Členové kolektivu

Nácviky na závod požárnické všestrannosti

28. 9. 1991 - seznámení s disciplínami závodu,teoretická příprava
5. 10. 1991 - nácvik disciplín
12.10.1991 - nácvik disciplín,střelba


Závod požárnické všestrannosti

Do podzimní soutěže závodu požárnické všestrannosti se přihlásilo málo družstev dorostenců i dorostenek. V dorostenecké soutěži se nám podařilo zaběhnout nejlepší čas a tím získat i první místo.


Příprava na okresní soutěž

Jarní čas přináší i starosti s přípravou na okresní kolo mládeže a dorostu. Po našem dobrém umístění v podzimní soutěži chceme pokračovat v dobrých výsledcích i na jaře. Přípravu na soutěž  jsme zahájili účastí na okrskovém kole pořádaném na hřišti v Bystrém 8. 5. 1992. Soutěžilo se v provedení požárních útoků. Celkově jsme se umístili na čtvrtém místě mezi družstvy mužů. Na další disciplíny okresního kola se připravujeme na hřišti v obci, kde máme vyměřenou dráhu s překážkami.


Okresní kolo

Okresní kolo proběhlo pro nás bez konkurence a získali jsme postup do oblastního kola konaného v Bílých Poličanech.


Úspěšná soutěž

Okresní kolo mužů a žen se konalo 31. 5.  na stadionu v Dobrušce. Do soutěže jsme byli zařazeni dodatečně za družstvo, které se odhlásilo. V soutěži se nám však dařilo. V soutěži 100 m překážek, ve štafetě a požárním útoku jsme obsadili 2. místa. Celkový výsledek vyzněl pro nás příznivě. Rozdílem 0, 4 s jsme získali stříbrné medaile za druhé místo v soutěži.


Oblastní kolo

Soutěž oblastního kola dorostu probíhala v Bílých Poličanech, kde jsme byli ubytování ve stanech. Soutěžní disciplíny jsme absolvovali na stadionu ve Dvoře Králové. Byla to naše první vyšší soutěž a tak jsme sem jeli sbírat zkušenosti. V soutěži se nám dařilo se střídavými úspěchy a tak jsme nakonec v celkovém pořadí obsadili 7. místo. Mnohému jsme se však přiučili a tak věříme v lepší umístění příště.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *