Členové kolektivu

Oslavy Dobruška

Třetího září 1994 se v Dobrušce na hřišti za sokolovnou uskutečnily oslavy 120 let SDH Dobrušky, společně s 110 let SDH Pulice. Naši hasiči se také zúčastnili těchto oslav. Předvedli zde starou techniku, kterou doposud vlastní. Naše děti zde uvedli do provozu starou dětskou stříkačku. Oslavy se vydařily.

Znovu začínáme

Dne 22. října 1994 se uskuteční závod požárnické všestrannosti v Lukavici. Letos chceme postavit dvě hlídky starších dětí a tak jsme se zapojili všichni. Dvakrát týdně se scházíme a procvičujeme vázání uzlů, pilujeme topografické značky, učíme se zdravovědu. Doufáme, že letos dopadneme lépe než v loni.

Střelba

Dnes je venku obstojné počasí, proto se naší vedoucí rozhodli, že dnešní schůzku budeme věnovat jen střelbě. Snažíme se střílet jak nejlépe to jde. Naše technika není zrovna nejlepší, ale špalíčky padají a to je dobře.

Závod požárnické všestrannosti

Závod požárnické všestrannosti se uskutečnil v Lukavici 22. 10. 1994. Bylo nesmírně větrné počasí a zima. Velká část trasy vedla lesem. Už střelba se nám nevyvedla. Zvolili jsme mírnější tempo a to jsme neměli dělat. Skončili jsme až na 13. místě.

Valná hromada SDH

Sedmého ledna 1995 se uskutečnila výroční valná hromada SDH. My - mladí hasiči jsme zde předvedli kulturní program sestavený z básní zimních a hasičských. Myslíme, že se líbily všem, i hostům z polského Lewina Klodského, kteří nás zde navštívili.

Beseda o požární prevenci

Beseda se uskutečnila 17. února 1995. Zúčastnilo se jí 10 dětí. Besedovali jsme o hlavních zásadách požární prevence, proč se provádí, a proč je důležité, aby byli dobrovolní hasiči v každé obci.

Požární ochrana očima dětí 

Jednoho dne nás svolala paní Martínková k sobě domů, a rozdala nám čtvrtky, pastelky a barvy. Všichni jsme se měli pokusit nakreslit obrázek s hasičským motivem. Jelikož je nás většina chlapců kreslili jsme hasičskou techniku. Ze všech obrázku jsme vybrali 5, které jsme zaslali do soutěže.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *