Členové kolektivu

Setkání s „ Mladými ochránci přírody a hranic "

Začátek naší činnosti v ročníku 85 / 86 jsme započali setkáními s oddíly „ Mladý ochránce hranic " a „ Mladý ochránce přírody " . Sešli jsme se v sobotu na bysterském koupališti asi ve tři hodiny odpoledne. Nejdříve jsme si opekli buřty, a přesto že jich bylo dost zmizeli v nás v okamžení. Potom jsme hostům předvedli útok a džberovky, oni nám zase přivezli ukázat morčata, hady, myši a křečky. Nakonec jsme společně stříleli. Odpoledne však nebylo nekonečné a tak jsme se museli rozloučit. A my jsme s radostí vyslechli, že se za rok opět sejdeme ve Sněžném.

Vítání občánků

V pondělí jsme se vyjímečně sešli a bylo nám oznámeno, že je v neděli vítání občánků. Zde máme mít kulturní program. Paní Povolná nám rozdala básničky, které odpovídaly akci. Potom jsme se každý den scházeli, až jsme se básničky nadřeli nazpaměť. A v neděli za vítání občánků jsme je odříkali bez chyby.

Výroční schůze

Na výroční schůzi jsme měli připravený kulturní program na téma Požárníci. Vyslechli jsme, co jsme dělali minulý rok a výbor nás požárníky pochválil. Po první polovině schůze se nám dostalo občerstvení a to guláš, limonáda a trubička. Pan Dusílek promítal filmy o naší celoroční činnosti. A nakonec jsme byli donuceni jít domů, i když se nám moc nechtělo.

Albrechtice

Dne 26. 10. 1985 se náš oddíl zúčastnil branného závodu v Albrechticích. Vyběhli jsme úspěšně, avšak hned první disciplína a to střelba nám nešla. 5x jsme se netrefili a to přidalo na nervozitě, ale topografii jsme splnili na výbornou, nálada se zlepšila a tak jsme se s vervou pustili do běhu a dalších disciplín, které nám již nedělaly potíže. A zažili jsme jednu nepříjemnost, když už jsme dobíhali do cíle Pepík upadl, tak jsme ho popadli a vtáhli do cíle. Celkově jsme se umístili v okrese na druhém a v obvodě na prvním místě.

VŘSR

Těsně před 68. výročím jsme se scházeli do klubovny s knihami. Všechny knihy měly stejné téma - VŘSR. Paní povolná vybrala nejlepší články a každý z nás dostal 20 minut na to, aby si vypra


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *