M o n i k a   W e i n h o l d

                v i z á ž i s t k a   &   k o s m e t i č k a
 
Clarins ° Home 
 Dárkové poukazy 
 
 
 Svatby 

Značka CLARINS se zrodila z vášně muže, který se jmenoval Jacques Courtin-Clarins. Během svých studií medicíny došel k závěru, že pro ženu je otázka krásy stejně důležitá, jako její zdraví. Žena se chce líbit sobě i ostatním. S tímto přesvědčením otevírá v roce 1954 první institut Clarins, kde z kosmetického ošetření učinil opravdovou terapii. Následoval vznik vlastních Laboratoří i prvních produktů Clarins, jako jsou 100% rostlinné oleje, vytvořené na bázi esenciálních olejů...

 

Dnes je tato skvělá a úspěšná francouzská kosmetická značka zastoupena ve 150 zemích světa a má milióny věrných zákaznic i zákazníků. Tato jejich věrnost má samozřejmě své důvody. CLARINS - to jsou profesionální produkty péče o krásu, zrozené ze zkušeností z vlastních Institutů. Nenahraditelné zkušenosti / 50-ti letá praxe ošetřování v institutech, výjimečné metody, výtečná znalost estetických problémů žen a dnes i mužů.

 

 

Především to je obrovská síla značky

 

 

 

Krása díky přírodě... CLARINS vždy upřednostňuje rostlinné složení svých produktů. V laboratořích lékaři, biologové a kosmetologové analyzují a testují vlastnosti tisíce rostlin s jedním cílem: využít nejúčinnější extrakty v té nejlepší koncentraci pro optimální výsledky.

 

 

 

A filosofie značky? S Clarins není klientka nikdy sama... Jedno z největších tajemství této francouzské značky je "naslouchání ženám". Díky zákaznickým kartám, přiloženým ke každému balení produktu, mohou ženy /a nyní i muži/ vyjádřit své názory a přispívat tak k vytváření nových produktů. Clarins na všechny dotazy odpovídá. Z této komunikace a respektu se zrodila filosofie Clarins: Seriózně se starat o krásu žen, spojit štěstí a zdraví všech žen a mužů, a nabídnout jim ty nejlepší produkty za přijatelné ceny.

 

 

:::

 

 

Výrobky se značkou Clarins můžete objednávat zde <<<

 

 

 

 

 

 

 
 © Monika Weinhold´2005 
 
All riugts

 

 

 

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *