Připravujeme se na jarní soutěže

V zimě jsme jezdili do dobřanské tělocvičny, ale když se na jaře oteplilo, cvičili jsme venku. Scházeli jsme se dvakrát nebo třikrát týdně. Čtrnáct dní před soutěží jsme se scházeli každý den. Před hasičskou zbrojnicí jsme cvičili dvojice, štafetu a ostatní disciplíny, útok na hřišti. To už se ale soutěž rychle blížila a všichni jsme se na ni těšili.

Okresní kolo v Černíkovicích

V pátek 28. května jsme v 15 hodin vyjeli na okresní soutěž do Černíkovic. Když jsme dorazili, začali jsme stavět stan o potom jsme si opekli buřty. V sobotu jsme nastoupili na dvojice a poté na štafetu 4 x 60 m. Poté následoval útok, který se nám však příliš nepovedl. Po dokončení útoku jsme měli celé odpoledne volno. Počasí bylo krásné, ale večer se setmělo a přišla bouřka. V neděli jsme běhali CTIF a štafetu CTIF. Potom jsme se šli vykoupat do rybníka. Poté již přišlo očekávané slavnostní vyhlášení výsledků. Celkově jsme se umístili na 6. místě.

Přehled výsledků

Soutěž „ O putovní pohár SDH Opočno "

Po okresní soutěži se konala soutěž v Opočně. Vyjeli jsme z Bystrého a postupně se stavovali pro ostatní členy družstva v okolních obcích. Soutěžili jsme ve dvou disciplínách. První byl útok, ve kterém jsme se umístili na 4. místě. Druhou disciplínou byla štafeta, ve které jsme byli na 3. místě. Celkově jsme skončili na 4. místě.

Zájezd do Polska

Ve dnech 19. - 22. srpna 1999 se uskutečnil zájezd do Polska, který byl odměnou za reprezentaci obce. Jelo nás 6 dětí a 4 dospělí. Byli jsme ubytováni v Golaczowě v ubytovně mládeže. Každý den jsme jezdili na výlety. V pátek jsme navštívili Medvědí jeskyně, ale kvůli vysokému vstupnému k prohlídce nedošlo. Jeli jsme k Okmuchovskému jezeru, kde jsme se vykoupali. V sobotu jsme navštívili Bludné skály a město Vambeřice. Večer jsme opékali kuřata a navštívil nás pan starosta města Lewin Klodski. V neděli jsme zabalili všechny věci a odjeli spokojeni domů.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *