úvodní stránka § inzerce § kronika § odkazy
Vstup do historie jeskyně

"PRVNÍ KRONIKA LIDSTVA JESKYNĚ"

"DRUHÁ KRONIKA LIDSTVA JESKYNĚ"


   Uplynula už docela dlouhá doba od založení webu Jeskyně a kupodivu se stále daří pokračovat. Ale to sem nepatří. Co bych chtěl sdělit, aby nedocházelo k zbytečným nejasnostem je následující.
   Jaksi vyplynulo samo od sebe a já se stal víceméně správcem kroniky. Není to kronika v pravém slova smyslu a o to je snad lepší :-). Záznamy, které mi posíláte (a doufám posílat budete) vkládám v nezměněné podobě. Každý má na své dění svůj názor a já to respektuji. Někdy si samozřejmě neodpustím svůj komentář (jsem taky jenom člověk). Každý se může k čemukoliv vyjádřit. Slibuji, pokud bude mít zájem, že bude jeho vyjádření zveřejněno tak,  jak ho podá.
   To by bylo snad všechno. Hlavně pište a nebojte se toho. Podívejte se na mě :-). A to se netýká jen jeskyňářů i pohled nezávislého člověka může být zajímavý (kde by se tu však vzal nezávislý člověk :-)))
(Sel) 26.11.99

8.2.2002 - Opravdu jsem tak dlouho nepsal? Už je to tak :-(. Důvody necháme stejně bych se jen vymlouval, co se událo? Poměrně dost. V podstatě se na chatu nevyskytuje stará parta a jeskyňka je navštěvována vyloženě náhodně. Na druhou stranu zůstalo jádro které je ve spojení jinými prostředky a stale se celkem pravidelně nepravidelně schází (viz akce). Další problem je, že už asi dva měsíce jsem odříznut od chatu na atlase (jakož i valné většiny ostatních chatů) :-(((. To značí jedno (nebo i vícero ale zde je to jedno důležité), nemohu popisovat co se dále děje v jeskyňce. Chtělo by to mladou krev! Ale jak to vypadá není nikdo kdo by se pro věc zapálil tolik jako kdysi my :-). Nu uvidíme jak dlouho ještě vydržím já ;-). Žijte, milujte a radujte se!!! ! (Sel)


 21.3.2001 - Máme tu jaro. Co je nového? Řekl bych, že celkem několik novinek se objevilo. Poté co atlasáci zhruba před měsícem najeli na novou verzi Pokecu, zmizela ze standardních místností jeskyňka. Tak to byl tedy šok! Nejenže má tato verze plno chyb (ostatně jako každá nová verze), ale navíc nás po dlouhých letech připravili o naše útočiště a nám nezbývalo než vždy znova vytvářet jeskyně a udržovat v nich oheň! A to si dokážete představit tu práci! Dřevo v ohni zakalené, kosti a sem tam pazourek proti tvrdé skále …. žádná sranda! Není divu za vlnu protestů zaplavující správce pokecu (kupodivu tam stále figuruje PaJa, někteří ho jistě znají ještě od Riciho). Osobně jsem moc ve výsledek nedoufal, ale ….. ale stalo se!!! A dnes poprvé se jeskyňka o5 objevila mezi standardem!!! Třikrát hurá, případně jiný podobný zvuk a myslím, že si atlasáci zaslouží pochvalu (však se dočkají, a zase abychom nepřechválili! ;-) ).
Ovšem co se stalo? Po prvotním nadšení starých jeskyňářů přišel lehký šok! Po týdnech osamění v jeskyňce, dlouhých monologů, relaxaci a občasného slova prohozeného s náhodnými kolemjdoucími se do jeskyně začali řítit davy lidí!!! Tolik rozruchu tu dlouho nebylo. I stalo se skorem nemožné. Někteří staří, časem a nesčetnými šarvátkami zakalení jeskyňáři, psychicky nevydrželi, podlehli panice, opustili své pozice a uchýlili se k založení vlastního přechodného obydlí. Pravda zde se rychle vzpamatovali (po moudrých slovech osadního poradce) a začali plánovat útok na ztracené pozice, ovšem bude to chtít čas! ;o))) (to sem vám to dal!). Nu a necháme se překvapit jak se situace vyvine dále!
(Sel)


18.1.2001 - Tak jak? Jste překvapeni? Abych pravdu řekl já asi víc. Ale jsem tu! Co mě k tomu vede? Abych řekl pravdu sám nevím. Asi trocha nostalgie po starých časech a přesto že moje vůle stojí za houby nerad se vzdávám. Takže co je nového? Ti co se mnou již něco zažili vědí, že se dějí věci ne moc příjemné. Jeskyňka upadá. Stará parta se v podstatě rozpadla a z nových nikdo moc dlouho nevydrží. Jo chybí ta vůdčí osobnost. Ale znáte to! Stárneme. Málo času, plno práce, někoho to přestalo bavit, někoho vyhodili z práce, někdo jen ztratil přístup …. Prostě plno důvodů. Ale dosti bylo pesimizmu. Co překvapuje že se stále na chatu vůbec někdo objevuje. A někteří ne málo ;-). Pravda dobrovolně přiznávám že i já mám resty takže zas tolik v obraze nejsem, ale přeci jen tak trošku přehled mám. Nedávno jsem dokonce potkal Mixe!!!! Nevěříte? Já taky nevěřil. Žije! A prý dokonce chodí občas na chat. Škoda že v jiný čas než já :-(. Jo tedy má u mě vroubek! Kruci to si musíš měnit nick??? (bacha na Andersona ;-))) ) (tak a máš to! :-)) ) Jinak standardně (tedy poslední dobou) udržují čest naše děvčata Aška a Ospalka! Děkuji. Občas se objeví i někdo nový (co mám zrovna v hlavě ŠIH, topper, McLean. Light …), ale ti zatím nevyvíjí moc aktivitu. Abych nezapomněl, byl tu i DrObek!!! Taky po neskutečně dlouhé době! A co se bude dít? Tedy já o ničem nevím ale doufám že nejpozději na jaře zase něco zorganizujeme!!! Vrrr! Tak snad pro dnešek konec. Doufám, že se ještě uvidíme! ;-) Carpe! (Sel)


7.9.2000 - Vidíte to co já? Uplynul skoro rok od mého posledního zápisu. Skoro se tomu ani nechce věřit, ale je to tak. Co je ještě divnější, jeskyňáři stále fungují. Pravda ta tam je bývalá aktivita. Lidé se změnili. Staří odešli buď navždy, nebo se ukážou jen občas a i někteří noví jsou již pryč. Však duch se stále drží. Bylo uspořádáno několik akcí, stále se ještě dá na chatu potkat známá tvář - občas. Sakra to znělo jako nostalgie co? :-)))) To je ale blbost žije se!!!! Blíží se další větší sraz. Znova tu jsou lidé co v jeskyňce tráví celé dny! A někteří přetrvali všechny úskalí. Nástrahy zaměstnavatelů, úřadů, rodin, práce i sebe sama. Jinak co nového? Jsme o rok dál, bavíme se stále stejně, server stále padá, pořád se najdou lidé zajímaví i ti druzí, nové místností vznikají a zanikají, ale v podstatě vše při starém. Hlavně že jsme! Carpe diem!!! (Sel)


aktualizováno: 28.3.2001
superwebmaster:
Sel
(Sel)


sel@seznam.cz* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *