Členové kolektivu

Branný závod

Devátého října jsme se zúčastnili branného závodu v Čermné nad Orlicí. Vyjeli jsme v sedm hodin z Bystrého. Poté co jsme dorazili byl nástup, kde jsme si vylosovali startovní číslo. Do startu jsme měli ještě dost času a tak jsme si naposled opakovali značky a uzle. V deset hodin jsme startovali. První disciplína byla střelba ze vzduchovky, která se nám moc nepovedla. Další disciplína byla topografie, po které následovaly uzle a šplhání po laně. O kus dále byly otázky co se čím smí a nesmí hasit. Už jsme se blížili k cíli, před kterým byla poslední disciplína - první pomoc.Vyčerpaně jsme doběhli do cíle. Po závodech jsme šli na oběd. Po obědě bylo vyhlášení výsledků. Skončili jsme na 10. místě  a smutně jsme odjížděli domů.

Výroční valná hromada


Dne 8. 1. 2000 se v bysterském hostinci konala výroční valná hromada. Mluvilo se o akcích loňského roku a o plánu roku nadcházejícího. Hodnotila se práce SDH, proběhla také diskuse. Nakonec pan Dusílek promítal staré záznamy z hasičských soutěží. Valné hromady se také účastnilo osm členů našeho družstva s kulturním vystoupením v podobě básní a hry na hudební nástroje.

Jezdíme do bazénu

V zimě, když jsme nemohli cvičit venku jsme si kromě tělocvičny někdy zajeli do krytého bazénu v Dobrušce. Jezdili jsme autobusem a navečer jsme se vždy vrátili domů.

Jezdíme do tělocvičny


V zimě jsme začali jezdit do dobřanské sokolovny. Tam jsme nacvičovali různé disciplíny na jarní soutěž. Každou středu nás Jiří Tomáš odvezl, my jsme si připravili potřebné věci a šli jsme nacvičovat požární útok, dvojice a útok CTIF. Nakonec jsme si vždy zahráli nějakou hru a v 18 hodin jsme opouštěli tělocvičnu.

Brigáda


Dne 8. dubna se naše družstvo v plném počtu zúčastnilo brigády na sběr a třídění kovošrotu pro náš sbor. Před zbrojnicí jsme se sešli v devět hodin a protože se počasí celkem vydařilo, práce nám šla rychle. Každý přiložil ruku k dílu a po dvou hodinách jsme se rozešli domů.

Odborky

Dne 18. 5. 2000 jsme psali testy odbornosti. Kronikářky byli Martina Macková a Adéla Světlíková, preventisté Václav Novotný, Josef Šritr a Alexandr Franc. Protože jsme psali testy poprvé, pan Dusílek nám nejprve vše pečlivě vysvětlit a poté jsme si testy napsali.

Příprava na soutěže Plamen

Když se oteplilo začali jsme cvičit venku. Protože máme co dohánět, nacvičujeme třikrát týdně.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *