Členové kolektivu

Znovu začínáme

Připravujeme se na další ročník hry Plamen. V sobotu 21. října 1995 se uskuteční závod požárnické všestrannosti v obci Bílý Újezd. Pilně se scházíme 3 x týdně a nacvičujeme jednotlivé disciplíny. Po delší době jsme sestavili dvě hlídky. Je mezi námi hodně nových dětí. Doufáme, že uspějeme lépe než v minulém ročníku.

Závod požárnické všestrannosti

Letošní závod požárnické všestrannosti se konal 21. 10. 1995 v Bílém Újezdě. Počasí se vydařilo, bylo pěkně. Všichni jsme měli velkou trému, neboť jen málokdo z nás již závod běžel. Povedlo se. Závod jsme běželi celkem v pohodě a skončili jsme na třetím místě. Je to celkem dobrý začátek.

Valná hromada

Dne 6. ledna 1996 se uskutečnila v místním hostinci „ U Ševců " valná hromada hasičů v Bystrém. My jako mladí hasiči jsme se zúčastnili s kulturním programem. Bylo nás celkem 10. Na valné hromadě byla i návštěva Polské stráži požárné z Lewina Klodského a Kudowi Zdroje. Valná hromada se vydařila.

Odborky

Dne 14. 2. 1996 složili zkoušku odbornosti preventista následující členové:
Jiří Škoda
Josef Černý
Milan Hradecký
Jan Krajčovič
Pavel Hájek

Beseda o požární prevenci

Osmého března 1996 se v hasičské klubovně uskutečnila beseda o požární prevenci. Zúčastnilo se 11 členů kolektivu. Byly nám vysvětleny hlavní zásady dodržování prevence před požáry, jež způsobují děti i dospělí. Dále jsme hovořili o důležitosti preventivních domovních prohlídek a prevenci v domácnosti.

Požární ochrana očima dětí

Třetího dubna 1996 jsme se sešli, abychom nakreslili obrázky do soutěže „ Požární ochrana očima dětí ". Kreslili jsme všichni se střídavými úspěchy. Nakonec jsme vybrali a zaslali kresby od:
Jiřího Škody
Josefa Černého
Milana Hradeckého
Romana Rudolfa

Miloše Paštiky


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *