Členové kolektivu

Závod požárnické všestrannosti

Závod pro nás skončil úspěšně. Obsadili jsme 1. místo.


Příprava na okresní kolo

Po úspěšném podzimním závodě jsme s jarem zahájili přípravy na okresní kolo dorostu, které se bude konat v Dobřanech. Pravidelně se scházíme na hřišti v Bystrém a trénujeme běh na 100 m. Spolu s družstvem mužů a žen nacvičujeme požární útok.


Okrsková soutěž

V sobotu 22. 5. 1993 jsme se zúčastnili okrskové soutěže požárních družstev, pořádané na hřišti v Bystrém. Soutěž probíhala v požárních útocích. Celkem se nám dařilo a obsadili jsme 3. místo mezi družstvy mužů.


Okresní kolo

V Dobřanech jsme se zúčastnili pro nás velmi úspěšné soutěže okresního kola dorostu. Spolu s námi soutěžilo 6 družstev dorostenců a jedno družstvo dorostenek. V soutěži se nám dařilo a ve všech disciplínách jsme obsadili 1. místo. Vítězstvím v soutěži jsme vybojovali postup do oblastního kola soutěže dorostu, která se koná v Letohradu.


Oblastní kolo

Letohrad nás přivítal špatným počasím a na start závodu požárnické všestrannosti jsme nastupovali v hustém dešti. Snad proto se nám v něm nedařilo. Bylo dobré, že jsme mohli přenocovat v chatce, kde jsme alespoň trochu oschli. Nedělní soutěže probíhali na stadionu v Letohradě již za lepšího počasí. V soutěžích jsme podávali výkon odpovídající první polovině soutěžních družstev a nakonec jsme obsadili 6. místo.


Přehled výsledků


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *