Členové kolektivu

Závod požárnické všestrannosti

Nově ustavený dorostenecký kolektiv se zúčastnil závodu požárnické všestrannosti konaném v Cháborách. Kolektiv zastoupený jednou hlídkou zastupovali F. Haufer, M. Linhart, M. Dusílek, J. Ševc, L. Vítek a náhradník J. Mach. Na start nastoupili v nových teplákových soupravách, které jim slušely. V závodě podaly dobrý výkon a při účasti šesti dorosteneckých kolektivů zvítězili. Výsledek je dobrým počinkem nově sestaveného kolektivu.


Valná hromada

Sestavení družstva dorostenců a jejich první dobré umístění v soutěžích bylo dobře hodnoceno na valné hromadě SDH v Bystrém, která se konala 30. prosince 1990.


Okrsková soutěž

Jarní přípravu na soutěže jsme zahájili v dubnu nácvikem na okrskovou soutěž konanou 25. 5. 1991 na hřišti v naší obci. Celý kolektiv se scházel pouze v sobotu a v neděli, neboť někteří členové jsou celý týden na internátech. Na hřišti jsme trénovali útok a běh na 100 m s překážkami.
Okrsková soutěž probíhala za nepříznivého počasí, ale i přesto se nám dařilo. V požárním útoku jsme obsadili
2. místo ze zúčastněných 10 družstev mužů a žen.

Pokusíme se i o dobrý výsledek v soutěži okresního kola dorosteneckých kolektivů.

Velká Čermná

Okresní kolo soutěže dorosteneckých kolektivů se konalo v Čermné nad Orlicí. Do soutěže se přihlásily 4 kolektivy chlapců a 3 kolektivy dívek. Soutěž probíhala na hřišti v Čermné. Podařilo se nám sestavit družstvo, i přesto, že dva kamarádi byli na chmelu. Soutěž byla vyrovnaná a nám se celkem dařilo v běhu na 100 m s překážkami a štafetě 4 x 100 m. Nevyšel nám požární útok. Celkově jsme měli stejný počet 8 bodů s Kvasinami. Lepším výsledkem v požárním útoku postoupilo družstvo z Kvasin. Druhé místo je pro náš začínající kolektiv dobrým umístěním a v dalším ročníku se pokusíme o lepší výsledek.


* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *