• Životopis

   Místo narození: pokojík, okres Atlas

  Bydliště: azzz@seznam.cz

  Původ: nehmotný

  Rodiče: neznámý

  Dosažené vzdělání: tak akorát

  Praxe: minimální

  Odhodlaní: veliké

  Důvěryhodnost: nestabilní

  Lustrace: pozitivně negativní

  Kdysi dávno, tak dávno, že ani největší pamětníci ani nepamatují napadlo někoho v jedné malé firmičce, umožnit internetové spojení všem zaměstnancům. V praxi to znamenalo, že se kvůli spojení nemusely obětovat víkendy, aby se člověk dostal do zakázané místnosti, která byla přístupná jen v nejnutnějších pracovních záležitostech.

  Od čtení neviditelného psa se člověk dostal ke zprávám celého světa, ale i svět jednou zevšední a ten který jednou zajde na Chat, je provždy ztracen.

  A tak vše začalo, první X chat, pak mnoho jiných a při registraci schránky na Atlasu (která byla využita minimálně) následoval vstup na pokec Atlasu.

  Po rozjezdu v měkké náruči Pokojíku, skončil tento odvážlivec na kameni Jeskyňky. Po seznámení s Jájou , Dr. Obkem začala ta pravá závislost tohoto jedince, která opravdové vyvrcholení měla až po jednom krvavém souboji mezi Joe-Kolakalou a ttomem.

  Po menším románku s ttomem, a dalších méně významných událostech na Jeskyňce, při kterých by se nemělo zapomenout na Jadie, se tento jedinec dlouhodobě odmlčel. Důvody tohoto mlčení byly pro něj velmi osobní a důležité, a Vám to toho nic není.

  Důležité pro Vás nyní je, že je tu zpět.

  Protože tento jedinec prožil v krátkém čase mnoho a mnoho je rozhodnut poradit Vám.

 • Rubriky

   Když nevíš jak dál - obrať se na AZZ

  Vím, že mezi Vámi není mnoho těch, který si pamatují na Sally z Mladého světa, která dokázala poradit všem (já to znám, také jen z vyprávění), ale kdo by se nechtěl stát legendou- já při vší skromnosti na to mám.

 • Prohlášení o pozitivní lustraci

   Lustrace: pozitivně negativní

 • Kontakt

  Adresa: azzz@seznam.cz

  * Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *