Sběr starého papíru

Dne 19. 4. 1996 byl proveden sběr starého papíru, novin a časopisů, které není možné skladovat v odpadových kontejnerech. Sebraný sběr se soustředil na rampě firmy „ Kaltex " a p.  Andrš ho odvezl do sběrny.

Cikánské toulky

Dne 27. 4. 1996 se uskutečnily v Ohnišově „ Cikánské toulky ". Také my jsme se zúčastnili v hojném počtu 9 členů kolektivu. Vybrali jsme si trasy 15 km chůze a ti zdatnější 25 km na kolech. Počasí se vcelku vydařilo. Svítilo sluníčko, ale foukal celkem studený vítr. Užili jsme si dost zábavy.

Divadlo „ Tetinky a jejich zpustlé mravy "

Dne 28. 4. 1996 jsme všichni společně navštívili divadelní představení ochotníků v Bystrém. Jmenovalo se „ Tetinky a jejich zpustlé mravy ". Byla to odměna našemu kolektivu za sběr papíru. Představení se nám velmi líbilo. Zahrál si v něm i náš vedoucí p. Dusílek a další známí občané z naší vesnice. Zúčastnilo se 13 členů kolektivu.

Osvobození Janova

Dne 7. 5. 1996 se již tradičně uskutečnila výpravná akce „ Osvobození Janova ".Společně jsme tuto akci navštívili. Počasí se tentokrát nevydařilo. Celou noc pršelo a tak jsme měli obavy, zda se akce uskuteční. I když byly malé přeháňky a na koupališti bylo bláto, akce se vydařila za hojné účasti přihlížejících a účinkujících. Účast 9 členů kolektivu.

Příprava na okresní kolo Plamen 96

S vervou jsme se pustili do nácviku na jarní okresní kolo hry Plamen 1996. Naše řady posílili Petr Ševc ze Sedloňova, Miloš Paštika z Dobřan a Tomáš Hradecký z Bohdašína. Protože mnozí z nás ještě žádnou soutěž hry Plamen neběhali je pro nás vše nové. Ale snažíme se. Pomocník naší vedoucí Michal Dusílek s námi běhá, vede rozcvičky a předvádí správné plnění disciplín.

Okresní kolo hry Plamen 1996

Okresní kolo hry Plamen se konalo od 24. do  26. května v Malé Čermné. Bylo deštivé počasí. Pršelo s malými přestávkami celé tři dny. V disciplínách jsme měli střídavé úspěchy. Nakonec jsme se umístili na 5. místě
   

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *