Anglické jazykové výukové programy

LANGMaster angličtina ELEMENTS na 7 CD
Nejprodávanější jazykový výukový kurz s výraznou slevou koupíte zde

Kompletní kurz angličtiny je založen na nejnovější řadě učebnic angličtiny ENGLISH ELEMENTS nakladatelství Max Hueber Verlag GmbH, jenž byla upravena pro výuku pomocí počítače a rozšířena o řadu dalších cvičení. Kurz používá technologii rozpoznávání řeči IBM ViaVoice, díky které je možné nejen aplikaci, ale i řadu cvičení ovládat hlasovými povely v anglickém jazyce.

 

   LANGMaster přípravný kurz a testy pro pokročilé
Angličtina The Heinemann TOEFL - přípravný kurz a testy se slevou!

 Zkouška TOEFL dnes představuje nejen nutnou podmínku pro zahájení studia na řadě zahraničních univerzit, ale stále více také standard při prokazování znalostí anglického jazyka. Tento produkt je určen pokročilým studentům angličtiny, kteří se rozhodli intenzivně se připravovat ke zmíněné zkoušce, nebo si prověřit a upevnit své znalosti angličtiny na pokročilé úrovni.

 

LANGMaster jazykový eurokurz na 10 CD-ROM
Anglická jazyková kuchařka 5 jazyků pro začátečníky s výraznou slevou.

Angličtina, němčina, francouzština, španělština a italština – to jsou jazyky, které se můžete naučit na začátečnické úrovni rychle, a přitom kvalitně. Získáte základní znalosti gramatiky a dostatečnou slovní zásobu na to, abyste se mohli v uvedených cizích jazycích domluvit, přečíst si jednoduché texty a psát.

 

LANGMaster angličtina EXPRESS pro začátečníky na 2 CD-ROM
Anglická jazyková kuchařka pro začátečníky s výraznou slevou!

Tato unikátní jazyková kuchařka pro samouky je určena všem, kteří se chtějí rychle naučit anglicky na začátečnické úrovni. Obsahuje více než 340 receptů, po jejichž aktivním zvládnutí se budete schopni anglicky domluvit, přečíst si jednoduché anglické texty, získáte základní znalosti gramatiky a aktivně zvládnete slovní zásobu v rozsahu 800 slovíček a frází, naučíte se správnou výslovnost.


LANGMaster angličtina ENGLISH IN ACTION - videokurzy na 6 CD-ROM
Angličtina ENGLISH IN ACTION - videokurzy pro středně pokročilé i
pokročilé se slevou!

Napadlo vás někdy, že se jednou budete moci učit anglicky s Billem Clintonem, Billem Gatesem, Stephenem Kingem, Kim Basingerovou, se členy skupiny Genesis nebo s královskou rodinou? Právě v takové vybrané společnosti se s tímto produktem ocitnete. Na šesti CD-ROMech si spolu s se členy britské královské rodiny a dalšími 18 známými osobnostmi ze světa filmu, populární hudby, politiky, podnikání a literatury nejen zlepšíte angličtinu a něco se naučíte, ale současně se i pobavíte.

LANGMaster angličtina pro děti určená pro začátečníky
Angličtina pro děti je mimořádně interaktivní program pro výuku angličtiny. Je určen dětem od 6 do 9 let, výhodná sleva!

Angličtina pro děti je mimořádně interaktivní program pro výuku angličtiny. Je určen dětem od 6 do 9 let a pokrývá první dva roky výuky. Obsahuje téměř 700 základních slovíček a výrazů, 25 anglických básniček a řadu interaktivních cvičení. Systém rozpoznávání řeči IBM ViaVoice dává jedinečnou možnost dělat cvičení ústně a procvičovat si správnou anglickou výslovnost.

  LANGMaster Angličtina Mean City na 2 CD-ROM
Zábavná angličtina pro děti mírně pokročilé a středně pokročilé (od 12 let)se slevou!

Je vaše angličtina natolik dobrá, abyste ji byli schopni využít i ve složitějších situacích, než jsou stále se opakující školní cvičení? Na opravdovou návštěvu anglicky mluvících zemí vás může připravit tento produkt, který vás formou hry v podivném a nebezpečném městě přivádí do situací, s nimiž se jinak běžně setkáte v hotelu, na letišti, v bance nebo třeba v restauraci. Motivací k výuce a správnému řešení úloh je možnost dalšího postupu a rozřešení záhady města Mean City. Produkt, který se nachází na pomezí dobrodružné hry a multimediální výuky, je vhodným doplňkem pro mírně a středně pokročilé studenty. Procvičování je především konverzačního charakteru a místy je vyžadována i schopnost relativně rychlé reakce na otázky.

LANGMaster Angličtina Zaks Wordgames
Pomozte mimozemšťanovi Zakovi zachránit jeho planetu! Určeno pro začátečníky a mírně pokročilé, sleva!

Na zeleného mimozemšťana Zaka čeká vskutku nelehký úkol. Musí nalézt starobylé Kolo poznání, které obsahuje všechny dostupné vědomosti světa. Ještě před tím, než se Zak narodil, ztroskotala na planetě Zemi kosmická loď, která Kolo poznání vezla. Po dlouhé době je tu právě Zak, aby zachránil svou planetu Zalphon tím, že ztracené části Kola poznání nalezne a přiveze je zpět na planetu Zalphon.

Učte se anglicky v graficky atraktivním prostředí čtyřiadvaceti her a pomozte kamarádovi Zakovi zachránit planetu Zalphon! Neváhejte a začněte s hledáním jednotlivých částí Kola poznání.