SYSTÉM SOUTĚŽE


Bude se hrát podle Pravidel nohejbalu z roku 2003, ale na tři dopady. Systém utkání bude podle našeho zápisu, hrají se dva zápasy trojic a dva zápasy dvojic. Každý na dva sety. Set se hraje do 10-ti míčů (10:9 je konec ). Za vítězství v celém utkání jsou tři body, za remízu jeden a za porážku žádný. V případě setů 1:1 se bod do utkání nezapočítává nikomu.  O umístění v závěrečné tabulce rozhodnou při rovnosti bodů vzájemné zápasy, rozdíl jejich setů, dále rozdíl jednotlivých míčů ze vzájemných zápasů a nakonec rozdíl setů a jednotlivých míčů v celé soutěži. V průběžných tabulkách o pořadí rozhoduje počet bodů, větší rozdíl vyhraných setů, menší počet odehraných zápasů a rozdíl míčů.

Jako hrací týden bude počítán vždy celý pracovní týden od pondělí do neděle. V případě, že se nějaké utkání nepodaří odehrát, tak bude po dohodě odehráno v nejbližším možném termínu, max. do 14 dnů. V případě nedostavení se jednoho z týmů k utkání bez řádné omluvy bude výsledek tohoto zápasu kontumován 4:0 ve prospěch soupeře. Když se v průběhu soutěže přihlásí další týmy, tak budou do soutěže zařazeni až v následující hrací sezóně.

Počet hráčů v jednom týmu bude minimálně tři, dvojice nemohou být stejné, trojice ano.  K utkání nemůže nastoupit hráč, který není uveden na soupisce. Utkání rozhodují střídavě zástupci obou družstev, rozhodčím prvního zápasu jsou hosté.

Domácí tým je povinen sepsat zápis o utkání, nechat podepsat zástupci obou družstev a odevzdat. Když se výsledky ihned po utkání nahlásí mailem na nohecbk@seznam.cz nebo telefonicky prostřednictvím SMS na 602 581 339, tak je možné zápisy o utkání odevzdat později. V případě neodevzdání písemné formy podepsaného zápisu ( poštou, osobně ) bude výsledek kontumován ve prospěch soupeře. Jednotlivé zápasy je možné po vzájemné dohodě obou soupeřů předehrát, případně odložit. Bez odevzdané řádně vyplněné přihlášky a soupisky nebude tým do soutěže zařazen.

 

POŘADÍ ZÁPASŮ:

Budou odehrány celkem čtyři zápasy. 1. zápas trojka, 2. zápas dvojka, 3. zápas dvojka, 4. zápas trojka.

Zpět na úvodní stranu.


 Počítadlo přístupů:   CNW:Counter

Neberte prosím tyto stránky jako vrchol designérského či programátorského umu, ale jako údaje poskytující nějaké informace o nohejbalu na blanensku.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *