čtvrt na osm u čekárny a šli jsme do Janova. Odtamtud jsme šli na sněženský most a odtud jsme jeli autobusem na Olešnici. Tam jsme se šli podívat na polské hranice, a potom jsme šli do ovčína, podívat se na ovce. Tam se nám líbilo ze všeho nejvíc. Ani jsme nezpozorovali, že nám rychle uběhl čas, a že musíme spěchat na autobus.

Výlet do Sedloňova

Sešli jsme se u čekárny v osm hodin. Ve čtvrt na devět jsme nastoupili do autobusu a jeli jsme do Sedloňova. Měli jsme namířeno k divokým prasatům, kteří žijí ve velké ohradě uprostřed lesa. Většinou se šlo lesem, takže jsme cestou mohli hrát i různé hry. Za chvíli jsme dorazili na místo a rozhlíželi jsme se po prasatech. Brzy přiběhli i s mladými. Začali jsme jim házet kousky ze svých svačin, takže nám nezbylo skoro nic. Domů jsme se vrátili akorát na oběd, který nám přišel velice vhod, protože jsme byli velice hladoví.

Přijela pouť a končí prázdniny

Blížil se poslední týden prázdnin a my jsme nedočkavě čekali, až přijede pouť. Až jedno odpoledne přijeli, a hned začali stavět houpačky a řetízák. Druhý den odpoledne jsme se už houpali a domluvili jsme se, že zítra půjdeme na řetízák. Sešli jsme se u kolotoče a vesele jsme se začali točit. Ani se nám nechtělo dolů, ale začala se nám točit hlava, a tak jsme toho raději nechali.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *