* Kurzy * Akcie * Práce * Zájezdy * Zájezdy * Meteobox * Auto *

Turnaje 1.FC Horní Bečva

Rožnov pod Radhoštěm 2003
Koryčanské paseky, 19.1.2003

Přihlásili jsme se na svůj vůbec první turnaj. Turnaje se účastnilo pět mužstev, vesměs účastníků okresních futsalových soutěží. V prvním kole nás čekal hratelný soupeř tvořený hlavně staršími fotbalisty. Po vcelku velmi dobrém výkonu jsme zvítězili 4:0. Hatrikem se blýskl Radek Kopecký, který podal v tomto utkání velmi dobrý výkon. V druhém utkání jsme dlouho vedli 1:0. Soupeři se podařilo vyrovnat těsně před koncem poločasu. Druhý poločas poznamenal fakt, že jsme měli jen jednoho hráče na střídání a rychle nám odcházeli síly. Navíc jsme začali hodně chybovat v obraně a tak nám protivník celkem bez problému nasázel ještě pět gólů. Zbytečně vysoký výsledek jinak celkem vyrovnaného utkání. Ve třetím utkání proti Eurestu, vedoucímu celku 1. třídy okresu Vsetín, jsme nastoupili s obrannou taktikou, jenže hned v první minutě jsme prohrávali 1:0. Po zbytek prvního poločasu se hrálo celkem vyrovnané utkání bez gólů. To se však změnilo hned po změně stran, kdy soupeř hned v první minutě zvýšil na 2:0. Bylo stále těžší se probít na dostřel soupeřovy brány. Eurestu se podařilo do konce utkání ještě dvakrát skórovat a tak jsme odešli poraženi 4:0 V posledním utkání nás čekal Rendateam, což byl vlastně tým Cafebaru.Do té doby byl bez porážky. Nastoupili jsme s taktikou bránit a pokusit se o nějaké brejky. Soupeř se ujal vedení 1:0. Je třeba říct, že jsme byli bojovnějším týmem a právě díky brejkům se nám podařilo utkání otočit až na 4:1. A až za tohoto stavu soupeř opět skóroval. Nadále jsme urputně bránili a měli ještě další šance. Ovšem šance měl i soupeř a my můžeme děkovat především Davidu Nezmarovi v bráně, že nás opět velice podržel a soupeře svými zákroky přiváděl k šílenství.

Sestava našeho mužstva: Nezmar - Zajíček, Mičola, Baroš, Kopecký, Andreev, Riegel (hrál jen poslední dvě utkání)

Výsledky našeho mužstva:
1.FC Horní Bečva - Solartec 4:0 ( Kopecký 3, Andreev )
1.FC Horní Bečva - Medvídci Rožnov 1:6 ( Zajíček )
1.FC Horní Bečva - Eurest Rožnov 0:4
1.FC Horní Bečva - Rendateam ( Cafebar Rožnov ) 4:2 ( Andreev 2, Baroš, Kopecký )