11.3.2000

Našim nejčastějším a jediným  soupeřem je tým „snů KROKR“ (Kropáček a Krča). Poslední zápas byl jednoznačnou záležitostí tohoto mužstva, jako i v těch předchozích. Z velikou ladností a krásnou přihrávkou nás uváděli k šílenství. Zdatný obránce Jarda Havlina mlátil svoji hokejkou o všechno okolo sebe, hlavně že ne do nás. Jeho bratr Tomáš šílel z vynikajících zákroků soupeřova brankáře. Ale i u ostatních útočníků z našeho mužstva, byla znát střelecká impotence. Obrana hořela a tak výsledek byl takový jaký byl – škoda mluvit!!

Na zakončení letošní sezóny připravil soupeřův tým akci v discoklubu Moby-dick. Tato akce se uskuteční po skončení sobotního (18.3.2000) utkání, které se hraje od 21.30 . Z tohoto zápasu Vám přinesu obrazovou reportáž, a možná i z akce potom!

Takže jak píšu v nadpise, opravdu jenom chtít nestačí, takže musíme v příštích zápasech hodně zabrat, aby to už konečně k něčemu vypadalo.

 

18.3.2000

Horší nástup do zápasu, ale postupně zlepšující se hra našeho mužstva vedla k výbornému výkonu, kdy jsme soupeřovi znechucovali hokej po všech stránkách, hlavně Karel Krča, kapitán soupeřova mužstva, byl totálně v koncích. Celý tým se semknul a hrál jako o život, vždyť to byl poslední společný zápas sezóny. Tým Krokr, s nejlepší sestavou vůbec neuděl pro výhru ani „ň“. Celý tým se postupně rozpadal pod náporem našeho mužstva. I jedinci, kteří celou sezónu byli velkou oporou týmu Krokr, např.: zákeřný Honzík, neustále na červené čekající Karlík, velmi zručný Luďánek a jiní, nedokázali pro svoje mužstvo nic, ale vůbec nic udělat. Čili staré dobré pravidlo, kdo se směje na posled ten se směje nejlíp, se bohudík osvědčilo. Takže nezbývá než všem hráčům poděkovat, například: všem. Pár pozdravů na moravu, Milane díky.

 

19.3.2000

Není co dodat stejný zápas jako včera. Soupisky na obou stranách se ztenčily. Ale nám přálo trochu štěstíčka a přijela nám posila Marek Frič. Takže jednoznačné vítězství.

 

Takže přátelé je konec. Zničí ledovou plochu a budeme se muset poohlídnout po nějakém jiném sportu. Někteří z nás už to máme jasný, no přece fotbal a možná i florbal, takže uvidíme. Samozřejmě připravím i stránky na letmí sezónu. Zatím se mějte a čau.

 

3.5.2000

Po delší pauze opět pár informací o našem klubu. Počasí na jaře nám velice přeje a nutí nás k nějaké té sportovní aktivitě. Máme za sebou úspěšnou narozeninovou oslavu našeho nejlepšího beka Marka Friče. Proběhlo pečení prasátka, hodně piveček a nějaká ta kořalečka. /Však jsem taky vypadal./ Párkrát proběhl florbal a teď nás čeká největší akce jara – turnaj v minikopané, který se bude konat 14.5.2000 na fotbalovém stadionu v Janských Lázních. Informace příště. Tak zatím.