neboť někdo přeznačil trať, a tak se nakonec započítali jen trestné body a ne čas běhu. V braňáku jsme skončili pátí. V letošním roce byla v Plamenu velká konkurence. Soutěžili jsme s dobře připravenými družstvy z Bačetína, Kounova a Dobřan. V soutěži se nám však dařilo a obsadili jsme ve štafetě, uzlech a džberovkách první místo a v dvojicích druhé místo a nevydařil se nám jen útok, kde jsme byli šestí. Celkově jsme však zvítězili a máme z toho velkou radost. Postupujeme do krajského kola, a proto jsme se spojili z družstvem z Bačetína, abychom mohli dobře reprezentovat okres Rychnov nad Kněžnou i ve Dvoře Králové. Věříme, že se nám to podaří. Jako cenu za vítězství jsme si přivezli nové stopky.

Nacvičujeme na krajské kolo

Po našem vítězství v okresním kole jsme zahájili přípravu na kolo krajské. Scházíme se každý den a pilně trénujeme. Snažíme se zlepšit ve všech disciplínách, ale nezapomněli jsme ani na branný závod. K tomu nám všem přibyla ještě příprava kulturního programu, který je součástí soutěže.

Bílé Poličany

V pátek 15. června se uskutečnilo krajské kolo hry Plamen. Naše družstvo odjelo autobusem do Bílých Poličan, kde proběhl branný závod a uzlová štafeta. Obě disciplíny jsme splnili na výbornou. Dobře se nám usínalo. Druhého dne v sobotu 16. června jsme se vrhli s vervou do práce. Ve štafetě 4 x 60 m jsme se umístili na 1. místě, dvojicích na 1. místě, džberovce na 1. místě a požárním útoku na 2. místě. Krajské kolo bylo pro nás vítězným. Postupujeme tedy do celostátního kola, kde se budeme snažit reprezentovat dobře náš kraj.

Přehled výsledků


Hurá do Havlíčkova Brodu

Ještě nikdy jsme se nezúčastnili celostátního kola hry Plamen, i když naši předchůdci se v roce 1976 zúčastnili jako vítězové východočeského kraje celostátního setkání v Tatrách. Naše soutěžní družstvo nedoznalo žádných změn oproti krajskému kolu. Pět členů je z Bystrého:

Jan Bartoš
Josef Ševc
Kamil Horák
Luboš Vítek     
Petra Netíkov

a pět z Bačetína

Pavlína Marešová
Dana Antalová
Markéta Schejbalová
Miloš Marek
Leoš Ježek.

Vedoucí je pan Dusílek a z Bačetína pan Andrš, kteří nás společně cvičí a připravují.

Všichni chodíme do jedné třídy v Dobřanech v O. h.  . Velice se těšíme, jak si to s ostatními rozdáme.

Nebudou to s námi mít lehké - to slibujeme !!!


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *