Členové kolektivu

Znovu zahajujeme

Zase je tu další rok a další pokračování ročníku hry Plamen. Naše soutěžní družstvo, které nás reprezentovalo v minulém roce se celé rozešlo do vyšších škol. Takže se musí dát dohromady družstvo úplně nové z nových dětí. Závod požárnické všestrannosti se koná 29. října v Tutlekách a tak nacvičujeme znovu. Naše řady posílily dívky z Bačetína a chlapci z Ohnišova. Budeme se snažit, abychom znovu úspěšně reprezentovali naší základní organizaci v Bystrém.

Závod požárnické všestrannosti

Letošní závod požárnické všestrannosti se konal v Tutlekách u Rychnova nad Kněžnou. Za náš kolektiv se zúčastnilo 6 dětí. I když jsme na trati neudělali moc chyb, skončili jsme až na 10. místě. Není to zrovna nejlepší umístění a proto se musíme na jaře ve hře Plamen více snažit.

Beseda požární prevenci

Beseda se uskutečnila 8. 3. 1994, zúčastnilo se jí 11 členů. Byli nám vysvětleny hlavní úkoly dodržování požární prevence dospělých i dětí. Dále nám bylo vysvětleno, proč se provádějí domovní prohlídky a prevence proti požárům v domácnosti, ke kterým zde často dochází.

Nástěnka

Nástěnka byla vyvěšena v nové skříňce u čekárny. Jejím cílem bylo ukázat na porušování předpisů požární ochrany ze strany dětí a jejich podíl na zakládání požárů a úrazů, jež svým počínáním působí.

Odborky

Na další schůzce jsme byli přezkoušeni z odbornosti preventista. Vedoucí p.  Martínková nás nejprve seznámila s funkcí preventisty a poté nám dala písemný test.

Odznak preventisty získali: Romana Syrová

                                             Michael Runštuk
                                             Milan Hradecký
                                             Roman Rudolf
                                             Josef Rudolf
                                             Zdena Schejbalová


Požární ochrana očima dětí

Jako každý rok jsme zaslali i my kresby do soutěže „ Požární ochrana očima dětí " .Bylo zasláno celkem 6 kreseb.
Své kresby zaslali: Radim Světlík


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *