Tak jestli todle vinde tak to bude nářez.
Hodlám pařit na kompu 24 hodin v kuse. Žádný oficiální nic, prostě jenom tak pro sebe, ze zábavy, z radosti, abych si něco dokázal.. :)
Nevím gdy to hodlám podniknout, ale jedno je jistý bude to, i gdybych měl objetovat nevím, co.. :) Jenom by to chtělo nějakýho člověka, který mě občas vyfotí, jak závyslím.. :)
Neřekl sem jak dlouho chci pařit, řekl sem jen, že hranice minima je 24h.
Ještě ani nevím co budu pařit, ale už mám nějaké představy. Třeba jsem přišel na to, že budu pařit na 100% Quake 1 a Quake 2 s botam(= počítačem řízený protivník, ještě nevím na jakém skillu) a počítám, že tak za ty 2 hoďky by mohlo padnout tak 400 fragů z mojí strany u Q2 s 5 botama.. :) A u Q1čky taková 150-200 fragů..při 1on1 v DM6.
Přemýšlím o pokusu o znovu otočení Half-Life, Diabla, Command & Conquer: Tiberium Sun nebo pohodových uspávacích akcích ala Sim City 3000 nebo Transport Tycoon.. :) Ale to je zatím ve hvězdách.
Vidím to tak, že důkazy o vykonané práci při hrách budu podávát ve formě screenshotu.. :)

I´ll prey 4 this day.. :)

Bohužel budu muset šetřit penízky a koupit asi dvě myši do zásoby, pač asi odejdou do věčných myšišť. Asi nevydží ten nápor quedlání... :(* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *