HANÁ CUP - 2.ROČNÍK

Hockeyarena turnaj pořádaný týmem HC Ironici Prostějov

 

Úvod 

 

Novinky 

 

Pravidla 

 

Zápasy osmifi.sk.

 

Týmy

 

Zápasy

 

Tabulky

 

Playoff

 

Statistiky

 

Odkazy

 

Diskuze

 

Historie

 

Ankety

 

    TOPlist

    Ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web

WWW stránky zdarma.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabulky

Základní skupiny

Skupina A:

mužstvo                        zápasy+výhry+remízy+prohry+skore body
1.

HC MORA Olomóc

         6   6   0   0         41:4          P   18
2.

HC Ironici Prostějov

         6   4   0   2         26:21        P   12
3. Hawks-Prostějov          6   2   0   4         16:23        P     6
4. HC MEO Přerov          6   0   0   6           7:42     0

 Skupina B:

mužstvo                         zápasy+výhry+remízy+prohry+skore body
1. HC Pramacom Přerov

        6   5   0   1           32:14       P

 15
2. HC Socka Berentzen         6   4   0   2           22:20       P  12
3. Players Vrahov         6   1   1   4           12:23       P   4
4. HK Hawks Prostějov         6   1   1   4           16:25   4

Skupina C:

mužstvo                         zápasy+výhry+remízy+prohry+skore body
1.

HC Kohouti Olomouc

        6   5   1   0          29:4         P   16
2.

HC BULY Prostějov

        6   4   1   1          25:7         P   13
3.

HC Lvi z Olomouce

        6   1   0   5            4:25       P     3
4.

HK Jestřáb Obědkovice

        6   1   0   5            3:25     3

Skupina D:

 

mužstvo                            zápasy+výhry+remízy+prohry+skore body
1. Kileři Třebčín          6   6   0   0          29:3         P   18
2. HC Chropyňští Orli          6   4   0   2          25:10       P   12
3. H.C. Standox Olomouc          6   2   0   6            4:18       P     6
4.

HC PSP Prerov

         6   0   0   6            3:30     0

                                                                                                                                                      

Osmifinálové skupiny                                                                                                    

Skupina E (A+B):

mužstvo                            zápasy+výhry+remízy+prohry+skore body
1.

HC MORA Olomóc

          10   8   2   0           51:14      P   26
2. HC Pramacom Přerov           10   6   1   3           39:20      P     19
3. HC Socka Berentzen           10   5   3   2           30:25      P   18
4.

HC Ironici Prostějov

          10   4   1   5           27:32      P   13
5. Players Vrahov           10   3   0   7           17:42      X    9
6. Hawks-Prostějov           10   0   1   9             9:40      X    1

Skupina F (C+D):

mužstvo                            zápasy+výhry+remízy+prohry+skore body
1.

Kileři Třebčín

         10   7   1   2             31:15      P   22
2.

HC Kohouti Olomouc

         10   6   3   1             35:15      P   21
3.

HC BULY Prostějov

         10   5   3   2             31:16      P   18
4. HC Chropyňští Orli          10   3   3   4             29:25      P   12
5.

HC Lvi z Olomouce

         10   3   0   7             18:40      X    9
6. H.C. Standox Olomouc          10   1   0   9               6:39      X    3

        

 

 

 

 

* Kurzy * Last minute * Letenky * Kurzy akcie a burza * Reality a bydlení * Akcie * Rejstřík * Hotel Prague *