Sorry, stránka je ve výstavbě!! :)
Resp. je asi nedostatek informací!! :)
 • Černošský pár projíždí venkovem ve starém otlučenám volswagenu. Úrodná teplá krajina v nich začala vzbuzovat chlípé myšlenky, a tak se rozhodli zaparkovata auto a pomilovat se. Dívčina rychle vyskočila z malého auta vysvlékla se, lehla si do trávy a čekala.

  A čekala.

  "Miláčku jestli nevylezeš z toho auta, tak mě to za chvíli přejde" křičela.

  "Drahoušku",lamentoval on. "Jestli to nepřejde mě, tak se z toho volswagenu nedostanu." :) • Je to zelené, chlupaté, má to čtyři nohy. Je to na stromě, a když to na vás spadne, tak vás to zabije. Co je to?

  Kulečníkový stůl.... :) • Josef Otépka zapálil zápalku, aby se přesvědčil, zda má v nádrži auta benzín. Měl ho dost. V prosinci by se dožil dvaceti dvou let. :)


 • "Slyšel jsem, že včera pochovali Brožka. Co mu bylo?"

  "Byl mrtvý." :) • Příjde chlápek po smrti do pekla, u brány ho vítá čert a říká:

  "Máš možnost si vybrat trest. Tresty se mění jednou za 1000 let, dobře si to rozmysli."

  V první místnosti na pranýři bičují mladého kluka. Hříšník se rychle rozhodne, že se podívá do dalšího pokoje. Tam je u zdi přikovaný muž ve středních letech a torturují jej ohněm.

  Ani tento trest se chlápkovy nepozdává. Ve třetí místnosti je u zdi v řetězech starý dědek a u něj nádherná mladá blondýnka a provádí orální sex.

  "Tohle beru !!!!"
  Čert vejde do místnosti, poklepe blondýnku po rameni a prohlásí:
  Jdi, jsi volná....... :) • Přijde chlápek do řeznictví a ptá se: "Máte zmrzlý držky?"

  "Ne, my tady topíme." :)  Vlastní tvorba: :)

 • Writetrack z našich knih


 • Nové Vanoční téma naší stránky zaměřené převážně na jak jinak nez pohádky. Všechny jsou v knižní podobě, takže pokud se vám nechce číst, tak máte smůlu. Máte smůlu i v případě, že neumíte číst, ale většina z vás číst umí, protože jinak by jste se nedostali až sem. Takže teď k těm pohádkám, které jsem vám vybrali. Jako první tu máme Mrzák aneb sežrán za živa, dále tu je Popelář - jaderné peklo. Bohužel se omlováme, těm kteří se těšili na Sedum Havranů, budou jim muset stačit Ptáci od Fsilvera Hičkoka. Dále tu jsou méně známé pohádky, jako Noc oživlých mrtvol, Krvelačné motorové pily a Temné vánoce.


  Writetrack z našich knih.

  Vánoční koledy
  1. Intro
  2. Štědrý večer nastal, táta se nám zchlastal
  3. Zombíci, zombíci přicházejí
  4. Já bych rád k bordelu
  5. Zabili jsem v Betlému
  6. A vy Magoři
  7. Narodil se krysí pán
  8. Outro

  Kč 599,-


 • Dnešní aktuality


 • Dnes v 15:00 středočínského času sjel ožralý řidič z kolejí na hlavní chodník. Jednu ženu lehce a druhou těžce zabil. Obě teď leží na oddělení itenzinvní pitvy.
  Očitý svědek tohoto incidentu, paní Zubatá nám k tomu řekla: "Všechno jsem to viděla. Vlak sjel přímo na chodník a přejel tyto dvě ženy. Nemohla jsem se nabažit té spousty krve. I přes to, že sanitka rychlé pomoci dojela k místu již během jedné hodiny se doktorum se nepodařilo strojvůdce odchytit. Ten po srážce odjel vlakem po chodníku neznámo kam."
  Toto byla slova očitého svědka. Hnijíci těla byla odklizena již po 6 dnech firmou Microhrob, bývalou Microsoft.
  Poslední rozloučení s ženami se bude konat na skáldce 3D5 u masového hrobu 4. Pozůstalí krompáče a motiky sebou.


 • Intel začal montovat mobilní procesory Pentia IV do ženských hlav. Samozřejmě s vyřešeným problem dělení nulou, ale za to se nepodařilo přimět ženskou myslet. A navíc s novou chybou, a to že se žena restartuje až podruhém stiknutí resetu. Ale to nevadí, alespoň se zvýšila její cenu na trhu a Intel může vydělavat prachy. Hackeři samozřejmě, že neusnuli na vavřínech a přišli na to, že po naistalovaní specialního softwaru do ženské se dá skvěle využít, jako kalkulačka.  * Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *