Členové kolektivu

Zahajujeme nový ročník hry Plamen, ve kterém došlo ke změnám. V letošním roce bude v kolektivu cvičit 14 dětí. Děvčata se budou připravovat na jarní kvalifikaci pro mezinárodní soutěž CTIF ve Finsku. Vedoucí našeho družstva je paní Martínková. Bude jí pomáhat p. Dusílek a bývalí plameňáci Alena Machová, Leoš Ševc, Šárka Dusílková a Michal Dusílek.

Příprava na branný závod

Máme tady podzim a s ním i branný závod, který se koná 13. 10. 1990 v Cháborech. Scházíme se třikrát týdně a pilně trénujeme. Za pěkného počasí chodíme ven střílet. Když není zrovna nejlépe,učíme se v klubovně topografické značky, uzle a zdravovědu. Spolu s námi trénuje na branný závod i družstvo dorostenců. Doufáme, že se nám to v sobotu vydaří.

Závod požárnické všestrannosti

Na Cháborách nás uvítalo pěkné počasí. Setkali jsme se opět s kamarády ze školy, kteří soutěží v družstvech z jednotlivých vesnic. Měli jsme tak trochu obavy o umístění, neboť některá družstva měla velké habány. V závodě se nám však dařilo a moc jsme toho nepokazili. S napětím jsme očekávali vyhlášení výsledků. Vyšlo nám to, umístili jsme se a druhém místě. Po závodě jsme ještě fandili našim dorostencům. 

Sběr kaštanů

Letos se urodilo velké množství kaštanů. Sbírali jsme je a nosili k Martínkovým, kde jsme měli „ sklad ". Velkou kupu kaštanů jsme potom dali myslivcům ke krmení zvěře. Jako odměnu za sběr jsme dostali 120 korun. Srnky a zajíci „ Dobrou chuť "

Schůzka

Na schůzce jsme si rozdělili básničky, které budeme přednášet na valné hromadě. Tak se bude jmenovat výroční členská schůze. Pan Dusílek nám dále pověděl, jak byl na sjezdu hasičů a jaká bude organizace mladých hasičů. Kulturní program si musíme ještě zkoušet.

Valná hromada


Schůze našeho Sboru dobrovolných hasičů se konala 30. prosince 1990. Sešlo se na ní hodně členů a mladých požárníků. Přednesli jsme připravený kulturní program, dostali občerstvení a pomeranče a vítězové celostátního kola dostali za odměnu bonboniéry.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *