Členové kolektivu

Branný závod

V sobotu 24. října 1998 jsme jeli na naši první soutěž - branný závod do Slatiny nad Zdobnicí. Vyjeli jsme brzo ráno přesto, že venku bylo nevlídné počasí. Asi za hodinu jsme dorazili na místo. Nejdříve jsme čekali na nástup, na kterém jsme se dozvěděli naše startovní číslo. Potom jsme měli rozcvičku a společné fotografování před startem. Po focení jsme odstartovali. Nejdříve hlídka A a za 5 minut hlídka B. Střílení ze vzduchovky nám činilo mnoho problémů a běhat po trávě bylo skoro nemožné. Hlídka B doběhla do cíle o něco dříve než hlídka A. Po doběhu do cíle jsme se převlékli do suchých věcích, šli se naobědvat a potom jsme čekali na vyhlášení výsledků. Celkem jsme obsadili 8. místo.

Jedeme do bazénu


Jednoho dne po dlouhém cvičení jsme jeli s naším vedoucím do Dobrušky do krytého bazénu. Bylo nás celkem 8. Pan vedoucí zaplatil vstupné a hurá do bazénu. Plavání jsme si všichni moc užili.

Cvičíme uzle

Tak jako každý pátek jsme se sešli v klubovně v Bystrém. Učili jsme se uzle: lodní, záchranný, plochou spojku, tesařský a úvaz na proudnici. Nejprve jsme si je zkoušeli na čas, a potom se uskutečnil turnaj v uzlování.

Turnaj v uzlování

Po dlouhém cvičení jsem měli turnaj v uzlování. Na prvním místě se umístil Vašek Novotný. O druhé a třetí místo se podělili Martina Macková a Simon Krpata. Čtvrté až šesté místo obsadili Denisa Hájková, Pepa Šritr a Aleš Franc. Každý dostal diplom a několik sladkostí.

Trénujeme v tělocvičně

V zimních měsících, kdy jsme nemohli cvičit venku, jsme jezdili do tělocvičny do Dobřan. V 16 hodin jsme se sešli u zastávek v našich vesnicích a pan Tomáš a pan Dusílek pro nás přijeli. Když jsme dorazili, nosili jsme příslušné věci do tělocvičny. V tělocvičně jsme trénovali dvojice a útok. Před koncem jsme vždy hráli vybíjenou a okolo 19. hodiny jsme se vraceli domů.

Jarní brigáda na koupališti

Před Velikonocemi 3. dubna jsme měli jarní brigádu na koupališti v Bystrém. Sraz jsme měli o půl deváté před zbrojnicí. Potom jsme se přemístili na koupaliště. Byly zde vykáceny stromy, aby se zde voda lépe ohřála. Snášeli jsme větve na kupy. Za odměnu jsme dostali párky, které jsme si opekli. Potom jsme se vrátili před zbrojnici, kde jsme ještě splachovali cestu. Potom jsme se rozešli domů.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *