PŘIPOMÍNKY A NÁMĚTY
 

 
Zde budou uveřejněny reakce a přípomínky ke všemu, co se týká těchto stránek a nohejbalu v Blansku.
 
25.7.2005
od Tomáš Měkota, TBC Boskovice
 
Ahoj,
 
po Tvé SMS ohledně zahájení nohejbalové soutěže 2005 okresu Blansko, jsem mrknul na stránky a jsem dost potěšen a docela překvapen, že se v okrese kolem nohejbalu něco děje. Popravdě, vůbec jsem to netušil a ty turnaje, co máš na Vašich stránkách, neznáme a jezdíme výhradně mimo okres (až na výjimky - Letovice - hala, a ČH - ale dvojky a Skrchov Open), což mě mrzí. Ještě vím, že bývá turnaj v Jedovnicích, ale o tom čtu vždycky v novinách, že už byl!:-)
 
Jestli by Vám nevadilo, že hrajeme Brněnský přebor, určitě bychom se přidali a hráli i okres Blansko.   
 
Známým se o tom určitě zmíním, ale jsou většinou mimo okres, v Boskovicích znám pouze kluky, co chodí kopat dolu na kurty - většinou dvojky. Pak hrají nohec v Lysicích (taky hrajou Brno) a v Černé Hoře a myslím Lazinov.
XXX.srpna je turnaj ve Skrchově, tak by možná stálo za to, zkusit tam dát na vědomí, že se chystá soutěž.
Vzhledem k tomu, že je nás pět a nemáme s kým pořádně hrát, tak bychom si docela rádi občas s Vámi kopli (bude-li zájem) a jestli máš kontakt na nějaký další týmy poblíž (Rájec,....) budu jedině rád.
 
Zpět na úvodní stranu.
 

Počítadlo přístupů:   CNW:Counter

Neberte prosím tyto stránky jako vrchol designérského či programátorského umu, ale jako údaje poskytující nějaké informace o nohejbalu na blanensku.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *