MASTERS:

A  JE  TO  HOTOVO  ODEHRÁNO  A  ZAZNAMENÁNO !!!

     Musím se omluvit za pozdní zpracování výsledků, ale po dobu trvání našeho turnaje jsem byl třikrát nemocný, z toho naposledy 3 měsíce od července do října. Potom jsem se v rámci dovolené doléčoval v teplých krajích: v  Egyptě. Všeho všudy jsem si na našich kurtech zahrál pouze dva turnaje špuntů.

     Snažil jsem se sice včas uveřejnit výsledky předchozího turnaje, aby se na jejich základech mohl odehrát další (což se většinou dařilo), i tak se stávalo, že výsledky jsem uveřejňoval na nástěnce na poslední chvíli. Kvůli přeinstalování PC v srpnu, jsem nebyl schopen zpracovávat tabulky v elektronické podobě na Internetu. To se mi podařilo odstranit a vše zdárně dodělat.

     Děkuji kolegům z předsednictva, zvláště pak Pepovi Sedlmaierovi za mé zastoupení v mé dlouhodobé nepřítomnosti a všem těm, co mi nosili výsledky. A děkuji také všem kteří svým chováním přispěli ke zdárnému průběhu turnaje. V neposlední řadě sponzorům, kteří jistě (i když nemám žádné informace) přispěli podle možností na závěrečný turnaj MASTERS.

     Na závěr chci poblahopřát Mirkovi Hlubučkovi k jeho dalšímu, tentokrát těsnému vítězství v jubilejním turnaji, Karlovi Pakandlovi ke druhému a Pavlu Kudláčkovi za třetí místo na "bedně".

 

24.turnaj 

zpět na 10.ročník  rychlých špuntů

 

* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *