Okresní kolo

Do Rychnova jsme přijeli asi o půl sedmé. Hned jak jsme přijeli, šli jsme si vylosovat číslo. Dali jsme Romanovi prasátko a docela nám pomohlo, protože jsme si vytáhli 20. Po chvilce volného času jsme šli na nástup, kde nám vyhlásili pořadí disciplín. Nejprve jsme se odebrali na kviz, potom na uzle. V obou disciplínách jsme byli první, až na džberovkách jsme byli sedmí a na útoku druzí. Poslední naší disciplínou byla štafeta a na té jsme byli také první. Nedočkavě jsme pohlíželi k tribuně, kdy už vyhlásí nástup k vyhodnocení. Konečně jsme se dočkali. Samozřejmě Bysteráci byli první.

Hradec Králové

Pátek
Ve čtyři hodiny jsme nasedli do autobusu a odjeli do Hradce Králové. Tam jsme měli slavnostní zahájení, nástup a plán závodu. Pro nepříznivé počasí jsme nespali ve stanech, ale v tělocvičně domu pionýrů.

Sobota
Ráno nás vzbudila vedoucí a řekla nám, abychom se sbalili a věci si dali na kupu, protože se myslelo, že se pojede domů, ale nakonec jsme přeci jen zůstali do neděle. Pak jsme se přemístili k Stříbrnému rybníku, kde jsme splnili naši první disciplínu, a to kviz a hned potom branný závod. Po obědě jsme se autobusem dopravili na jiný hradecký stadión. Tam jsme nejdříve šli na džberovky, ale protože foukal dost velký vítr, tak jsme neuspěli. Protestovali jsme, a tak jsme džberovky opakovali a byli jsme druzí. Následovala štafeta, uzle a útok. Po večeři jsme se vrátili do tělocvičny, přestrojili jsme se a šli jsme se ven asi na 10 min.  projít. Pak jsme usnuli.

Neděle
V neděli po snídani jsme se všichni vypravili do Hořic na letiště. Na letišti nám povídali různé zajímavosti. Když jsme se vrátili na Stříbrný rybník, bylo vyhodnocení a potom měl být odjezd domů, ale pro nás nebyl. Začali jsme se zpakovávat od autobusu, řekl řidič ať si vystoupíme a začal uklízet autobus. My jsme zatím mrzli venku. Asi po čtvrt hodince jsme odjížděli.

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *