na demo Viewbaru.
  Po registraci Vám bude přiděleno ID (identifikační číslo). Podle ID čísla společně s heslem, které zvolíte při registraci Vás bude systém identifikovat.
 Kolik dostanete zaplaceno ?
 • Placeni budete za procenta ceny za reklamu dle níže uvedené tabulky. Během připojení k Viewbaru Vám budou přibývat peníze na Váš účet. Částka za hodinu s Viewbarem může být při každém připojení jiná. Záleží na ceně za reklamu a prodaném reklamním prostoru v daném období a počtu reklam, které budou ve Viewbaru zobrazeny. Jelikož je systém právě v rozběhu, tak zde zatím nejsou uváděné vyplácené průměrné částky. Samozřejmě zde budou uvedeny co nejdříve to bude možné.

Peníze také můžete dostávat za členy, kteří se zaregistrují přes Vás (přes Vaše ID).

 • Placeni také můžete být za to, že o tom řeknete svým známým, kteří se zaregistrují přes Vaše ID. Zaplaceno dostanete také za lidi, kteří seženou Vaši známí a to až do třetí úrovně. Dostanete zaplacena procenta z částky, kterou vydělají. Aby byli lidi vedeni pod Vámi, tak je třeba, aby při registraci zadali Vaše ID. Pokud budou stránky volat s Vašim ID (jak - najdete níže na těchto stránkách), tak toto číslo bude vyplněno do formuláře automaticky.
Procenta z ceny za reklamu, která Vám budou vyplacena.
Na vyplacení bude použita částka 85% z ceny reklamy a bude rozdělena následovně.

Vy

Za přímé registrované
1. úroveň

Za nepřímé registrované
2. úroveň

Za nepřímé registrované
3. úroveň

60 %

15 %

5 %

5 %

 • InteCom-cz Vám také umožní vydělávat peníze tím, že pro náš reklamní systém zprostředkujete reklamu. Tím získáte provize, za Vámi zprostředkované reklamy. Tímto způsobem můžete vydělat větší částku najednou, bez potřeby surfovat s ViewBarem. Informace zde.

 Jak a jakým způsobem Vám bude zaplaceno ?
 • Vyúčtování provádíme jednou měsíčně. Minimální výplatní částka musí dosáhnout 100,- Kč. Výšku výplatní částky můžete zvýšit. Pokud během měsíce nedosáhnete minimální výplatní částku, tak bude převedena na další měsíc.
  Platba bude provedena převodem na účet nebo poštovní poukázkou (na Slovensko zatím pouze poštovní poukázkou). Záleží jenom na Vás jakou variantu zvolíte při registraci.

Registrace

 •  

 Jak dát vědět o našem systému ostatním surfařům ?
Pokud máte vlastní www stránky, tak na ně můžete umístit jeden z našich bannerů s odkazem na naše stránky. V odkazu uvedete Vaše ID, a tím zajistíte, že lidé, kteří provedou registraci z Vašeho banneru budou vedeni pod Vámi a vydělávat Vám peníze.

Dvě možnosti jak volat naše stránky s Vašim ID:

 1. Na Vaše stránky umístíte následující odkaz (nebo ho pošlete známým) :
  http://intecom.cz/viewbar/index.asp?parentID=????
 2. Nebo použijete následující html kód, který umístíte na Vaše www. Tento kód zajistí, že na Vašich www bude zobrazen banner dle Vašeho výběru.
  • ???? - zde napíšete Vaše ID.
   název banneru - zde napíšete název, který je umístěn pod obrázkem, který chcete umístit na Vaše www.
  html kód :
  <a href="http://intecom.cz/viewbar/index.asp?parentID=????">
  <img border="0" src="http://www.intecom.cz/banners/images/název banneru">
  </a>
 • Tento server je zásadně proti posílání nevyžádaných E-mailů (spam), nebo jinému porušování pravidel slušného chování na Internetové síti. Pokud bude některý ze členů systému přichycen při takovém nepřístojném chovaní, bude ze systému vyloučen.

Moje hodnocení této firmy je velice kladné. Nezaručí vám milióny, ale pokud jste šikovní, máte šanci si solidně přivydělat!

Pokud máte nějaké dotazy napište mi:

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *