nickname: LodK
born: 8.6.1981 Zlín
live: Kroměříž
status1: alive
status2: no girlfriend
mail: lodk@email.cz
icq: 59073636 (: chtějte LodKa, očekávejte autorizaci :)




Hry: Quake I&II, HF-Counterstrike, AvP, The SIMS
Barvy: červená, černá, stříbrná
Pití: tequila, pivo(plzeň 12°), coca-cola
Činnost: basket, spaní, AutoCAD, kreslení, srazy Xchatu
Web stránka: nefavorizuju
comix manga, všechno od TOPCOW, něco od MARVELu a DARK HORSE
Muzika: Horrorcore, Korn, Limp Bizkit, Cypress Hill, Pink Floyd
Film: MATRIX, Predator I a II.




Hry: NHL 0-2000, FIFA 0-2000, adventury
barvy: všechny takový ty křiklavý barvy
Pití: mottoni
Činnost: učení, ale bohužel musím
Web stránka: to snad ani neexistuje
Muzika: dechovky
Film: Titanic(je to moc komerční, dlouhé a nevím co ještě)


Tak tady f tom městestečku bydlím.. :)


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *