Rozvinula se beseda. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého, navázali nová přátelství. Kluci se jako vždy předváděli. Tehdy jsme si také všichni slíbili, že ve hře Plamen budeme pokračovat. Své slovo jistě dodržíme.

V sedm hodin ráno se ozvalo po celé budově „ Budíček " . Dali jsme se do pořádku a běželi rychle na snídani. Po snídani jsme se připravili na naší poslední túru ve Vysokých Tatrách. Nasedli jsme do autobusu číslo čtyři a jeli jsme se podívat do rodného domku kapitána Jána Nálepky. Když jsme dorazili na místo, všichni jsme se shromáždili před domkem, kde za nás položili mladí požárníci kytici květin k uctění jeho památky. Potom jsme po skupinách chodili dovnitř. Průvodkyně nám řekla vše o Janu Nálepkovi. Nakonec jsme nasedli do autobusu a odjeli do Slovenského ráje. Velmi se nám tam líbilo. Když jsme se  k večeru vrátili, šli jsme na večeři a po ní jsme si odpočinuli. Po odpočinku jsme začali balit své věci. Pomalu jsme usínali a naše vedoucí odešla dolů na schůzi. Když se v noci vrátila, přinesla nám různé dárky. Ještě chvíli jsme si povídali a za chvíli bylo slyšet jen oddychování spících.

BUDÍČEK! Ozvalo se naposledy spící ubytovnou v Kežmaroku. Bylo půl šesté. Všichni jsme se oblékli a sbalili si věci. Potom jsme si navzájem vyměňovali adresy a suvenýry. Bylo to všechno tak trochu smutné. V půl sedmé jsme šli na snídani, tam jsme také dostali balíčky na cestu. V sedm hodin byl odjezd autobusy do Popradu. Naposledy jsme nastupovali do autobusu. Za mizícím Kežmarokem jsme se dívali se slzami v očích. V Popradu jsme měli čas, a tak jsme šli do města. O půl jedenácté jsme šli do vlaku. Zahvízdal a my jsme se rozjeli domů. Cestou jsme si všechno probírali a znovu jsme si připomínali všechny zážitky. Celou cestu jsme seděli. V šest jsme přijeli na nádraží do Pardubic. Tam nás už čekal Jirka s Tatrou. Nasedli jsme a hurá domů. Doma nás všichni už toužebně očekávali. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem, kteří přispěli k našemu vítězství, především naší vedoucí, která nám věnovala svůj volný čas. Také všem těm, kteří se starali o naší bezpečnost cestou. Dík patří také členům štábu setkání, kteří za nás ručili, vymýšleli program a snažili se, aby se nám setkání líbilo. 

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *