MAMLASOVY MP3 TYPY

 

Zde se můžete setkávat s nejnovějšími odkazy na ony tak kontroverzní MP3.

Uvádí:

Doc. Ing. MAMLAS Tadeáš Csc.

Čaj lidi! Hele, taky vás prudí to, že vám nejde stáhnout vaše nejoblíbenější písnička, z který ste absolutně hotový? No, tak to ste na správný adrese!

Tak hele lidi, já nejsem zas až tak erudovanej, jak se může zdát po přečtení mého titulu, který jsem obdržel na The Cambridge University, ale vím, co jsou to MP3ky. Tak tady máte ňáký příklady:

Hey Boy, Hey Girl ! Sem snad DJ ? Here we go  (diskofilní vložka)

Víte, co mě teď prudí? No, nejde mi stáhnout ta supr supr song vo těch Jamajskejch hipíkách "Bob Marley vs. Funkstar De Luxe - Sun is shining". SHIT ! Taky celej videoklipáč by nebyl na škodu. Takže esli má negdo nějakej kloudnej nápad, tak mi ho teda jako kdyžtak pošlete na celosvětově známou adresu webmaster007@email.cz Fakt dík. Ste kámoši.

 JAMIROQUAI:

Pro všechny blázny, kterejm se líbí tato skupina. Najdeš tam taky ňáký fotky, texty písní, videoklipy (!!). Určitě si fandové Jamiroquai cvrknou do trenek (kalhotek?). Jay-K vás zdraví, balíci. Tak teď si teda ťukni (clickni) na tenhlectenc řádek dole. A užívej si.

http://www.geocities.com/BourbonStreet/Quarter/1664/JamiroSite.htm

Jo a teď neco jinýho. Změna je život a život je natolik krátkej, že ho nemůžeme prosedět u počítače a čekat hodiny na downloudy. Takže fšem těm zasranejm hipíkům, který se zajímaj vo KORN (ne, o Korna fakt ne!) můžu doporučit tudlenctu HYPER-RYCHLOU SAJTNU vo Kornu. (4MB za 15 vteřin!! Cool!!)

KORN:

http://cs.wilpaterson.edu/~sly/MP3/Korn/(korn)_-_got_the_life.mp3

http://cs.wilpaterson.edu/~sly/MP3/Korn/(KoRn)%20-%20Freak%20on%20a%20leash.mp3

VŠECHNO OSTATNÍ NAJDETE TAKY NA:

http://www.mp3warp.com

www.2look4.com

www.dailymp3.com

www.mp3-2000.com

www.mp3.com

www.mp3now.com

www.mp3-place.com

www.mp3spy.com

 

Jo, a pro ty blbější připomínám, že takový vjeci jako WINAMP nebo SONIQUE nebo KJOFOL nebo SORITONG jsou daleko lepší než třeba MS Multimedia Player (fuj, fuj, fuj...). Tyhlecty vjecičky sou k mání skoro na všech výšejc uvedenejch adresách. Nejrychlejší je ale www.download.com

Chceš nový Plugíny nebo Skíny? Try site www.winamp.com

 

Problems? Blackmail me! webmaster007@email.cz

Hele, jak sem řek, já zas tomu zas jako moc nerozumím. Byl by tady negdo, kdo mi muže vysvětlit, co je to, když mi server vrátí doplňkovou informaci a co je to FTP klient? Ď.

Máš-li nové typy na stránky týkající se této problematiky, zapiš se do Guestbooku (Návštěvní knihy) na hlavní stránce.

Čaj.

Váš Mamlas

Powered by:


Seznam 

aktualizace: 27. 1. 2000

KRUH 1

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *