::::::  porazíme i Klášterec???   :::::::    uvítáme vaše připomínky i materiály k uveřejnění zde  *  pište na adresu: emw@seznam.cz    :::::::

přehrávání hudby zastavíte stisknutím Esc(ape), nebo tlačítka Zastavit (v liště prohlížeče)

home  -  rozhovory   -   fotogalerie   -  kontakty  -  návštěvní kniha  -  CHAT  HC Slovan Louny  -

29. 10. 2006

Vedli jsme 2 : 1, ale z víkendu si bohužel nepřipíšeme ani bod...

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)   -   STADION LITOMĚŘICE

2  :  4  (2 : 1, 0 : 2, 0 : 1)

sestava našeho týmu: Hauptvogel ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Burda, Jech - Havlík, Krištůfek, Tomeš ::: Spieler, Fryč - Suchý, Procházka, Kučera ::: Přibyl :::  branky a asistence: Fryč, Krippner  :::  Verner

V neděli jsme na svém ledě přivítali dalšího z favoritů soutěže.  I tentokráte se kluci prezentovali bojovným výkonem, naše obrana se opět opírala o výborný výkon brankáře Hauptvogela. Kluci byli poměrně blízko k zisku bodů. O osudu utkání rozhodla poslední minuta druhé třetiny, kdy jsme dvakrát inkasovali při hře v oslabení. Zejména druhý gól byl hodně smolný, padl do naší sítě současně se sirénou oznamující konec třetiny. Rozhodčí rozhodli, že se tak stalo ještě v řádné hrací době… Ve třetí třetině ještě soupeř využil naší hrubé chyby a pojistil čtvrtou brankou své vítězství. -mz-

...a pohled z hlediště: Viděl jsem jen první dvě třetiny zápasu a vyrovnání na 2 : 2 v závěru třetiny i gól na 2 : 3 - dle mého soudu padl až po siréně, oznamující konec 2. třetiny... Slyšel jsem pak zpětně, že šance na vyrovnání byly, bohužel jsme opět zůstali bez bodu. Ne, že by se s body z těchto dvou zápasů nějak zvlášť počítalo, ale ukázalo se, že hrát se dá skutečně s každým týmem a že body byly i s těmito dvěma soupeři vlastně celkem blízko! Za bojovnost a nasazení roozhodně popchvala! Teď mě vlastně zpětně napadá, že naše výkony mají stoupající úroveň... -ew-

statistiku utkání stahujte zde   celkové statistiky týmu najdete zde

28. 10. 2006

K senzaci kola v Kadani nescházelo mnoho!!!

SK KADAŇ   -  HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)

3  :  0  (1 : 0, 0 : 0, 2 : 0)

sestava našeho týmu: Hauptvogel ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Dittrich, Jech - Havlík, Krištůfek, Tomeš ::: Spieler, Fryč - Suchý, Procházka, Kučera ::: Přibyl, Burda :::

V sobotu jsme zavítali na led vedoucího celku soutěže. Kluci se však soupeře nezalekli a bojovali, jak se o body bojovat má. Náš výkon se opíral zejména o výborný výkon brankáře Hauptvogela. Domácí team se i přes naši snahu dokázal prosadit a dva domácí body si pohlídal. -mz-

...a pohled z hlediště: Dnes jsme sehráli vydařené utkání s vedoucím týmem soutěže a nechybělo mnoho, abychom si z Kadaně přivezli důležité body! Dá se říci, že o osudu utkání rozhodly naše neproměněné šance a ty části zápasu, kdy jsme mohli hrát v početní výhodě a nevyužili toho. Našemu týmu nelze upřít bojovnost a snahu, chyběla častější, rychlejší a přesnější střelba... Pochválit je třeba rovněž našeho brankáře Martina Hauptvogela, který nám svým výkonem v zápasu dával dlouho naději na skvělý výsledek a třeba i tolik potřebné body. Věřme tedy tomu, že dnešní zápas byl předkrmem k zítřejší bodové nadílce / Ale začíná se znovu od 0 : 0, takže pozooooooooooooooooooooooooooooor!!!  -ew-

dlouho 0 : 1 a vypadalo to nadějně... ale pak přišla místo našeho vyrovnání druhá branka

...a nakonec (po několika našich šancích) i branka 3. / Hokej tedy hrát určitě umíme, nebylo vůbec znát, že hraje poslední proti prvnímu!  -ew-

statistiku utkání stahujte zde  celkové statistiky týmu najdete zde

21. 10. 2006

Z lázní se vracíme domů bohužel bez bodů a navíc ještě s pořádným výpraskem!!!

HC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ   -   HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)

17  :  4   (2 : 0, 9 : 2, 6 : 2)

sestava našeho týmu: Hauptvogel, Helšus ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Spieler, Fryč - Havlík, Ulrych, Tomeš ::: Dittrich, Jech - Krištůfek, Procházka, Kučera ::: Přibyl, Suchý :::  branky a asistence: 29. a 46. Procházka, 36. Čech, 50. Ulrych  :::  Weinhold, Krištůfek, Dittrich, Tomeš  vyloučení: 9 / 13  využití: 5 : 1  střely na branku: 71 : 27!!!

Úvod zápasu se odehrál v režii hlavního rozhodčího, který nasadil všeobecně přísný metr, ovšem mezi 3. - 18. minutou více na naše chlapce. Oslabení jsme přežili díky obráci naší svatyně Hauptvogelovi (Mates 22 zákroků). První branku jsme dostali při hře 4 na 4 a další vzápětí,kdy se hrálo vyjíměčně 5 na 5. Druhá třetina byla katastrofální. Domácí dokázali využít další 3 přesilovky, naopak při našich dvou početních výhodách jsme byli rádi, že jsme neinkasovali. Ve 31. minutě jsme střídali za stavu 1 : 6 brankáře a než se Pepíček Helšus rozchytal, měl za zády další 4 branky, především zásluhou 2. lajny, která pak dostala od trenérů oddechový čas, stejně jako v minulém utkání s Mostem.

Závěrečná třetina se dohrávala pouze z nutnosti, na led se dostali všichni co přijeli. O jediný vzruch se nakonec postarala domácí časomíra, která se za stavu 13 : 4 zbláznila a začala domácím sama od sebe připočítávat góly... Naše střídačka najednou ožila (což v zápase nebylo vidět) a když na tabuli svítilo už 13 : 9, vyskandovali si "deset, deset.." a dočkali se -13 : 10 svítilo. Pak se vrátili zpět do reality, rozsvítilo se 13 : 4 a domácí nám navrch přidali ještě další 4 branky..

Ladislav Suchý (-ls-)

Jak je vidět, i trochu té zábavy jsme si v lázních nakonec užili... A já pořád proč byl náš kapitán tak zvědavý na zápas s právě tímto soupeřem (viz rozhovor)... Asi někde slyšel vyprávění o té jejich časomíře! -ew-

statistiku utkání stahujte zde  celkové statistiky týmu najdete zde

---------------------------------------------------------------------------

Tak co, chlapi, těšíte se do lázní...?

Jak se nám díky našemu přísně utajovanému špiónovi (díky, Láďo!) podařilo zjistit - a jak lze vystopovat i z dosavadních výsledků soutěže - nečeká nás v Mariánských Lázních žádný tým sestavený náhodně z dětí místních lázeňských hostů!!! Jestli si někdo myslíte, že si jedeme pro snadné vítězství a další body do tabulky, tak POZOR POZOR...  A stejně tak POZOR hlavně na  začátek utkání!!! -ew-

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. 10. 2006

Prohráli jsme s Mostem...

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)   -   HC BANÍK MOST

3  :  9   (0 : 4, 1 : 2, 2 : 3)

sestava našeho týmu: Helšus, Hauptvogel ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Spieler, Fryč - Havlík, Ulrych, Tomeš ::: Přibyl, Jech - Kryštůfek, Procházka, Kučera ::: Burda, Suchý, Elsnic :::  branky a asistence: 2 x Tomeš, 1 x Čech  :::  2 x Ulrych, 1 x Weinhold

Bohužel jsme opět zaspali úvodní třetinu, zejména pak druhá pětka, která inkasovala během dvou střídání tři branky. Neobsazování hráčů ve vlastní třetině, neblokování hráčů po buly, laxní přístup k utkání. Z tohoto důvodu dostala čas na „přemýšlení“ a tak jsme přišli o náš nejproduktivnější útok. Že přišlo přemýšlení k duhu, dokázali ve třetí třetině, kdy se prezentovali zcela odlišným výkonem a vstřelili dvě branky. To už ale bohužel bylo o osudu utkání rozhodnuto. Za lepším soupeřem jsme zaostávali především ve střelbě, kdy jsme nebyli schopni trefit ani prázdnou branku (Suchý, Procházka).

Navíc poslední branku jsme obdrželi po chybě rozhodčích, kteří z trestné lavice na místo našeho hráče vpustili na led hráče soupeře, a tak soupeř využil svoji „přesilovku“.  -mz-

statistiku utkání stahujte zde celkové statistiky týmu najdete zde

---------------------------------

7. 10. 2006

Další ztráta!!! A tolikrát jsme vedli...

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)   -   HC KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

5  :  5   (2 : 1, 1 : 1, 1 : 2)

sestava našeho týmu: Hauptvogel ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Spieler, Fryč - Havlík, Ulrych, Tomeš ::: Dittrich, Jech - Kryštůfek, Procházka, Kučera ::: Přibyl, Suchý, Ritnošík, Elsnic :::  branky a asistence: 2 x Havlík, 2 x Ulrych, Verner   :::   Kopřiva, Spieler

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme 4 x vedli a soupeř stačil 4 x vyrovnat. Z naší strany bojovné utkání, ovšem s velkým množstvím chyb zejména v obranném pásmu, kdy jsme nebyli schopni pokrývat volné hráče ve střeleckém prostoru a soupeř tyto chyby tvrdě trestal. Našim hráčům chyběl větší klid v rozehrávce. Příliš mnoho kotoučů jsme ztráceli vlastní ukvapeností a zbrklostí, na místo abychom kotouč podrželi a v klidu rozehráli. Často jsme se více soustředili na kotouč než soupeřova hráče. A již tradičně jsme nevyužili soupeřem nabízené příležitosti ke skórování.  -mz-

střely na branku    9 : 20 / 10 : 13 / 11 : 14 - celkově 30 : 47  (dle informací na webu Klášterce)

Asi jsem byl na jiném zápase, protože jsem našel jen velmi málo toho, s čím bych mohl souhlasit. Stačilo ještě jednou odskočit na rozdíl dvou branek při našich vedeních v zápase, nebo prostě jen vyvarovat se chyb a využít naše šance a bývalo bylo "vymalováno"... Bohužel se nám to nepovedlo a ani udržet několikrát vedení. I tenhle zápas se mohl a hlavně měl vyhrát!  -ew-

jedna z našich neproměněných šancí...

30. 9. 2006

Konečně vítězství a první body!!! Porazili jsme Děčín...

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)   -   HC DĚČÍN

4  :  3  (3 : 0, 0 : 1, 1 : 2)

sestava našeho týmu: Hrbek ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Jech, Fryč - Havlík, Procházka, Tomeš ::: Dittrich, Spieler - Kryštůfek, Suchý, Kučera ::: Přibyl :::  branky a asistence: Tomeš, Kučera (Krištůfek), Weinhold (Čech), Weinhold

Utkání z naší strany vypadalo asi takto: 5 minut hokej, 55 minut strachu o výsledek. Povedl se nám nástup do utkání, kdy v páté minutě jsme vedli již 3 : 0. To ale bohužel bylo z naší strany všechno a opět jsme přestali hrát, opět jako bychom ani nechtěli vyhrát a přenechali jsme aktivitu soupeři. Ten se snažil o vyrovnání k čemuž mu mnoho nescházelo. Dokonce v posledních vteřinách utkání jeli sami dva hostující hráči, v době naší přesilové hry, na naši branku. Naštěstí nás v tomto utkání podržel brankář Hrbek, který měl úspěšnost zásahů nad 90%. -mz-

Věřme, že se nám z vítězného zápasu podaří založit vítěznou sérii.  -ew-

statistiku utkání stahujte zde celkové statistiky týmu najdete zde

foto ze zápasů najdete zde

28. 9. 2006

V derby jsme ztratili vedení, zápas i další důležité body...

HC STADION TEPLICE  -  HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)

4  :  3  (0 : 1, 1 : 2, 3 : 0)

sestava našeho týmu: Hauptvogel ::: Verner, Kopřiva - Tomeš, Čech, Krippner ::: Dittrich, Fryč - Havlík, Csesznok, Weinhold ::: Rittnošík, Jech - Elsnic, Ulrych, Kučera ::: Suchý, Kryštůfek, Spieler, Procházka :::  branky a asistence: Havlík, Weinhold (Krippner), Csesznok (Fryč)

Utkání jsme rozehráli výborně, hráči si tentokrát plnili to co měli a po polovině utkání jsme vedli 3 : 0. Bohužel před odchodem do kabin jsme inkasovali zbytečnou branku. Ovšem třetí třetinu jakoby hrála úplně jiná mužstva. Naše mužstvo působilo ustrašeně, jakoby ani nechtělo vyhrát a opět chybami ve vlastním obranném pásmu jsme soupeři dovolili otočit průběh utkání. -mz-

statistiku utkání stahujte zde   A jak vše viděl soupeř? Podívejte se sem

celkové statistiky týmu najdete zde

Nevyužití mnoha šancí a převahy v závěrečné třetině zápasu znamená bohužel další porážku!

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)  -   HK KRALUPY NAD VLTAVOU

3  :  6  (2 : 2, 0 : 3, 1 : 1)

sestava našeho týmu: Hrbek ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Procházka, Fryč - Havlík, Csesznok, Kučera ::: Dittrich, Jech - Kryštůfek, Elsnic, Tomeš ::: Suchý, Kružík :::  branky a asistence: Čech (Weinhold), Csesznok (Havlík) a Havlík

V sobotu 23. 9. jsme sehráli 3. mistrovské utkání, tentokrát s týmem Kralup. Po první, vcelku vyrovnané třetine, jsme bohužel v druhé třetině zaplatili za hrubé chyby v rozehrávce, které soupeř nekompromisně potrestal. Ve třetí třetině jsme zredukovali sestavu na dvě pětky, což nám přineslo místy až drtivou převahu (poměr střel 20 : 4), kterou jsme bohužel ale nedokázali brankově vyjádřit. Neproměňování jasných brankových příležitostí (Havlík, Csesznok, Weinhold a další) nás stálo dva cenné body.  -mz-

Tak už jsme se dostatečně poučili? Tři předchozí zápasy nám k tomu nabídly dost příležitostí... Jasně, hokejová Slavia Praha je taky momentálně poslední v O2 Extralize   :O)  ale to pro nás tim pádem rozhodně neni ten správnej příklad... * Tak co? Porazíme v očekávaném tradičním derby Teplice a po nich hned i Děčín? Záleží především na našich hráčích; a taky kousek toho ŠTĚSTÍ si už určitě zasloužíme.

statistiku utkání stahujte zde  A jak vše viděl soupeř? Podívejte se sem

Naše chyby byly trestány...

HC STADION LITOMĚŘICE  - HC DRACI BÍLINA  (HC Louny)

6  :  1  (4 : 0, 1 : 0, 1 : 1)

sestava našeho týmu: Hrbek ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Spieler, Fryč - Havlík, Csesznok, Kučera ::: Dittrich, Jech - Kryštůfek, Elsnic, Tomeš ::: Suchý, Kružík ::: skóroval: Nikola Krippner

V sobotu jsme zajížděli do České Lípy k utkání s Litoměřicemi. Utkání s jedním z favoritů soutěže jsme nezačali vůbec špatně. Kluci na rozdíl od minulého utkání bojovali a ukazovali, že se chtějí o výsledek poprat. Bohužel jsme naše brankové příležitosti nedokázali využít. Pak však přišla pro nás smolná 13. minuta, kdy při hře čtyři na čtyři jsme během 45 vteřin dvakrát inkasovali. Tento moment rozhodl o osudu utkání. Navíc soupeř nás ještě do konce třetiny 2x potrestal za chyby v rozehrávce. Ve druhé a třetí třetině jsme se soupeřem sice drželi krok, ovšem ten si náskok z první třetiny již pohlídal.  -mz-

S hodnocením trenéra lze souhlasit i z pohledu fanoušků na tribuně stadionu... Odehráli jsme dva zápasy se silnými soupeři a je vidět naše zlepšení. Pokud se budeme vyvarovat chyb, začneme proměňovat své šance a dostaví-li se výsledky zlepšené souhry jednotlivých formací, jistě nejsme v této sezoně odsouzeni k pobytu ve spodích patrech tabulky. Ale vše se rozhoduje samozřejmě především na ledě!

Statistiku utkání stahujte zde   A jak vše viděl soupeř? Podívejte se sem

9. 9. 2006

V úvodním utkání jsme nestačili na Kadaň...

HC DRACI BÍLINA  (HC Louny) -  SK KADAŇ

1  :  13  (0 : 7, 0 : 4, 1 : 2)

sestava našeho týmu: Helšus (12. Hrbek) ::: Verner, Kopřiva - Weinhold, Čech, Krippner ::: Spieler, Fryč - Havlík, Csesznok, Kučera ::: Dittrich, Jech - Kryštůfek, Elsnic, Tomeš ::: Ritnošík, Suchý, Koubek ::: skóroval: Martin Csesznok

V sobotu 9. 9. 2006 jsme neúspěšně vstoupili do nového soutěžního ročníku. Soupeř z Kadaně nám hned v úvodu ukázal, jak se bojuje o body. Po 8 minutách  jsme prohrávali 0 : 4 a ještě do konce třetiny jsme obdrželi další 3 branky. Za tohoto vývoje utkání bylo otázkou, kolik branek mám soupeř nasází. Naši hráči se zřejmě ještě viděli v pátečním lampionovém průvodu, a nepostřehli, že se již hraje mistrovské utkání. Patrně ani neposlouchali pokyny trenérů před utkáním, neboť nic z tho, co slyšeli v kabině před utkáním, na ledě nepředvedli. Největší problémy nám dělala hráčka soupeře Chmelová (3 + 3), kterou naši hráči nedokázali oddělit od kotouče a která naopak svým spoluhráčům připravovala brankové příležitosti. Probuzení přišlo až po hromování v kabině mezi 2. a 3. třetinou. Třetí třetina byla z naší strany nejlepší, přesto i tu jsme prohráli. Věřím, že tato lekce nás poučí a že výkony hráčů budou v příštích utkáních o mnoho lepší.  -mz-

Letošní sezona pro nás tedy zápasem s jedním ze silných soupeřů nezačala příliš dobře, ale čeká nás samozřejmě ještě spousta dalších utkání a tak se musíme pokusit Kadani porážku oplatit (nejlépe i s úroky)!