HANÁ CUP - 2.ROČNÍK
Hockeyarena turnaj pořádaný týmem HC Ironici Prostějov
|
Statistiky(zápasy ve skupinách)
Celkové kanadské bodování
Hráč | tým | góly | asist. | body | |
---|---|---|---|---|---|
1. | Gordon Duerden | HC MORA Olomóc | 11 | 4 | 15 |
2. | Karel Cimrman | HC MORA Olomóc | 7 | 5 | 12 |
Slavoj Knotek | HC MORA Olomóc | 7 | 5 | 12 | |
4. | Vít Průcha | HC MORA Olomóc | 6 | 5 | 11 |
Heřman Martinek | HC Chropyňští Orli | 6 | 5 | 11 | |
6. | Tibor Kaplan | HC MORA Olomóc | 7 | 3 | 10 |
7. | Michal Sochor | HC Pramacom Přerov | 7 | 3 | 10 |
8. | Luboš Janoušek | HC MORA Olomóc | 6 | 4 | 10 |
9. | Juhana Hanninen | HC Chropyňští Orli | 6 | 3 | 9 |
10. | René Kožák | Kileři Třebčín | 5 | 4 | 9 |
Střelci-celkově
Hráč | tým | góly | |
---|---|---|---|
1. | Gordon Duerden | HC MORA Olomóc | 11 |
2. | Karel Cimrman | HC MORA Olomóc | 7 |
Yoichibei Yunokawa | HC Kohouti Olomouc | 7 | |
Tibor Kaplan | HC MORA Olomóc | 7 | |
Roman Michal | HC Socka Berentzen | 7 | |
Michal Sochor | HC Pramacom Přerov | 7 | |
Slavoj Knotek | HC MORA Olomóc | 7 | |
8. | Šimon Jahoda | HC Kohouti Olomouc | 6 |
Heřman Martinek | HC Chropyňští Orli | 6 | |
Maxmilián Oliva | HC Pramacom Přerov | 6 |
Asistence-celkově
Hráč
tým
as.
1.
Servác Byrtus
HC MORA Olomóc
9
2.
Franciszek Aleksiuk
HC MORA Olomóc
7
Miloš Vícha
HC MORA Olomóc
7
Aachim Fahringer
HC Ironici Prostějov
7
5
Ben Reed
HC Socka Berentzen
6
Kvido Mach
HC MORA Olomóc
6
Jindřich Suchomel
HC Ironici Prostějov
6
Maxmilián Oliva
HC Pramacom Přerov
6
9.
Jan Kubát
HC Chropyňští Orli
5
Dario Tebar
Kileři Třebčín
5
Celková statistika brankařů
(jsou započítáni brankáři jen ti co mají odehráno polovinu a více zápasů)
Kileři Třebčín
hráč
mužstvo
zápasy
střely
zásahy
%úspěšnost
1.
Vendelín Zámečník
6
88
84
95,45
2.
Teodor Šilhavý
HC BULY Prostějov
7
166
157
94,58
3.
Aatto Saurén
HC MORA Olomóc
8
123
115
93,49
4.
Mikuláš Hrdlička
HC Kohouti Olomouc
10
170
156
91,76
5.
Drahoslav Nejedlý
HC Socka Berentzen
11
187
168
89,84
6.
Timo Taina
HC Pramacom Přerov
11
220
197
89,54
7.
Lumír Sýkora
H.C.Standox Olomouc
10
238
209
87,81
8.
Stanislav Filip
HC Chropyňští Orli
11
180
157
87,22
9.
Jakub Nedvěd
HC Lvi z Olomouce
6
119
103
86,55
10.
Abi Pellmann
HC Ironici Prostějov
10
221
191
86,42