Členové kolektivu

Schůzky

V pět hodin odpoledne jsme se sešli u hasičárny, abychom si nacvičili disciplíny na branný závod. Připravili jsme si věci a začali jsme po dlouhé době s radostí cvičit. Docela nám to šlo. Pak jsme šli střílet, házet granátem, šplhat, shazovat kuželky, zkoušeli jsme si i první pomoc a signály. Ke konci schůzky jsme si řekli, kdy se sejdeme příště. Šli jsme s Dušanem k autobusu a když odjel, běželi jsme domů.

Sraz jsme měli u hasičárny. Dnes se nám cvičit moc nechtělo a proto jsme si nacvičovali hned od začátku první pomoc. Po ní jsme zkoušeli signály, házeli jsme granátem, šplhali a stříleli ze vzduchovky. Ještě jsme si chvíli povídali, domluvili kdy bude příští schůzka a v osmnáct hodin jsme se rozešli každý do svých domovů.

Sešli jsme se u hasičárny. Každý si vzal hadici a shazovali jsme kuželky. Potom jsme zkoušeli šplh a orientaci. Z topografických značek nás zkoušel Jirka. Dostali jsme hadice a piston a běhali jsme štafetu. Bylo pět hodin a my jsme všeho už měli dost. Šli jsme na hřiště a zahráli jsme si vybíjenou. To nás uklidnilo, a pak jsme se opět vrátili ke své práci.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *