• Životopis

   I já jsem se narodila. Alespoň se to v naší píďalí rodině tak traduje. Tímto i pro všechny další generace významným dnem se stal 23. červen. Několik desítek lunárních let jsem se po této galaxii potulovala zbůhdarma a více méně bez cíle. Až pak se to stalo. Na jednom ze svých vesmírných letů jsem narazila na volné PC s připojením na Inet. Bezpečně jsem při surfování přistála v Jeskyňce, která mě okouzlila svou atmosférou, přítomností extrémně a neuvěřitelně sympatických lidí, kteří se postupně neodvratitelným chodem dějin vyvinuli v pralidi. Dalo by se říct, že již od počátku jsem zde vystupovala pod svým pravým jménem. Jedině snad v den, kdy jsem se seznámila s patriarchou ttomem, jsem byla přinucena k přelstění zákeřného serverového systému použít krycí jméno Andromeda. Po nepříliš výrazné roli v Moravsko-Českých válkách (ani jsem nebyla přítomna uzavírání mírů na českých půdách v moravském seně) jsem přísahala věrnost matriarše Julii a rodu Macochů.

  Pozn.šéfredaktora: V souvislosti s její činností považuji za nutné se zmínit o její definici tzv.Píďalčiných postulátů, které definují filosofický směr a světový názor Jeskynismu a pravěku vůbec. Originální verze těchto postulátů nebyla zaznamenána, ale na jejich obnovení se pracuje. Tyto Postuláty lze také se značným úspěchem používat jako zbraň proti pronikání druhu lidí, kteří sami sebe drze nazývají "normální", do posvátných prostor Jeskyňky.

  Reportérka též z vrozené skromnosti přechází některé další činnosti, zejména aktivní účast při historickém výzkumu, příspěvek do Praliteratury atd.

 • Rubriky

  1. Pralinka5P - Píďalčina první pravěká psychologická pomoc
  2. Ze společnosti (Skandály, zajímavosti apod.)
  3. Další (jedná se o universální reportérku, takže cokoliv, co dalšího napíše)
 • Prohlášení o pozitivní lustraci

  Na svou píďalí čest prohlašuji, že jsem dostatečně vybavena všemi dostupnými svítídly. Vlastním: 1 lust, 1 stolní lampu, 1 baterku fungující na ploché baterie a nefungující po setmění v lese, 1 petrolejku a asi 12 hřbitovních svíček. Při práci v noci ovšem nepoužívám – v rámci utajení – žádného osvětlovacího zařízení. Maximálně, v někteých vyhraněných případech (např. špatná orientace na číselníhu pokladny) používám baterku, která má velikost propisovcí tužky. Tu nevlastním, nýbrž si půjčuji od svého kamaráda Shadow

 • Kontakt

  Adresa: poradna5P@atlas.cz

  * Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *