Zuzanu Ježkovou a Martinu Kafkovou z Dobřan.

Osvobození Janova

Jak je již každoročním pravidlem, že se zúčastňujeme v hojném počtu akce „ Osvobození Janova ", tak i letos jsme se zapojili přímo do akce jako  mladí janovští partyzáni.

Okresní kolo soutěže Plamen 1997

Soutěž okresního kola Plamen 1997 probíhala v Ličně za nevlídného počasí. Vedení kolektivu se proto rozhodlo nespat pod stany a denně dojíždět. Po jarní přípravě odjížděl kolektiv na soutěž s tajnou myšlenkou promluvit opět po tříleté odmlce do čelného umístění v soutěži. Stalo se však nečekané. Po standardních výkonech jsme získali v disciplínách čtyři první umístění, jedno druhé a v celkovém hodnocení dohnali ztrátu z podzimu a zvítězili s rozdílem 8 bodů na druhého v pořadí. Postupujeme do oblastního kola do Jičína.

Přehled výsledků

Oblastní kolo hry Plamen 1997

V soutěži se nám dařilo se střídavými úspěchy a celkově jsme obsadili 8. místo.

Putovní tábor

Pětidenní putovní tábor se uskutečnil ve dnech 13. - 17. srpna 1997. Byli jsme hosty u hasičů v Hrádku nad Nisou. Za hezkého počasí jsme vyjeli lanovkou na Ještěd. Další den jsme navštívili Drážďany, po kterých nás provázel bysterský rodák pan Sacher. Zittau - návštěva požárního útvaru. Chrastava - muzeum hasičské techniky. Polská strana Krkonoš - Sklárská Poreba. Pěkné počasí nás provázelo celým zájezdem. Děkujeme tímto sponzorům, díky kterým se tento zájezd mohl uskutečnit.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *