pro nás přijel autobus, který nás odvezl na místo konání. Po slavnostním nástupu, kde jsme obdrželi rozpis disciplín a s ním i startovní číslo, začal  závod. Ve všech disciplínách se nám dařilo dobře a proto se nedivme, že jsme skončili na 1. místě, které jsme si tak přáli.

Příprava na okresní kolo

Opět přichází okresní kolo a s ním i hodně práce a nacvičování. Musíme si znovu opakovat topografické značky, protože někteří z nás je již zapomněli. Ostatní disciplíny však nenecháváme stranou. Pilně trénujeme a snažíme se o zlepšení časů. I když nám to někdy moc nejde, věříme, že v tomto závodě dosáhneme dobrých výsledků.

Velká Čermná

Hezké počasí po oba dva dny okresního kola soutěže hry Plamen bylo předzvěstí dobrých výkonů a pěkného stanování. Do Velké Čermné jsme jeli Tatrou, kterou řídil p. Martínek a jeli s námi vedoucí p. Martínková a p. Dusílek. Soutěž začala pátečním branným závodem, ve kterém jsme obsadili 5. místo. Po závodě jsme si uvařili dobrou večeři a uložili se ke spaní ve stanech. Byla teplá noc a nebyla nám zima. V sobotu ráno nás zase probudilo sluníčko. Soutěž probíhala na špatném terénu. Přesto se nám celkem dařilo ve všech disciplínách. Nevydařil se nám jen útok při prvním pokusu. V součtu bodů nakonec rozhodlo umístění v branném závodě. O dva body jsme se umístili na druhém místě za vítězi z Lična. Měli jsme radost z umístění na bedně, rozloučili jsme se s letošním ročníkem hry Plamen. Ahoj na podzim.

Umíte hasit ?

Tak jsme se ptali dětí z tábora na našem koupališti. A když to všichni nevěděli, předvedli jsme jim to při krátké ukázce disciplín soutěží Plamen. Všem se to líbilo, mohli si to také vyzkoušet. Nejlepší byli džberovky s vodou. Věříme, že z nich budou také hasiči.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *