Členové kolektivu

A zase znovu !

Připravujeme se znovu na závod požárnické všestrannosti, který se koná 19. 10. 1996 v Černíkovicích. Nenecháváme vše až na poslední chvíli, a začínáme ihned po skončení předchozího ročníku hry Plamen. Scházíme se každý týden i o prázdninách. Velice se nám věnuje Michal Dusílek, který s námi všechny tratě i běhá.

Oslava 110 let sboru

V rámci přípravy na nový ročník hry Plamen jsme se připravovali na ukázku požárního útoku CTIF, který jsme předvedli na oslavách 110 let založení hasičského sboru v Bystrém. Oslavy se konaly o pouti 25. 8. 1996, na náměstí. Celý den pršelo a to zkazilo naši náladu. Ale oslavy se přesto vydařily a i naše ukázky se líbily. Druhou ukázkou jsme měli se starou dětskou hasičskou stříkačkou na ruční pumpování.

Závod požárnické všestrannosti

Dne 19. října 1996 se uskutečnil Závod požárnické všestrannosti v Černíkovicích. Počasí nám celkem přálo. Umístili jsme se na 8. místě. Máme tedy co napravovat.

Výroční valná hromada SDH

My mladí hasiči jsme se zúčastnili 28. 12. 1996 výroční valné hromady SDH v Bystrém. Přednesli jsme zde všichni několik básní. Poté jsme si vyslechli referáty o úspěších našeho SDH.

Trénujeme v hale

Abychom mohli trénovat i v zimě všechny disciplíny hry Plamen, zajistil pro nás pan Dusílek halu bývalého JZD v Bačetíně. K tréninkům jsme se sjížděli pravidelně v sobotu.

Plavání

S Michalem Dusílkem jsme se domluvili, že budeme každý týden jezdit na plavání do bazénu v Dobrušce. Bylo to příjemné zpestření k přečkání zimních měsíců.

Divadlo „ Turecká věž "

Podobně jako v loňském roce, nastudovali i letos bysterští ochotníci přes zimu divadelní hru s názvem „ Turecká věž ". Mezi ochotníky je i hodně hasičů a hasiček, našich rodičů. V letošní hře dostali šanci zahrát si i tři mladí hasiči. Všem sehra velmi líbila.

Příprava na okresní kolo hry Plamen 1997

Nacvičujeme průběžně na okresní kolo hry Plamen 1997. Máme postavenou dráhu na CTIF na hřišti, další disciplíny nacvičujeme u zbrojnice. Náš kolektiv se rozrostl o Tomáše Kárníka z Bačetína,


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *