RYCHLÉ ŠPUNTY CUP


VÍTĚZOVÉ JEDNOTLIVÝCH TURNAJU:

1. turnaj :                             26. 4.                              VANĚČEK – VÁŇA

2. turnaj :                               1. 5.                              NEČÁSEK – KUDLÁČEK P.

3. turnaj :                               3. 5.                              NEČÁSEK – PAKANDL

4. turnaj :                               8. 5.                              NEČÁSEK – FIALA

5. turnaj :                          10. 5.                              VANĚČEK – KLEČKA

6. turnaj :                             17. 5.                              FIALA – LEEB

7. turnaj :                             24. 5.                              FIALA – STRÝČEK

8. turnaj :                             31. 5.                              PANČÍK – KLEČKA

9. turnaj :                               7. 6.                              VANĚČEK – KUSKO

                         10. turnaj :                           14. 6.                             FIALA – LEEB

                         11. turnaj :                             21. 6.                              HLUBUČEK - VANĚČEK

                         12. turnaj :                             28. 6.                              FIALA – HOREŠOVSKÝ

                         13. turnaj :                               6. 7.                              FIALA – BOHUSLAV

                         14. turnaj :                             19. 7.                              PAKANDL – BOHUSLAV

                        15. turnaj :                           26. 7.                              BOHUSLAV – KUSKO

                         16. turnaj :                              2. 8.                               FIALA – PANČÍK

                         17. turnaj :                              9. 8.                               HLUBUČEK – PAROULEK

                         18. turnaj :                            16. 8.                               BOHUSLAV – PAKANDL

                         19. turnaj :                            23. 8.                               HLUBUČEK – SEMECKÝ

                        20. turnaj :                           26. 8.                              FIALA – BOHUSLAV

                         21. turnaj :                             30. 8.                              FIALA – VEVERKA

                        22. turnaj :                              6. 9.                               FIALA – PANČÍK

                         23. turnaj :                             12. 9.                              SEMECK Ý - KUDLÁČEK P.

                         24. turnaj :                             19. 9.                              NEČÁSEK – VÁŇA

                         MASTERS :                         3. 10.                             HLUBUČEK - VEVERKA

Dále: strana18.htm

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *