ANTIXchat

 

Je

tady

pro

 

Vás

   

Registrace

O registraci

/~guest~/srazy

Přihlásit

Tak až se Vám tady líbí, he he he ….

 


Vítejte v ANTIXChatu!

Rady jak tapetovat

Jak se bránit zrušení IP adresy

Jak deptat osazenstvo roomu

Skvělé zážitky
Vše zdarma


 TIPY

Už je to tady - NOVÝ ANTIXCHAT!

Vyzkoušej:
- hlasování

- diskuze

- a další věci


Napiš, co dalšího by se Ti na AntiXchatu líbilo: antixchat@post.cz


NOVÝ ANTIXCHAT

 

 

Vítejte na mojí první webové stránce. Tímto se omlouvám za nedokonalost designu. J

Tuto stránku jsem vytvořil pro ty z Vás, které stejně jako mě a mé přátelé děsně serou ti nafoukaní správci na xchatu. Tedy konkrétně na www.xchat.cz

Co tady můžete najít ?

Tipy a triky jak jim trošku znepříjemnit život, různe druhy způsobů jak

lehce nadeptávat lidi v místnosti, jak se bránit zrušení IP adresy, jak účinněji tapetovat a podobné maličkosti.

Na koho si dát majzla:

 

Bircoff: dockal@dockal.net

Gameboy: gameboy1@centrum.cz

MT_MOC : blahoslav.novak@nicorp.org

 

Takže tato vypečená trojice  (GymJWM to zabalil - naštvalo ho že ostatní porušujou pravidla co sami schválili a udělali z běžného uživatele rovnou žlutou hvězdu)  má víceméně jako jediní lidi na chatu právo bloknout Vám IP adresu. Mě to udělali  x krát , většinou tak 4 -5 IP adres denně mám bloklých.

Proto doporučuji používat pro  Vaše aktivity které hrozí bloknutím IP adresy internetové kavárny, školní počítače, nebo PC v knihovnách. NetCentrum bude velice nadšeno, až jim budou volat či psát  takto postižení majitelé PC, že jejich klienti nemůžou na chat a jak je to kurva možnééé ??J

Pro ty co tuto bohulibou možnost nemají doporučuji se logovat přes anonymizer, na internetu je jich spousta třeba na tomhle rozcestníku :  http://webtvsecurity.cjb.net/

Upozorňuji, že ne přes každý anon se dá nalogovat na chat ale kdyby jste chtěli vědět přes který to jde tak mailněte.

UPDATE :Jelikož se mi stále množí dotazy jak používat proxy server tak jsem Vám tady napsal přesný postup :

Vaše PC při nalogování na xchat vystupuje pod jednou IP adresou (při připojení přes quick prý je pokaždém přihlášení jiná, ale já to neověřoval).

Vaši aktuální adresu zjistíte tady na tomto linku :

 http://www.cyberarmy.com/cgi/whoami.pl

Z téhle Vaší původní adresy tedy netapetujte, pokud Vám jí bloknou tak se na chat nedostanete. Nastavte si raději nějaký proxy server, přes který půjde Vaše přihlášení a vy na xchatu budete mít úplně jinou IP adresu a pokud Vám ji bloknou tak se nic nestane, změníte proxy a jedete dál. Funguje to na dial-upu i na pevném nebo bezdrátovém připojení.U ISDN nevím, nezkoušel jsem. Tak tedy :

Tlačítko start, nastavení, ovládací panely,možnosti sítě internet, připojení, nastavení místní sítě. Tam zatrhněte automaticky zjišťovat nastavení, používat server proxy, nepoužívat server proxy pro adresy vnitřní sítě. Pokud jste v kolonce proxy server a port měli nějaké údaje , tak si je opište aby jste je tam mohli pokud to bude potřeba vrátit zpátky. Teď už stačí dopsat adresu proxy serveru a port a OK a OK. Ty adresy tady zveřejňovat nebudu, někdo iniciativní z xchat teamu by je určitě  dal do jejich systému na zablokování, ale kdo chce ať mailne, takových pět šest různých Vám můžu poslat. Jakmile chcete přestat a vrátit se k normálnímu surfování, jednoduše zase to proxy vypnete. Je to snadné :)))

Zbytek xchat teamu tvoří zelené a žluté hvězdičky, jejich nicky najdete v nápovědě na chatu , ale jelikož se to pořád mění, a jelikož jsou to v podstatě čučkaři, nemá valný smysl se jíma dále zaobírat. Tihle šmoulové mají taky docela pár pravomocí, jako vykopnout koho chtějí z místnosti , sami mají statut nevyhoditelnosti od běžného správce, ale v podstatě jsou neškodní.

NEWS :

Přidán guestbook

tady to jee.

 

TAK NAPIŠTE PŘIPOMÍNKY :))

10.08: Dneska jsme udělali ve třech docelá dobrý attack, cca 10 nicků, správce nestíhal a s každým nickem sem se stihl odlogovat.

 

13.08: Kdo do toho chce jít dneska odpoledne 13.08 s náma ať mailne, upřesníme to.

 

14.08: Pro ty co se ve Flirtíku obávali o moje duševní zdraví a sexuální orientaci mám smutnou zprávu. Jsem fyzicky i duševně fit a standartně heterosexuálně založený .

 

 

 

16.08    

 Dneska sem koukal, že se někdo konečně přidal a tapetoval v 13:30 sám flirtík. Sice to bylo slabý ale dobrej pokus. Příště doporučuji napsat na guestbook a domluvit se, rádi vypomůžem :)

 

16.08  

Včerejší attack kolem 16 hodin ve Flirtíku patřil zatím k těm nejzdařilejším J Nejvíce mě pobavil kolega chol, který se neustále logoval jako panKarel, panKaja, panOndatrobijec, a chudák správce MT_MOC ho vždycky hned vykopl. To by mě zajímalo za co ? Dyť nic neřek  J Takže děkuji Fab a Cholovi za účast – fakt dobrýý. Jedna perlička – správce SAMA_NTHA v tom frmolu omylem vyhodila nevinou uživatelku  sexy_dancer.

 

20.08 

Sakra, nějak se ten xchatteam rozpadá, po GymJWMovi to složila i další hvězdička - zelená a to PSK. Tímhle tempem nebude za chvíli proti komu válčit :)) Jinak jestli jste si všimli, nějakej moula s nickem BigGB, o kterém nikdo nikdy neslyšel dostal žlutou a tímto řádně nasral ostatní , hlavně bývalé členy xchatteamu.

Abych nezapoměl, dneska okolo 13 hodin je naplánován velký attack, tak přijdě všichni - bude tam i pan.Karel a pan.Ondatrobijec, chi chi chi.

 

20.08

Dneska ještě jednou: Pokud někdo z uživatelů Xchatu myslel, že se mu počítají spravedlivě hodiny do top10, tak ho musím vyvést z omylu, koukněte na nick oriskova - ta je na chatu 48 hodin denně, ta bude jistě brzy jako jednička :))

Jo holt, pokud budete podkuřovat správným lidem tak budete na tom líp, než "obyčejní uživatelé"

  přezdívka
jméno, věk
ICQ
E-mail
WWW
naposledy
celkem (minut)
Založen
 
 
Oriskova
Dominika  (22)

domca.s@centrum.cz

19.08.2001, 20:46
20160.17
12.08.2001

 


 22.08

včerejší attack se docela povedl, MT_MOC je na dovolené, Bircoff nebyl zrovna na chatu, tak to se to tapetovalo.

Použili jsme 2 proxy servery (tohle je vůbec lepší než anonymizéry). nakonec nám ty IP blokli, ale jelikož jich máme k dispozici 50 každé 3 hodiny - tak bych řekl "marná snaha "

Perlička: správce BivojCukr včera dokonce zakázal běžným uživatelům i zveřejňování emailových adres a dokonce i psaní velkým písmem :))) To už je i na mě moc .........brrr

 

24.08

To co se včera povedlo ve flirtíku stojí opravdu za zmínění :)) Konečně jsme byli 4 s dobrým připojením takže podle toho to taky vypadalo. Odhadl bych to na dobrých 40 minut s malými přestávkami, co ten útok trval. Tady musím zmínit 2 momenty, které mi opravdu zvedly ve čtvrtek náladu:

1.) Někdo z osazenstva flirtíku navrhl, ať si všichni tu tapetu nakopírujou a šeptnou nám jí, že se nám otevře X oken a shodí to Win. Špatná úvaha - šeptání v novém okně máme vypnuté. Toho se chytil uživatel Freeze.System, ale nějak to poplet a začal to s námi sypat rovnou na sklo a byl nekompromisně vyhozen. Ha ha. Takže Freeze, díky za podporu.

2.) Něco podobného se zřejmě stalo i správci Essox, kterému Bircoof dokonce blokl jeho nick. No podívejte se sami na jejich dialog, Essox se musel přihlásit jako nick Cossanostra aby se do "svého"flirtíku dostal :

Cossanostra: Bircoff: Tohle je moje pevná placená IP! Esli ti to teda nedochází.... proč bych dělal bordel přes antianonym? A s pan.Karel nemám co dělat

Cossanostra: Bircoff: A byl bych rád za navrácení hesla k nicku Essox a taky 1349 hodin!

Bircoff: Cossanostra: podminky neklades ty me ale ja..

Berserkr: Bircoff: co se děje s Essoxem ? on a spammer? dobrej vtip :o///

Cossanostra: to je zase den.....

No řekněte sami, není to sladké ? :o))))))

 

25.08

Ve čtvrtek se konala porada xchat teamu a já až teď mám čas seznámit Vás s nějakou novinkou. Nejdůležitějším bodem bylo schválení upravených pravidel chatování a to zejména bodu

Zásady správců a administrátorů při vykázání uživatele:

Správci místností, stálí správci a administrátoři XChatu by měli dbát zásad, za kterých je možno uživatele z místnosti vykázat, resp. vykopnout. Předně by měl být daný uživatel upozorněn na to, že nějakým způsobem porušil Pravidla XChatu, popř. by mu mělo být vysvětleno, že to co činí, není na XChatu dovoleno. Pokud uživatel nereaguje a pokračuje i pak v nevhodném chování, a porušuje tím tak daná Pravidlavyužije správce místnosti, stálý správce, popř. administrátor XChatu svého práva, vykopnutí uživatele. Není vhodné vylučovat z dalšího dění uživatele za to, že mírným způsobem oponují správci, za text, který nemůže zásadním způsobem narušit dění v místnosti a ani tak vyhodit uživatele za to, co někomu píše systémem šeptání. V takovém případě by měl správce řešit situaci přidáním dotyčného do systému ignorace. Bez upozornění může však být vykopnut ten uživatel, který tzv. tapetuje, a nebo provozuje reklamu na konkurenční chat. Pokud si není správce místnosti jistý ve svém rozhodnutí, měl by požádat přítomného stálého správce a nebo administrátora XChat.cz. Předejde se potom jistým nedorozuměním a následným stížnostem.
Výjimka existuje pouze u administrátorů, kteří ze zásady nemohou přidat do ignoračního systému žádného uživatele, a pokud tedy některý z uživatelů tohoto postavení zneužije a bezdůvodně napadá administrátora v systému šeptání, administrátor bez dalšího upozorňování uživatele vyhodí

Tak na dodržování tohodle jsem tedy skutečně zvědav. To byl jeden z důvodů proč vlasně tenhle antisajt vznikl. Já bych byl opravdu rád kdyby se někteří správci nad sebou zamysleli a neragovali nepatřičně na psaním velkým písmem, zveřejnění mailu,barvu písma, odkazem na vlastní nebo zajímavý web - vždyť tohle přece k normálnímu chatování patří. Každopádně jsem rád za to že alespoň tohle tedy xchatteam procedurálně vyřešil.

Skoro bych řekl, že ještě pár věcí změnte a dáme Vám pokoj :)))))  

 

29.08

Včera se mnou Bircoff trošku pošpásoval, vytáh si z databáze xchatu  moje heslo a psal pod mým nickem na sklo a nebo mi posílal vzkazy jako "system -> ni_co_: a mám tě " ...... a já si fakt myslel, že hesla uživatelů chatu jsou v zakodované podobě, brrrr. Takže lidi, nevěřte nikomu, admin klidně může vystupovat pod nickem jako Vy nebo Váš kámoš .

 

31.08

Včera jsme se rozhodli dopřát trochu osvěty i uživatelům v jiných místnostech, než pořád jenom ve Flirtíku.

Navštívili jsme stále místností "náctiletí" a "Super pokec" a z reakci uživatelů bylo patrné, že jsou naší činosti neskonale nadšeni, a že jim konečně někdo zpříjemnil den. Ozývaly se nejčastěji pochvalné výkřiky typu : " děte do hajzlu, debilové, kurwy, blbci..." a pod. :))) Správci si pozvali na pomoc Bircoffa, ten ještě Sama_nthu a opět bylo vidět, že admin Sama_ntha má vratkou ruku při vykopávání - viz rozhovor níže ( chudáci securit a insaness ) :))

15:41:36 "securit byla vyhozena stálým správcem SAMA_NTHA z místnosti"

15:42:05 Bircoff: SAMA_NTHA: securit je kamoska...preklep:)

15:42:41 insaness: proč jste mě vyhodili

15:43:18 insaness: SAMA_NTHA: já jsem ti místnost netapetovala

15:43:20 Bircoff: insaness: SAMA_NTHA se preklepla...promin

15:44:13 C.a.l.i.s: to nemá chybu
15:44:07 SAMA_NTHA: insaness: PROMIN SAHLA SEM VEDLE OMLOUVAM SE

 

03.09

tak díky Vaším ohlasům na guestbooku jsem dneska přidal druhou anketu, poněvadž do jedné se vejde jenom 5 odpovědí tak pilně hlasujte :)))

 

05.09

Koukám že za včerejšek 300 přístupů, hmm to teda ujde, ale musím pochválit i Buldočka, že se snaží, pokud někdo používal multiproxy, tak teďka už to díky jeho úpravě nejde, pokud změníte IP adresu a visíte přitom na chatu, tak vás to kopne znova na přihlášení. To je teda nemilé ale musím řící - opět vedle. Tenhle spůsob jsme nikdy nepoužívali na rozdíl od jiných opravdových a zanícených chatařů :) Jinak včerejší attack ve flirtíku nestál za moc, já visel na pomalé lince ale stejně sem si všiml, že na začátku bylo ve Flirtíku 117 lidí a na konci 62 - inu místnost byla co 3 minuty po dobu hodiny zamčená. Jo a Birc mi včera vykopl 3 nicky aniž by něco řekly, Fab taky 3 nicky, a počítám tak 5 opravdických uživatelů z důvodu, že se mu zdála jejich přezdívka potencionálně "tapetářská"

Takže bacha - pokud jdete na chat s ůmyslem opravdu chatovat, tak ať nemáte nějakou pro správce podezřelou přezdívku. Pamatujte, vyhodí Vás a ani neceknete :o)))) 

 

06.09

Nahoře na stránce jsem připsal postup jak používat proxy, kdo neví o co go, ať si to přečte, nebo si nechá poradit od těch co tomu rozumí :))) Jinak díky za podporu v emailech, pokud možno se snažím odpovědět na všechny. Co možná někteří ví a někteří možná ne je to, že xchat team chce zřídit v každé stálé místnosti takzvané stále správce. V podstatě to bude vypadat takto: Třeba ve Flirtíku bude jedna červená hvězda - náčelník správy SNB

aktuální správce místnosti - službu konající příslušník VB

1 -3 stálí správci - pomocná stráž VB.

Ta analogie je opravdu zřejmá, stáli správci mají ořezané pravomoci a jejich náplní je vyhazovat všechny co se jim nelíbí, popřípadě rychle poslat bonz náčelníkovi správy SNB a zjednat pořádek. Může se Vám stát, že v místnosti bude 10 lidí a z toho 5 správců - no není to bezva ????

 

08.09.

Díky za podporu v mailech a na ICQ, a proto že spousta Vás se chce přidat k nám v nějaký konkrétní termín, navrhuju s předstihem úterý 11.09 tak okolo 13:15 ve Flirtíku a můžem se do toho pustit, nezapomeňte si nastavit nějakou proxy nebo anonymizer, jak to tak vidím tenhle útok budou někteří těžko rozkousávat, tak ať zbytečně nepříjdete o IP.

 

10.09

Jelikož někteří z Vás navrhovali smazat v diskuzi pár nicneříkajících a urážejících příspěvků, rozhodl jsem se, že jim vyhovím. Podařilo se mi ovšem smazat diskuzi jako celek :(((  Takže diskuze je ode dneška nová, příště si dám větší pozor :). Nezapomeňte na zítřejší akci, když tak napište na ICQ.

 

11.09

Ano ano, včera nám to moc nešlo, správci byli v přesile a navíc mi šmoula MonTy vykop 10 nicků aniž by cokoliv řekly. K tomu pomalá proxy, takže fakt včera vyhrál xchatteam :))

Dneska ještě jednou, jak jste si všimli, dneska žádný útok 13:15 ve Flirtíku neproběhl, byli tam samozřejmě na nás všichni připraveni a my zatím ve čtyřech spamovali všechny větší místnosti po celém chatu kromě Flirtíku. To bylo to malinké překvapení. těm co nás vyhlíželi a čekali se omlouváme, zase příště, dneska to bylo s širším záběrem :))

 

12.09

Tak jsme se dneska dočkali nového vzhledu xchatu...hezkej, líbí se mi ale taky pár změn , které asi hodně naserou nové uživatelé. 1.) Někteří správci xchatteamu v obraně před náma aplikovali třeba dneska na místnosti SUPER POKEC a ....nactiletí    filtr, který Vás nepustí dovnitř, pokud nemáte odchatovanou aspoň hodinu čistého času .

Tohle Vám to napíše:

Nemůžete vstoupit do místnosti,
na místnost je aplikován tento filtr:

min. nachatovaných hodin: 1

Je to obrana před našima novýma nickama na spamování , ale hlavně se to dotkne řadových nových účastníků chatu :)

2.)Druhá novinka co jsem poznal, je že tapeta nejde vkládat bez změny aspoň jednoho znaku, systém ji nepustí, ale to zase není taková překážka :)) Stačí umazat nebo přidat 1 znak

 

14.09

Jak to tak pozoruju, pěkně se před námi obrnili :)) Ta lhůta v tom filtru (1 hodina) se dá nachatovat někde v koutku v nějaké room, pokud Vám ty nicky rovnou MT_MOC nekillne, jak to udělal dneska mě. Ty ty ty Blahouši....zlobivej správce *3*. Jednu výhodu to má, že je to alespoň složitější a nebudou spamovat holí amatéři :))

Takže dnešek věnuji "šlechtění" nicků.

 

17.09

Jak tak koukám, tak "šlechtění" nicků není moc účinné, nestačí zalézt někde do cimry a dát co 15 minut refresh, je třeba psát aktivně na sklo a to co 4,5 minut, jinak se Vám ten čas nezapočítává. To je teda pěkný vopruz. Jinak jsem přidal  TIP 2 o pár řádků níže.

 

19.09

Dneska celkem nic nového, akurát ten nový chat celkem častěji padá a já díky tomu byl správcem v AAA Flirtík a včera v Super pokec.Byl jsem tam první po najetí serveru :))) No dnešek jsem strávil hledáním bugu na téhle stránce, protože jsem to nemohl vůbec aktualizovat. Pořád prej chyba serveru. Tak jsem založil mirror stránky pod jiným názvem, nahrál tam tuhle stránku v HTML a pořád to nešlo. Tak jsem kus html  kodu co byl nejspodněji smazal, nahrál a vida....jde to a zdá se že ani nic nechybí...tak to jsem blázen  - jak říkám o html nevím nic, ale z toho sem paf*1*

Zítra bude překvápko....těšte se

20.09

Tak se mi dneska povedlo smazat  všechny přihlášené lidičky ve srazech (www.xchat.cz/srazy), nebyla tam ani noha, ale už to prasklo a xchat tam ty přihlášky dává zpátky, asi to měli uložené na serveru, ale lidem se to určitě líbilo, viz kupříkladu tyto připomínky : *3*

losika1
co s tema prihlaskama delate ??, to teda nechapu .. už se prihlasuju potreti ... ach jo .. .o)
0/0
 
19.9.2001
kingjiri
panebože.....tak my teda s Hardem přijedeme....nějak vám to tu blbne...už se zapisuju po druhý, to je teda vopruz:-))) něco s tim na tom centru dělejte:-)))
0/0
 
19.9.2001

20.09

Tak se pokouším vytvořit fotogalerii správců a několika dalších uživatelů xchatu.Půjde to ?

 

Teďka si něco povíme o tom

jak účinně tapetovat některou místnost.

Já doporučuji AAAFlirtík, PROČ ????

Skuste tam někdy strávit hodinu a číst ty texty co tam ti lidi vedou…..no fakt jak z Jedličkového ústavu,…..samé achooojtěě,

Tebe sem nefiiiiiděl ……no koukněte se sami.J

Leaplacha: Philleceeeek tralala nuffiiii :-))))

X-detox-X: Leaplacha: .)))) ghiiiiiiiii

Leaplacha: Bifojicek.....a tebe ty muj broucku medofyyyy takyyyy nuffky :-)))))))

Leaplacha: Bifojicek...a to sme si spolu ete nedali ani pifsona...ghiiii :-)))))))

BivojCukr: X-detox-X.....yo yo...ale enem yedna

Leaplacha: zjuuuuu ja tu mam hambatou fotkuuuu ty fogo to je dilo

X-detox-X: Leaplacha: hihihihi .. roztomileeeeeeeeeeeeeeeeeeee :))) Kuratkovy ranc .. chicht :) Na to mi tu nemame misto .. skoda .. snuff

BivojCukr: @ŁŁ.......tag se měyte,čas tlačí tag nezdrafte...pa pa

X-detox-X: smazenka_1: Ajoooooooooooooooooooooj :)))) Uz je lip cholka ??

Leaplacha: Northsteelman: grafnu te do .....a ufidis ten masez

Leaplacha: skeblicka_pro_Leusku: je to proste misuge.....stlejdoooo Chocholouskuuuuu....gde siiiiiii.........

pavady: TUC TCU TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC TUC dug

Ange.l: Oioe:se dyztag stav viis este jak vypadam ne?

Gouda_1: peace zatah cikane nejvetsi bob

Ange.l: Oioe:ok ok ok tag se tam dyztag uvidiime:o)

Takže takto a podobně se tam někteří magoři "BAVÍ" :))

Takže doporučuji jako první si zaregistroval cca 10 nových nicků – tak půl na půl muži ženy. Dejte si normální přezdívky, nedoporučuji si dát třeba karel1, karel2, karel3..4 – 5….pokud totiž do místnosti vejde po sobě 10 lidí s podobným nickem tak to trkne i slepého že se něco bude dít.

Za druhé aspoň pár nicků by mělo po vstupu něco napsat…ahoj, čaute, a tak….zase – pokud najednou příjde 10 lidí a nikdo ani nehlesne je to podezřelé.

Za třetí si dobře hlídejte čas, ať se Vám nestane že máte tapetu připravenou na odpal a mezitím Vám vykopli nick z důvodu nečinnosti. Nastavte si obnovování stránky na 60 sekund, nebude vám ten refresh tolik zatěžovat linku. Dejte si ke každému nicku co nejjedovatější barvu, ať je vidět, že nejste žádný amatérský tapetář. Domluvte se s podobně smýšlejícími lidmi ( aspoň třemi) ať to má nějakou účinnost .Na domluvu je nejlepší použít ICQ - je to nejrychlejší J

Dejte si pozor na jednu věc: pokud tapetujete nějakým znakem, třeba @@@@@@ NEZAPOMEŇTE NA MEZERY (4) jinak ta tapeta bude v jednom dlouhatánském řádku a nebude mít efekt. Vyzkoušejte si to v klidu v nějaké prázdné místnosti – tak ať to máte na 4 řádky. Tapetu si nakopírujte do „myši“ a jenom ji vkládejte – ale to snad umíte J

Pro ty co to neumí – obtáhnete text levým tlačítkem myši, pravým na to kliknete a dáte kopírovat. Pak už jenom kliknete levým do řádku a dáte vložit, poslat, vložit, poslat…..

UPDATE : od 13.09 udělal xchat jednoduchou ochranu, systém Vám nepošle stejnou tapetu 2 x po sobě, musíte jí nějak upravit, přidat ubrat nebo změnit rychle nějaký znak.

TIP : sypejte ty tapety jenom z 5 nicků a těch 5 si nechte v záloze. Správce zamkne místnost a povyhazuje Vás.Pokud jste rychlí stihnete to nasypat třeba z jednoho nicku i třikrát a ještě odejít. Pak už všichni píšou že už bude snad klid a správce místnost po chvilce odemkne. TEĎ je čas pro druhé kolo J.

TIP2: Vyzkoušejte si dát někdy barvu písma kod BDCBD6, je to stejná barva jakou má pozadí, nic není na skle vidět, ani kdo to píše, pokud si to ovšem někdo neobtáhne myší, pak to vidět jde. Ale pořád je dost lidí co to neznají a ti nechápou co se děje. Dobrý je dát tak 4 řádky textu a doprostřed smajla, ten jediný bude vidět - cool :)))

Nezapomeňte na pravidlo, nejdříve co nejvíc tapet z jednoho nicku, pak teprve z druhého, třetího – NEPOSÍLEJTE jednu z prvního pak hned druhý, nemá to účinost, dříve Vás vykopnou.

Také je vhodné dohodnout strojový čas kdy to spustit a kdo začne. Jeden nick si nechte jako pozorovatele, ať si taky můžete užít jak bude osazenstvo místnosti soptit – kvůli toho jste snad tady, ne ? J

UPOZORNĚNÍ : pokud je přítomen v místnosti některý z těch 3 správců nahoře riskujete že se nasere a to IP Vám blokne – takže doma to raději nezkoušejte J - nebo si počkejte až tam nebudou .

 

JAK LEHCE NADEPTÁVAT OSAZENSTVO V MÍSNOSTI

 

Pokud si chcete užít trošku nevinné srandy doporučuji se domluvit ještě s někým podobně smýšlejícím a jít na to do místnosti kde je co nejvíc lidí. Jednu dobu zabíralo psát jak byli komunisti fajn a 100% se našlo několik jedinců co se začali hádat do krve. Celkem ale nuda. Lepší je toto: Když někdo vejde a řekne ahoj, tak mu napište: no ty si nám tady chyběl – na to se chytí kolega a napíše: no fákt co sem lezeš. Neštastník se dotčeně ozve a vy spustíte druhé kolo – můžete využít toho, že má někdo pitomý nick a pustit se do něj. Pak je dobrý napsat: hééééj co mi nadáváš ? správce, vykopni nick XY – nadává mi. To samozřejmě potvrdí i kolega a správce teď neví co dělat….dobrý je to nechat vyhrotit J Pokud jste domluveni třeba 3 tak spolehlivě můžete kohokoliv křivě napadnout a bude se věřit Vám – spolehlivě odskoušeno J

 

JAK  LEHCE DISKREDITOVAT NĚKTERÉ NESYMPATICKÉ LIDI

 

To je poměrně jednoduché – založte si co nejpodobnější nick jako má dotyčný. Uvedeme si pár příkladů:

Původní : broskvicka_k2      nový :  broskicka_k2        Původní : Vegasiiik              nový :  Vegasiiiik

Původní : ja_jsem_NEO      nový : ja_jsem_NOE        Původní : wild-cat                nový : wild-kat

Tyto už mám ale registrovány já, takže berte to jako příklad. Nejpodobnější je zaměnit původní malé l(el) novým velkým I(ííí) Vypadá to stejně :) Dobré je si dát i stejnou barvu jako má ten původní nick a nalogovat se takhle v 6 nickách do parodující místnosti – třeba AAABlirtík. Za chvíli tam příjdou i známí těhle těch lidí a nechápou o co go. Pár už mi na to skočilo. Musíte samozřejmě aktivně psát( i sám se sebou ) nesmysly – jako třeba –„ du se vožrat, já bych si dal jointa,  ano uznávám sem gay atp..“

Nevěřili by jste kolik lidí na to skočilo a ptalo se co tu blbnete?? O co jde ??? Jejich známí a takové výrazy ?? JJJ

 

PROČ VLASTNĚ TATO STRÁNKA VZNIKLA ?

Ano, máte pravdu, nemáme některé lidi na xchatu rádi, nesouhlasíme s chováním a jednáním některých správcu, ano opravdu nás to baví sledovat jak Vás naserem :))

Ano bavíme se jako děti :)) A taky se nám nelíbí jak se chat mění k horšímu.

Uvedu pár příkladů:

-          Jistě jste si všimli grafických smajlíků pod čísly *1 – tuším 34*  . Kdysi jste si jich mohli dát do textu kolik jste chtěli. Dneska Vám xchat team povoluje 3 slovy tři kusy. Zbytek se nezobrazí. To Vám musí stačit. Chcete si dát 4, nebo 8? Máte smůlu, běžte jinde.

-          Není to tak dlouho co šlo při registraci zadat místo emailové adresy html tag a vrazit tam třeba fotku MT_MOCe s pérem přes celý monitorJ Jako gif. Ten kdo si Vás dal prolustrovat systémovým příkazem "/info2 nick" …..tak tomu se to zjevilo -  kravina, ale potěší. Tak toto přátelé naši hoši zarazili jednoduchým skriptem. Jaké pak odlišnosti, ne ? Individualita se nepřipouští .

-          Nesmíte dávat telefoní číslo na sklo (to jako veřejně) OK je fakt, že není jisté zda je Vaše. To beru. Potom ale nechápu, proč blokujou IP adresy pár nešťastníkům, kteří nespamujou přes anonymizéry? Jak vědí, že ta IP adresa je jejich ? Mohli přece zneužít cizí PC, nich wahr ???J

-          Někoho z červených hvězdiček cca před měsícem napadlo skusit dát správcům nový systémový příkaz a to s příznačným označením „shutup“.Jednoduše řečeno "držhubu".Princip spočíval v tom, že pokud jste se správci znelíbili, použil by na Vás tento příkaz, vy by jste dál psali do místnosti, ale nikdo kromě Vás by ten text neviděl. Nakonec by jste asi naštvaně odešli, ne ? Chtěli to samozřejmě co nejvíc ututlat ale já byl takový charakter, že jsem to do 30 minut sypal jako tapetu do všech větších místností. To jsem měl ještě nick snureczka. Pamatuju se , že Bircoff byl tak nasraný, že sliboval, že si mě najde i kdyby mě měl vytáhnout z logu. Zatím se to tedy nerealizovalo.

Tohle by myslím pro dnešek stačilo, díky za Vaše ohlasy, rád si zároveň přečtu názory i “z druhé strany” tohle je otevřená diskuze.

Jestli máte nějaké nápady , zkušenosti, jiné triky , nějaké připomínky tak mi je mailněte………….

Zdar a surf safe J

NICO

email:  antixchat@post.cz

ICQ :   128054819 status on line

tato stránka byla založena 10.08.2001

poslední aktualizace 21.09 16:00

* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *