Tak jsem tady konečně umístil nějaké fotky svojí maličkosti

 
 

mimino Tak tohle jsem já v době, kdy mi nebyl ještě ani jeden rok. Ten pán, co mě drží, je můj otec. Pravda, jak postupujou léta, tak už taky nemá podobu, jakou měl tady (ostatně já si tu taky nejsem moc podobný :-). V pozadí je vidět náš starý panelákový byt, kde jsme bydleli dva roky.

skupina lyžařů Tady jsem vyfocen v době, když jsem učil v lyžařský škole v Harrachově u JPK. Kterýpak že jsem já? No zkuste si tipnout. Pokud jste hádali individuum v dolní řadě druhý zleva, tak máte pravdu. Fotka sice nepatří k nejostřejším, ale technika mě dostupná neumožňuje lepší kvalitu. Ten účes je strašnej, už jsem jej změnil .... :-), ale lyžáky mám pořád stejný.
z posilky < Tak něco malinko odhalená fotka. Dejte dvou blbcům do ruky digitální foťák a uvidíte, jak začnou blbnout. No nic, alespoň vidíte naši kolejní posilovnu. Ale boxem bych se živit nechtěl, je to fakt dřina (už jenom mlátit chvilku do toho pytle, ale když si představíte jednoho docenta, který je i zároveň děkanem .... pak ty ruce jedou tak nějak samy :o)